Sensacja! Andora pokonała Węgrów 1:0!

Skomentuj 0

Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje LIVE.

Skomentuj 0

Sytuacja w grupie H: 1. Belgia 16, 2. Grecja 12, 3. Bośnia i Hercegowina 11, 4. Cypr 7, 5. Estonia 4, 6. Gibraltar 0

Skomentuj 0

Skomentuj 0

Sytuacja w grupie A: 1. Szwecja 13, 2. Francja 13, 3. Holandia 10, 4. Bułgaria 9, 5. Białoruś 5, 6. Luksemburg 1

Skomentuj 0

Zakończył się ostatni mecz. Bośnia i Hercegowina zremisowała z Grecją 0:0.

Skomentuj 0
  • Szwedzi rzutem na taśmę pokonali Francuzów 2:1. Gola w doliczonym czasie gry zdobył Ola Toivonen.

Skomentuj 0

Holandia - Luksemburg 5:0.

Skomentuj 0

Szwajcarzy wygrali z reprezentacją Wysp Owczych 2:0.

Skomentuj 0

Koniec meczu pomiędzy Białorusią i Bułgarią. 2:1 dla naszych wschodnich sąsiadów.

Skomentuj 0

W końcówce Bułgarzy zdobyli bramkę. Strzelił ją Georgi Kostadinov. Jest 2:1 dla Białorusi.

Skomentuj 0

Świetną formę utrzymuje Ronaldo. 18 goli w 11 ostatnich meczach robi wrażenie.

Skomentuj 0

A Belgia strzeliła na 2:0. Jego zdobywcą Nacer Chadli.

Skomentuj 0

Cypr prowadzi 2:1 z Gibraltarem. Gola zdobył Pieros Sotiriou.

Skomentuj 0

Piąty gol dla Holandii. Zdobył go z karnego Vincent Janssen.

Skomentuj 0

Białoruś podwyższyła prowadzenie z Bułgarią. Na 2:0 trafił Paweł Sawicki.

Skomentuj 0

Holandia gromi Luksemburg. Jest już 4:0. Strzelcem Quincy Promes.

Skomentuj 1
    • Adam Staniak Zgłoś komentarz
      Holandia gromi bo inny wynik bylby wstydem z outsiderem z Luksemburgu

Do zakończenia piątkowych meczów pozostało około 20 minut. Oto wyniki: Białoruś - Bułgaria 1:0, Holandia - Luksemburg 3:0, Szwecja - Francja 1:1, Andora - Węgry 1:0, Wyspy Owcze - Szwajcaria 0:2, Łotwa - Portugalia 0:3, Bośnia i Hercegowina - Grecja 0:0, Estonia - Belgia 0:1, Gibraltar - Cypr 1:1.

Skomentuj 0

Skomentuj 0

I 3:0 dla Holandii w starciu z Luksemburgiem. Gola zdobył Georginio Wijnaldum.

Skomentuj 0

3:0 dla Portugalii. Strzelił Andre Silva.

Skomentuj 0

Po 64. minucie Andora nadal sensacyjnie prowadzi z Węgrami 1:0. Szykuje się ogromna niespodzianka.

Skomentuj 0

Skomentuj 0

Cristiano Ronaldo zdobył drugą bramkę dla Portugalczyków. 2:0!

Skomentuj 0

Szwajcaria podwyższyła prowadzenie z Wyspami Owczymi. Na 2:0 trafił Xherdan Shaqiri.

Skomentuj 0

Tak Arjen Robben cieszył się z gola.

Skomentuj 0

Wracamy po przerwie!

Skomentuj 0

Sytuacja w grupie H: 1. Belgia 16, 2. Grecja 12, 3. Bośnia i Hercegowina 11, 4. Cypr 5, 5. Estonia 4, 6. Gibraltar 1.

Skomentuj 0

Sytuacja w grupie B: 1. Szwajcaria 18, 2. Portugalia 15, 3. Węgry 7, 4. Wyspy Owcze 5, 5. Andora 4, 6. Łotwa 3.

Skomentuj 0

Sytuacja w grupie A:  1. Francja 14, 2. Szwecja 11, 3. Holandia 10, 4. Bułgaria 9, 5. Białoruś 5, 6. Luksemburg 1.

Skomentuj 0

Tak prezentują się wyniki po pierwszych połowach: Białoruś - Bułgaria 1:0, Holandia - Luksemburg 2:0, Szwecja - Francja 1:1, Andora - Węgry 1:0, Wyspy Owcze - Szwajcaria 0:1, Łotwa - Portugalia 0:1, Bośnia i Hercegowina - Grecja 0:0, Estonia - Belgia 0:1, Gibraltar - Cypr 1:1.

Skomentuj 0

Mamy też gola dla Portugalii w starciu z Łotwą. Strzelił go niezawodny Cristiano Ronaldo.

Skomentuj 2

Szwecja wyrównała. Gola w 43. minucie zdobył Jimmy Durmaz.

Skomentuj 0

Tak prezentują się wyniki tuż przed zakończeniem pierwszych części gry: Białoruś - Bułgaria 1:0, Holandia - Luksemburg 2:0, Szwecja - Francja 0:1, Andora - Węgry 1:0, Wyspy Owcze - Szwajcaria 0:1, Łotwa - Portugalia 0:0, Bośnia i Hercegowina - Grecja 0:0, Estonia - Belgia 0:1, Gibraltar - Cypr 1:1.

Skomentuj 0

Jest też gol dla Francji w meczu ze Szwecją. Jego autorem Olivier Giroud.

Skomentuj 0

Z kolei Szwajcaria po trafieniu Granita Xhaki prowadzi z Wyspami Owczymi 1:0.

Skomentuj 0

Zawodnicy się rozstrzelali. Belgia prowadzi w Estonii 1:0 po bramce Driesa Mertensa.

Skomentuj 0

Holandia prowadzi z Luksemburgiem już 2:0. Strzelcem Wesley Sneijder.

Skomentuj 0

To zła wiadomość dla Bułgarii, która komplikuje swoją sytuację. Ma obecnie 9 punktów i zajmuje czwartą pozycję w grupe A. Druga Szwecja ma 11 "oczek".

Skomentuj 0

I mamy kolejną bramkę! Białoruś prowadzi z Bułgarią 1:0. Gola z rzutu karnego strzelił Michaił Siwakow.

Skomentuj 0

29. minuta i Gibraltar doprowadził do wyrównania z Cyprem. Gola na 1:1 zdobył Anthony Hernandez.

Skomentuj 0

Ewentualna strata punktów dla Węgrów oznaczałaby koniec marzeń o mundialu. Sytuacja w grupie B (biorąc pod uwagę obecne wyniki) przedstawia się następująco: 1. Szwajcaria 16, 2. Portugalia 13, 3. Węgry 7, 4. Wyspy Owcze 6, 5. Łotwa 4, 6. Andora 4.

Skomentuj 0

Niespodzianka w Andorze. Reprezentanci tego kraju prowadzą z Węgrami 1:0. Gola w 26. minucie zdobył Marc Rebes.

Skomentuj 0

Przy obecnych rezultatach Holandia zajmuje trzecią pozycję w grupie A. Ma 10 punktów, Szwecja ma 11, a Francja 14.

Skomentuj 0

Mamy zmianę wyniku w Rotterdamie. Holandia prowadzi 1:0 po bramce Arjena Robbena.

Skomentuj 0

Na ośmiu innych stadionach nadal 0:0.

Skomentuj 0

Wygrana nad Gibraltarem niewiele zmieni w sytuacji Cypryjczyków. W wirtualnej tabeli grupy H mają oni 7 punktów. Druga Grecja ma 12 "oczek".

Skomentuj 0

Mamy bramkę! Cypr prowadzi na wyjeździe z Gibraltarem 1:0! Samobójczą bramkę zdobył Roy Chipolina.

Skomentuj 0

Po dziesięciu minutach w żadnym z dziewięciu spotkań nie padła jeszcze bramka.

Skomentuj 0

Dziś rywalizują drużyny w grupach A, B i H. Mecz ostatniej szansy czeka Holendrów, którzy walczą w Rotterdamie z Luksemburgiem.

Skomentuj 0

Zaczynamy!

Skomentuj 0

Reprezentanci Bośni przed meczem znaleźli czas dla fanów

Skomentuj 0

Szwecja - Francja. Ola Toivonen rozegra 50. mecz w barwach Trzech Koron, z kolei w ekipie Trójkolorowych Hugo Lloris zagra po raz 60. jako kapitan kadry (łącznie będzie to jego 89 mecz dla Francji).

Skomentuj 0

Poza relacją łączoną z dziewięciu piątkowych meczów macie możliwość śledzenia w serwisie WP SportoweFakty dwóch najciekawszych dzisiejszych spotkań. Tu łapcie relację z meczu Szwecja - Francja

/pilka-nozna/relacja/55219/szwecja-francja

Skomentuj 0

Reprezentant Holandii Stefan de Vrij od rana czeka na pierwszy gwizdek. Holendrzy podejmą Luksemburg. Zawodnik Lazio wyjdzie w pierwszym składzie

Skomentuj 0

Anglicy emocjonują się już sobotnim meczem ze Szkocją. Wiadomo, że ekipę Trzech Lwów wyprowadzi na ten mecz w roli kapitana Harry Kane

Skomentuj 0

Spotkanie reprezentacji Polski zostanie rozegrane w sobotę. Reporter WP SportoweFakty Mateusz Skwierawski donosi, że w czasie meczu z Rumunią na PGE Narodowym będzie prawdopodobnie zasunięty dach.

Skomentuj 0
      Mistrzowie Europy zagrają na wyjeździe z Łotwą. W portugalskiej ekipie nie mogło zabraknąć Cristiano Ronaldo. A oto wyjściowe składy: