QUIZ

QUIZ: Porażka Legii, popis Messiego. Wiesz wszystko o 3. kolejce Ligi Mistrzów?

W drugiej serii spotkań Ligi Mistrzów nie brakowało niespodzianek, popisów geniuszu futbolu i... porażki Legii Warszawa. Uważnie śledziłeś wszystkie spotkania fazy grupowej? Udowodnij, rozwiązując nasz quiz.

1/15
Legia Warszawa przegrała na wyjeździe z Realem Madryt 1:5 w meczu trzeciej kolejki Ligi Mistrzów. Kto zdobył gola dla mistrzów Polski?
Michał Kucharczyk
Miroslav Radović
Vadis Odjidja-Ofoe
2/15
Tylko jedno spotkanie w ramach trzeciej kolejki Ligi Mistrzów zakończyło się bezbramkowym remisem. Które?
Olympique Lyon - Juventus
CSKA Moskwa - AS Monaco
Bayer Leverkusen - Tottenham Hotspur
3/15
Która z wymienionych drużyn strzeliła w swoim ostatnim spotkaniu w Lidze Mistrzów najwięcej goli?
FC Barcelona
Arsenal Londyn
Real Madryt
4/15
Robert Lewandowski strzelił jednego gola dla Bayernu Monachium w meczu z PSV Eindhoven (4:1). Ile bramek w tej edycji Ligi Mistrzów ma na swoim koncie kapitan reprezentacji Polski?
2
3
4
5/15
W meczu CSKA Moskwa - AS Monaco w pierwszym składzie tej drugiej drużyny wybiegł Kamil Glik. Ile minut zagrał nasz reprezentant?
63
78
90
6/15
Co powiedział po przegranym meczu z Realem Madryt trener Legii Warszawa Jacek Magiera?
Wygrała drużyna lepsza, ale my zagraliśmy bardzo dobre spotkanie
Wygrała drużyna lepsza, a my dalej pracujemy. W tym zespole jest duży potencjał
Wygrała drużyna lepsza, ale zagramy jeszcze lepiej u siebie
7/15
Ile drużyn zdołało uzbierać komplet punktów po trzech kolejkach fazy grupowej Ligi Mistrzów
3
4
5
8/15
Która z poniższych drużyn legitymuje się najgorszym bilansem po trzech kolejkach Ligi Mistrzów?
Club Brugge
Dinamo Zagrzeb
Legia Warszawa
9/15
FC Barcelona znokautowała u siebie Manchester City 4:0. Ile goli dla Dumy Katalonii zdobył Lionel Messi?
2
3
4
10/15
W meczu Paris Saint-Germain - FC Basel w drugiej połowie na boisku pojawił się Grzegorz Krychowiak. Ile minut zagrał reprezentant Polski (nie licząc doliczonego czasu gry)?
7
16
24
11/15
Ile zespołów w tej edycji Ligi Mistrzów nie zdołało jeszcze trafić do siatki przeciwnika?
1
2
3
12/15
W której grupie jest najmniejsza różnica punktów między pierwszą a ostatnią drużyną?
grupie B
grupie E
grupie G
13/15
Club Brugge po pierwszej połowie prowadziło z FC Porto 1:0. Jakim wynikiem zakończyło się to spotkanie?
2:1
1:1
1:2
14/15
Atletico Madryt wygrało dotychczas wszystkie trzy mecze fazy grupowej Ligi Mistrzów. Ile strzelili w nich goli piłkarze ze stolicy Hiszpanii
3
4
5
15/15
W klasyfikacji strzelców Ligi Mistrzów doszło do kilku przetasowań. Kto znajduje się na czele tego zestawienia?