QUIZ

To już jest koniec - sprawdź, co pamiętasz po występach reprezentacji Polski na Euro 2024!

Piłkarska reprezentacja Polski zakończyła już swoją przygodę na Euro 2024. Jak uważnie śledziłeś występy naszych kadrowiczów? Za chwilę się o tym przekonasz, dołączając do zabawy. Powodzenia!

1/15
Jak nazywa się przedstawiony na zdjęciu bramkarz, który stanął między słupkami w ostatnim meczu Polaków na Euro z Francją?
Marcin Bułka
Wojciech Szczęsny
Łukasz Skorupski
2/15
Ile bramek łącznie zdobyli Polacy w meczach grupowych Euro 2024?
jedną
dwie
trzy
3/15
Ile meczów na Euro 2024 w Niemczech rozegrał w sumie Robert Lewandowski?
jeden
dwa
trzy
4/15
Który z tych piłkarzy strzelił Polakom bramkę w meczu z Francuzami?
Olivier Giroud
Kylian Mbappe
Antoine Griezmann
5/15
Ile rzutów karnych obronił Wojciech Szczęsny na Euro 2024?
zero
jeden
dwa
6/15
Jak nazywa się najmłodszy z reprezentantów Polski, który miał okazję grać w meczach grupowych Euro 2024 (19 lat)?
Karol Świderski
Kacper Urbański
Jakub Moder
7/15
Który z tych piłkarzy oficjalnie poinformował, że kończy reprezentacyjną karierę po Euro 2024?
Robert Lewandowski
Kamil Grosicki
8/15
W 29. minucie pierwszego meczu Holandia doprowadziła do remisu z Polską. Wszystko zaczęło się od fatalnego błędu (zagranie w środek pola):
Nicoli Zalewskiego
Krzysztofa Piątka
Pawła Dawidowicza
9/15
Który z tych piłkarzy, w meczu przeciwko Polakom, grał w masce w reprezentacji Francji?
Ousmane Dembele
Mike Maignan
10/15
Ile lat ma aktualnie Wojciech Szczęsny, nasz podstawowy bramkarz Biało-Czerwonych?
34
35
36
11/15
"Mieliśmy tak dużo okazji, że do przerwy powinniśmy wygrywać 3:1, a może nawet 4:1" - czyje to słowa po meczu Polska - Holandia?
Michała Probierza
Roberta Lewandowskiego
Ronalda Koemana
12/15
Które z tych zdań jest prawdziwe?
w meczu Polska - Holandia, Biało-Czerwoni oddali więcej celnych strzałów na bramkę rywala - 7:4
Robert Lewandowski strzelił gola z rzutu karnego w meczu Polska - Francja za pierwszym podejściem
Francja strzeliła bramkę Polakom po rzucie karnym po faulu Nicoli Zalewskiego
13/15
Z jakim dorobkiem punktowym Euro 2024 zakończyli polscy piłkarze?
jeden punkt
dwa punkty
trzy punkty
14/15
W meczu Polska - Austria od pierwszej minuty NIE zagrał?
Adam Buksa
15/15
I na koniec jeszcze jedno pytanie zdjęciowe - jak nazywa się ten reprezentant Polski, który miał okazję grać na Euro 2024?