Kto poza Polską zagra w barażach? Mecze eliminacji Euro 2024 NA ŻYWO

Relację prowadzi : autor:

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje.

Skomentuj 0

Bez goli w ostatnich minutach spotkań. Generalnie nie był to szalony wieczór w eliminacjach Euro 2024. Chorwacja obroniła miejsce premiowane awansem. Jeden gol wystarczył Vatrenim do pokonania 1:0 Armenii. Z kolei Walia nie stanęła na wysokości zadania i zremisowała 1:1 z Turcją. Smoki powalczą w barażach.

Skomentuj 0

Nikt nie odbierze Izraelowi trzeciego miejsca w grupie eliminacji Euro 2024. Gadi Kinda dołożył gola na 2:0 w wyjazdowym meczu z Andorą. Miał mnóstwo miejsca w środku pola karnego i skorzystał z dogrania Avishaya Cohena.

Skomentuj 0

I końcówki spotkań. Chyba nie dojdzie już do żadnego przewrotu?

Skomentuj 0

W 81. minucie Cody Gakpo dołożył gola na 6:0 w meczu Holandii z Gibraltarem. Tym razem ekipa ze skrawka kontynentu nie oberwie aż 0:14 jak ostatnio od Francji, ale jej dokonania w listopadowej przerwie reprezentacyjnej przyprawiają kibiców o mdłości.

Skomentuj 2
  • Jarikami Zgłoś komentarz
    @Pit7: Pełna zgoda . W Tiranie i w Pradze remisiki . U nas wymęczono jednobramkowe zwycięstwa i awans z 1 miejsca. Krzyk tzw ekspertów byłby okropny, a tak Santos i Probierz i porażka ,
    Czytaj całość
    która jest tłumaczona. . Polska rzeczywistość. Nie ma piłkarzy , musi być taktyka. Nie ma takiego twardego obrońcy jak Glik, chodź do lat 21 jest Mosór. twardy gość. Nie jak ten ogórek Bednarek czy Wieteska
    • Pit7 Zgłoś komentarz
      Niewiem jak można było trenera Michniewicza zmienić na co poco tylko strata pieniędzy... i też Awansu bezpośrednio z grupy taka prawda ...
    • Po 80 minutach:

Grupa B:

Grupa D:

Grupa I:

Andora - Izrael 0:1 (0:1)

Skomentuj 0

Chorwacja coraz bliżej bezpośredniego awansu do Euro 2024, a Walia coraz bliżej występu w barażach. To dlatego, że w Cardiff doszło do wyrównania. Turcja pozbawiła Smoki prowadzenia uderzeniem na 1:1 Yusufa Yaziciego z rzutu karnego.

Skomentuj 0

Francja nie zamierzała pozostawić bez odpowiedzi bramki, zdobyte przez Grecję, w drugiej połowie meczu w Atenach. Nabrało nam rumieńców to widowisko. W 74. minucie Trójkolorowi doprowadzili do remisu 2:2 uderzeniem Youssoufa Fofany.

Skomentuj 0

W taki sposób Chorwacja strzeliła gola, który na ten moment gwarantuje bilet na Euro 2024.

Skomentuj 0

Nie zmienia się sytuacja w rywalizacji korespondencyjnej Chorwacji i Walii o miejsce premiowane awansem do Euro 2024. Skoro oba zespoły są w swoich meczach na prowadzeniu 1:0, to Vatreni pozostają w tabeli przed Smokami.

Skomentuj 3
        @Pit7: Czesiu był zadaniowcem , a Probierz to nerwus. Idziemy na dno.
          @Jarikami: Michniewicz powinien pozostac trenerem ale coz zachciało się Santosa ....to są teraz tego skutki
            Zalewski, Bramkarze , Lewy i koniec. Probierz - pomyłka. Bednarek, Kiwior , Wieteska - bomby zegarowe. Mecz z Estonią będzie na żyletki. Obecnie to porównywalni rywale. Finał barazy

• Tmson Zgłoś komentarz
              Nie wiedziałem że Grecja gra z Argentyną o awans na mistrzostwa Europy. Bo skoro grają z mistrzami świata...

Dzieje się w Atenach! Gospodarze wrócili po przerwie poteżnie naładowani energią i odwrócili wynik starcia z mistrzami świata na 2:1.

Skomentuj 0

Calvin Stengs dołożył gola na 4:0 dla Holandii.

Skomentuj 0

W taki sposób Francja dobrała się do bramki Grecji.

Skomentuj 1
              • Mtb Zgłoś komentarz
                Czyli te osoby ,które relacjonują te mecze,to mają wszystko że sobą ok? Sposób jaki to robią jest infantylny, nie śmieszny i dziecinny

Gra jest wznawiana stopniowo na siedmiu stadionach.

Skomentuj 0

Wracamy za kwadrans!

Skomentuj 7
                  @Jarikami: Trzeba zestawić inaczej obronę. Może inny trener. Probierz z cracovią nie dał rady tu tez nie da. Wieteska, Bednarek, Kiwior , Strach w oczach.
                    @lob: Masz rację . Linia obrony , totalna beznadzieja.

Skomentuj 2

Jeden gol wystarczyło Chorwatom do przeskoczenia i Walii i Turcji.

Grafika Sofa Score Grafika Sofa Score
                      Skomentuj 0

Czerwony alert! Chorwacja powróciła w wirtualnej tabeli na miejsce premiowane awansem. Bramka na 1:0 dla Vatrenich. Jej zdobywcą Ante Budimir po asyście Borny Sosy. Walia ponownie w barażach.

Skomentuj 0

Francja dobrała się do bramki Grecji. Trochę czasu to zajęło. Konkretnie 42 minuty, a gola strzelił Randall Kolo Muani po dograniu Oliviera Girouda. Prowadzi także 1:0 Białoruś z Kosowem. Drużyna z Bałkanów jest teoretycznie zaangażowana w walkę o trzecie miejsce w grupie, ale co to za walka?

Skomentuj 0

Armenia już pokazała w kilku meczach eliminacji, że to nie są takie leszcze. Tym razem odpiera ataki rozjuszonej Chorwacji. Nawet zaczęła atakować i oddała jedno uderzenie celne.

Skomentuj 0

Holandia dołożyła gola na 3:0 Gibraltarowi. Generalnie, Pomarańczowi zwyciężą w tym meczu. Można to śmiało ogłosić.

Skomentuj 0

Nic nam się nie zmienia w korespondencyjnej walce o awans Walii z Chorwacją. Zmienia natomiast rozjuszony selekcjoner zespołu znad Bosforu. To dopiero kwadrans poprzedzający przerwę i dwaj podopieczni już posadzeni na ławce rezerwowych.

Skomentuj 0

Izrael broni miejsca barażowego w meczu na wyjeździe z Andorą. Nie ma po ostatnich niepowodzeniach możliwości bezpośredniego awansu, ale w starciu z przeciwnikiem z Pirenejów nie wyobraża sobie potknięcia. Na razie 1:0, a do bramki strzelił Anan Khalaily.

Skomentuj 0

Francja jak dotąd bezbramkowo w Atenach. A nie brakuje w jej podstawowym składzie specjalistów od zdobywania goli. Nie ma co prawda Kyliana Mbappe, ale są Olivier Giroud, Ousmane Dembele czy Anntoine Griezmann.

Skomentuj 0

Tak Walia zdobyła prowadzenie 1:0 z Turcją.

Skomentuj 0

Po pół godzinie meczów Chorwacja nadal poza Euro 2024. Robi się ciekawie. Na pewno czasu jeszcze sporo, ale atmosfera na Stadionie Maksimir już odrobinę nerwowa.

Skomentuj 0

Holandia na prowadzeniu 2:0 w meczu z Gibraltarem, który ostatnio bryluje w eliminacjach, ale pod względem straconych bramek. Pomarańczowi wypracowali sobie zaliczkę uderzeniami Calvina Stengsa oraz Matsa Wieffera. Drugie trafienie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego i przy biernej postawie bramkarza oraz obrońców.

Skomentuj 0

Chorwacja naciera na bramkę reprezentacji Armenii. 76 procent posiadania piłki pokazuje, kto zabrał się od początku spotkania za rozgrywanie. Na razie dwa z czterech strzałów Vatrenich były celne.

Skomentuj 0

Chorwacja musi odpowiedzieć, ponieważ w wirtualnej tabeli straciła drugie miejsce premiowane awansem. W tym momencie zespół z Bałkanów jest w barażach, co byłoby sporych rozmiarów zaskoczeniem.

Skomentuj 0

I robi się ciekawie. Walia na prowadzeniu 1:0 dzięki strzałowi Neco Williamsa do bramki Turcji. Drużyna z Wysp Brytyjskich jest na drugim miejscu premiowanym awansem w wirtualnej tabeli.

Skomentuj 0

Pięć minut za drużynami i do żadnego huraganu w eliminacjach Euro 2024 jeszcze nie doszło. Tylko Polska tak drapieżna, że już strzeliła gola.

Skomentuj 0

W grupie I za jednym zamachem trzy spotkania. Problem w tym, że sprawa awansu została już rozstrzygnięta. Do Euro 2024 przeszli Rumuni oraz Szwajcarzy. Izrael broni trzeciego miejsca w tabeli w meczu wyjazdowym z Andorą.

Skomentuj 0

Pora na rozpoczęcie spotkań. Czekamy na pierwszego gola. Gra Gibraltar, więc może nie trzeba będzie długo czekać.

Skomentuj 0

Ostatnie przygotowania do siedmiu spotkań, które zamkną eliminacje. W akcji będzie można zobaczyć Francję oraz Holandię.

Skomentuj 0

Turcja chce pozytywnie podsumować eliminacje.

Skomentuj 0

Walia czeka na potknięcie Chorwacji, ale sama stanie również przed trudnym zadaniem.

Skomentuj 0

Ostatnie przygotowania Chorwatów do meczu.

Skomentuj 0

Najmocniej będziemy zwracać uwagę na mecze z udziałem reprezentacji Chorwacji i Walii. Jednej z nich przypadnie miejsce premiowane awansem, a druga z nich wyląduje w barażach. Zdecydowanie korzystniejsza jest sytuacja Chorwacji, która będzie bronić drugiej lokaty w tabeli w rywalizacji u siebie z Armenią. Z kolei Walia podejmie pewną awansu Turcję.