Anglia - Słowenia 1:0 (0:0)

Malta - Litwa 1:1 (1:0)

Szkocja - Słowacja 1:0 (0:0)

Skomentuj 0

Harry Kane potwierdził wysoką formę strzelecką w czasie doliczonym! Zwycięska bramka napastnika Tottenhamu Hotspur na 1:0.

Skomentuj 0

Reprezentacja Szkocji sforsowała rzutem na taśmę defensywę Słowacji. Bramka na 1:0 w 89. minucie. Przypomnijmy, że drużyna z centrum kontynentu broniła się ponad godzinę w dziesieciu.

Skomentuj 0

Już dawno po ósmej. Także w San Marino. Norwegia odkupuje część win po nieudanych eliminacjach wynikiem 8:0.

Skomentuj 0

Joshua Kimmich potwierdza wyższość Niemców nad Irlandią Północną golem na 3:0.

Skomentuj 0

Niewiele zmian w meczu Czarnogóry z Danią. Prowadzi ekipa znad Morza Bałtyckiego 1:0 i jeżeli utrzyma się taki rezultat, będzie mieć szansę na bezpośredni awans do ostatniej kolejki.

Skomentuj 0
  • Rumunia zagwarantowała sobie zwycięstwo z Kazachstanem strzelajac gola na 3:0. Przyjezdni bez wiktorii w powoli kończących się eliminacjach.

Skomentuj 0

Trochę przyspieszyli Anglicy, ale juz tylko nieco ponad kwadrans został im, żeby rozstrzygnąć na swoją korzyść spotkanie ze Słowenią. W Londynie bezbramkowo.

Skomentuj 0

Dzielnie broni się Słowacja przed Szkotami. Już prawie godzinę gra w dziesięciu z powodu drugiej żółtej kartki dla Roberta Maka.

Skomentuj 0

Reprezentacja Norwegii prowadzi 6:0. Jeszcze jedno trafienie i pobije dotychczas najlepszy wynik strzelecki dnia Polaków.

Skomentuj 0

Anglicy nadal bezbramkowo, wolno i przewidywanie ze Słowenią.

Skomentuj 0

Vykintas Slivka na 1:1 w meczu z Maltą. Litwini nie zamierzają łatwo pozwolić swojemu przeciwnikowi na odniesienie pierwszego zwycięstwa w kończących się eliminacjach mistrzostw świata.

Skomentuj 0

Mohamed Elyounoussi tak samo jak Joshua King strzelił dwa gole w San Marino, a reprezentacja Norwegii prowadzi w tym meczu 5:0.

Skomentuj 0

No, nieźle - pomyślał Sandro Wagner po strzeleniu gola na 2:0 dla Niemców w pojedynku z Irlandią Północną.

Skomentuj 0

Sędziowie i piłkarze ponownie na boisku. Czas wznowić grę!

Skomentuj 0

Norwegia prowadzi 4:0. Po pewne zwycięstwo zmierza reprezentacja Niemiec, a w "polskiej grupie" prowadzą drużyny z Danii oraz Rumunii. Małe zaskoczenie? Bezbramkowy remis Anglików ze Słowenią. Patrząc jednak na powolną grę Wyspiarzy, trudno się temu dziwić. Przerwa!

Skomentuj 0

Constantin Budescu z reguły na kierownicy w FCSB Bukareszt, a obecnie prowadzi reprezentację Rumunii do zwycięstwa z Kazachstanem. Gola na 2:0 strzelił z rzutu karnego.

Skomentuj 0

Mistrzowie świata idą po swoje. W końcówce pierwszej połowy prowadzą 2:0.

Skomentuj 0

Bramka w "polskiej grupie". Rumunia gra na własnym stadionie z Kazachstanem i potrzebowała 33 minut na strzelenie gola zespołowi ze wschodu. Jego autorem Constantin Budescu.

Skomentuj 0

Pierwszy dziś gol w grupie F. Malta prowadzi 1:0 z naszpikowaną zawodnikami znanymi z Lotto Ekstraklasy reprezentacją Litwy.

Skomentuj 0

Doświadczony, niezadowny Sandro Wagner i reprezentacja Niemiec prowadzi dzięki jego bramce 2:0 z Irlandią Północną. Mistrz świata ma już dwie, a w zasadzie trzy gole bezpieczeństwa.

Skomentuj 0

Tymczasem Norwegia prowadzi 3:0 w San Marino. Po golu samobójczym przyszedł czas na dublet Joshuy Kinga.

Skomentuj 0

Christian Eriksen trafił do bramki w Czarnogórze. Aktualnie jego drużyna wirtualnym wiceliderem i ostatnim poważnym przeciwnikiem Polaków w eliminacjach.

Skomentuj 0

Anglicy na razie nie forsują zabójczego tempa w meczu ze Słowenią. Mdła atmosfera nie pomaga w podkręceniu obrotów. Jest bezbramkowo.

Skomentuj 0

San Marino nie utrudnia zadania Norwegom. Ułatwia. Davide Simoncini skierował futbolówkę do własnej bramki i drużyna z północy kontynentu jest na prowadzeniu.

Skomentuj 0

Czy Czarnogóra zremisuje z Danią?

Skomentuj 0

Nie trzeba było długo czekać na gola Niemców w Irlandii Północnej. W 2. minucie piłkę skierował do siatki Sebastian Rudy.

Skomentuj 0

Pierwszy gwizdek na siedmiu stadionach. Kibice czekają na gole!

Skomentuj 0

W jedenastce reprezentacji Litwy między innymi Emilijus Zubas, Fiodor Cernych i Arvydas Novikovas. Naszpikowana zawodnikami znanymi z Lotto Ekstraklasy drużyna zagra na Malcie.

Skomentuj 0

Piłkarze reprezentacji Polski czekają natomiast na wynik meczu Czarnogóry z Danią. Remis premiuje awansem podopiecznych Adama Nawałki.

Skomentuj 0

Joachim Loew wybrał ofensywną jedenastkę na mecz z Irlandią Północną.

Skomentuj 0

O pewny awans grają reprezentacje Niemiec i Anglii. Wyspiarze zagrają w takim ustawieniu ze Słowenią.

Skomentuj 0

Nie było mowy o potknięciu Polaków w Armenii.

Skomentuj 0

Mecze zakończone. Polska zwyciężyła w Armenii 6:1, a Czesi w Azerbejdżanie 2:1. W sesji wieczornej jeszcze siedem pojedynków.

Skomentuj 0

Jeszcze jedna okazja do radości. Zmiennik Rafał Wolski powiększył przewagę reprezentacji Polski na 6:1.

Skomentuj 0

Tak cieszyli się Polacy ze swoich goli w Armenii.

Skomentuj 0

10 minut do końca regulaminowego czasu w Armenii i bardziej pachnie szóstym golem Polaków niż drugim gospodarzy. Niebawem stanie się faktem pierwsze zwycięstwo Biało-Czerwonych w Armenii w historii.

Skomentuj 0

Antonin Barak powiedział dotychczas ostatnie słowo w Baku. Do końca spotkania Azerów z Czechami jeszcze kwadrans i nasi południowi sąsiedzi prowadzą 2:1.

Skomentuj 0

W 66. minucie Antonin Barak odzyskał prowadzenie dla Czechów. Walka o trzecie miejsce w tej grupie nabrała nadspodziewanie dużych rumieńców.

Skomentuj 0

Hat-trick Roberta Lewandowskiego i lider reprezentacji Polski wskoczył na prowadzenie w klasyfikacji strzelców eliminacji.

Skomentuj 0

Jakub Błaszczykowski pokonał bramkarza Armenii płaskim strzałem i zrobiło się 4:1 w Erywaniu! Golkiper gospodarzy jest w tym meczu sprzymierzeńcem Polaków.

Skomentuj 0

Afran Ismajiłow doprowadził do remisu 1:1 w Baku. Azerbejdżan wyrównał dzięki strzałowi z rzutu karnego i można powiedzieć, że mecz zaczyna się od początku, tyle że do końca pozostało już jedynie 35 minut.

Skomentuj 0

Czas na drugą połowę. Przed przerwą było pięć goli na dwóch stadionach. Najwięcej polskich.

Skomentuj 0

Czesi umiarkowanie zadowoleni po 45 minutach meczu w Baku.

Skomentuj 0

Pierwsza połowa na dwóch stadionach dobiegła końca. Polska ma dwa gole przewagi nad Armenią, a Czesi jednego nad Azerbejdżanem.

Skomentuj 0

Już cztery gole w meczu reprezentacji Polski. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego do wyniku 1:3 doprowadził Hovhannes Hambartsumjan.

Skomentuj 0

Jan Kopic rozpoczął strzelanie w Azerbejdżanie. Czesi mają czego bronić.

Skomentuj 0

W 35. minucie Jan Kopic dał prowadzenie Czechom. Długo prowadzili grę i zdążyli skruszyć defensywę gospodarzy jeszcze w pierwszej połowie.

Skomentuj 0

Dwa kwadranse meczu w Azerbejdżanie bez goli. Czesi prowadzą grę i oddają więcej strzałów, ale już w uderzeniach celnych remis.

Skomentuj 0

Na razie zmienia się tylko wynik w Armenii. Polska prowadzi 3:0 i ponownie Robert Lewandowski huknął do siatki po stałym fragmencie. Tym razem po rzucie wolnym pośrednim, który sędzia podyktował za złapanie piłki po podaniu do bramkarza.

Skomentuj 0

Nieliczni, ale wierni kibice w Azerbejdżanie czekają na zmianę bezbramkowego wyniku.

Skomentuj 0

Czesi mają ponad 60 procent posiadania piłki w Baku. Nie przekłada się to jednak na większą liczbę sytuacji podbramkowych. Nasi południowi sąsiedzi nie bawią się równie dobrze jak Polacy w stolicy Armenii.

Skomentuj 0

W 18. minucie Robert Lewandowski podwoił przewagę reprezentacji Polski. Nasz kapitan wzorowo wykonał rzut wolny po faulu na Piotrze Zielińskim! Wygrana coraz bliżej!

Skomentuj 0

Reprezentacja Polski prowadzi w Armenii 1:0 dzięki bramce Kamila Grosickiego. Te trafienie jest kolejnym krokiem przybliżającym drużynę Adama Nawałki do mistrzostw świata.

Skomentuj 0

Bezbramkowy kwadrans meczu w Azerbejdżanie. Zarówno gospodarze, jak i Czesi przegzaminowali bramkarza przeciwnika jednym strzałem.

Skomentuj 0

Kamil Grosicki strzelił drugiego gola w eliminacjach do mistrzostw świata, a 10. w karierze reprezentacyjnej.

Skomentuj 0

Reprezentacja Polski na prowadzeniu w Erywaniu. Świetnie się to wszystko zaczęło dla Biało-Czerwonych dzięki strzałowi Kamila Grosickiego!

Skomentuj 0

Pierwszy gwizdek na dwóch stadionach!

Skomentuj 0

Trybuny w czasie meczu Azerów z Czechami będą świecić pustkami.

Skomentuj 0

Wyjściowe ustawienie Azerbejdżanu z kilkoma klubowymi partnerami Jakuba Rzeźniczaka. Do pojedynku z Czechami dojdzie na Stadionie Narodowym w Baku.

Skomentuj 0

Jedenastka Czechów z zawodnikami znanymi z Bundesligi czy Serie A.

Skomentuj 0

Równolegle do meczu Polaków z Ormianami dojdzie do pojedynku Azerów z Czechami. Obie drużyny nie dogonią już w tabeli ani Niemców, ani Irlandczyków z północy. Bić mogą się najwyżej o trzecie miejsce.