29 maj 2016 15:00
90'

Arbiter doliczył 3 minuty.

89'

Nie ma gola! Vaclav Cverna miał doskonałą okazję, lecz przeniósł futbolówkę nad poprzeczką!

87'

Taki wynik oznacza, że GKS Bełchatów żegna się z I ligą. Czy Brunatni będą w stanie odmienić jeszcze losy tej rywalizacji?

86'

. Schodzi: Konrad Nowak. Wchodzi: Sebastian Gielza.

84'

Gol! Strzelił Konrad Nowak.

Nowak z powodzeniem dobił uderzenie Tomasza Wróbla, które sparował Maciej Krakowiak.

Rozwój Katowice
82'

Mało konkretów w ofensywie obu zespołów.

80'

Żółtą kartkę otrzymał Piotr Witasik.

GKS Bełchatów
79'

Cezary Demianiuk już chciał się pokazać z dobrej strony, ale został złapany na spalonym.

75'

Kwadrans do zakończenia spotkania, czy zobaczymy jeszcze jakiegoś gola?

74'

Soliński poradził sobie z niedokładnym dośrodkowaniem.

72'

. Schodzi: Adam Żak. Wchodzi: Filip Kozłowski.

71'

Mały kocioł pod bramką Rozwoju, piłka po strzale głową jednego z przyjezdnych poszybowała tuż nad poprzeczką!

69'

Łukasz Wroński chciał zapoczątkować akcję GKS-u, ale szybko został zatrzymany.

65'

Gol! Strzelił Tomasz Wróbel.

I mamy remis! Dość niespodziewanie gospodarze zdobywają gola, a dokładniej uczynił to były gracz GKS-u Bełchatów Tomasz Wróbel.

62'

Tomasz Szatan udanym powrotem uchronił swój zespół przed dużymi kłopotami!

58'

Piknik. Chyba takie określenie najlepiej pasuje do opisania tego co dzieje się w Katowicach.

54'

Tomasz Wróbel został złapany na spalonym.

52'

Żółtą kartkę otrzymał Patryk Kun.

51'

Patryk Kun znalazł się w posiadaniu piłki, lecz jego strzał okazał się niecelny.

50'

Obrońcy GKS-u skutecznie zatrzymali uderzenie Michała Gałeckiego.

48'

Zbyt mocne podanie w kierunku Łukasza Wrońskiego i z nieźle zapowiadającego się kontrataku nic nie będzie.

46'

. Schodzi: Bartosz Nowotnik. Wchodzi: Tomasz Szatan.

46'

Druga połowa rozpoczęta!

45'

Pogramy dodatkowe 60 sekund.

42'

Kolejna próba strzału z dystansu. Łukasz Wroński musi jednak lepiej ustawić celownik.

41'

Żółtą kartkę otrzymał Przemysław Gałecki.

40'

Maciej Krakowiak sparował na rzut rożny kąśliwe uderzenie Żaka.

38'

GKS zyskał korner, ale z jego rozegrania nic nie wyjdzie, ponieważ faulowany był Łukasz Winiarczyk.

36'

Udany odbiór piłki w środkowej strefie boiska, podanie do Agwana Papikjana, który kończy wszystko zablokowanym strzałem.

33'

Nie ma co ukrywać, nie jest to wielkie widowisko. Gospodarze mają problem z narzuceniem własnego stylu, a Brunatni nie wyglądają na zespół, który za wszelką cenę chce pójść za ciosem.

31'

Chorągiewka sędziego liniowego w górze - Łukasz Wroński był na spalonym.

29'

Czy od tego momentu spotkanie nam się rozkręci? Mamy taką nadzieję.

27'

Gol! Strzelił Alen Ploj. Asystował mu Łukasz Wroński.

I jak tu tego nie pisać?! Niewykorzystane sytuacje się mszczą, dokładna centra Wrońskiego trafiła na głowę Alena Ploja i mamy 1:0 dla GKS-u Bełchatów!

26'

To powinien być gol! Patryk Kun świetnie wypatrzył ustawionego w polu karnym Tomasza Wróbla, a ten zamiast do siatki skierował futbolówkę obok słupka!

24'

Strzał głową Konrada Nowaka padł łupem dobrze ustawionego Krakowiaka.

23'

Błąd Bartosza Solińskiego przy wybyciu piłki mógł słono kosztować katowiczan! Na szczęście dla nich Alen Ploj był nieskuteczny.

21'

Na złe rozegranie rzutu rożnego gospodarzy bełchatowianie odpowiedzieli... marnej jakości kontratakiem, zakończonym słabym strzałem Łukasza Wrońskiego.

19'

Maciej Krakowiak bez problemu przechwycił niedokładne dośrodkowanie.

18'

Łukasz Wroński zapędził się pod bramkę Rozwoju. Wydawało się, że może wyjść z tego coś ciekawego, a w rzeczywistości goście nie zyskali nawet rzutu rożnego.

16'

Patryk Kun szukał podaniem Tomasza Wróbla, lecz kolejny raz zawiodła precyzja.

14'

Jak na razie dobre chęci ponad umiejętnościami - i to po obu stronach.

12'

Kolejne słabe uderzenie, tym razem szczęścia spróbował Łukasz Kopczyk.

10'

Mogło być gorąco pod bramką GKS-u. Niezłą piłkę adresowaną do Żaka w ostatniej chwili przeciął jeden z obrońców.