Portowcy prowadzą atak pozycyjny, z którego nic jednak nie wynika.

Oba zespoły nieśmiało szukają swoich szans. Ich akcje nie są jednak zbyt groźne, ani przesadnie dokładne.

Pogoń. Schodzi: Dawid Kort. Wchodzi: Takafumi Akahoshi.

Odważna próba Grzelaka, ale jego strzał z dystansu był wyraźnie niecelny.

76'

Na trybunach stadionu w Szczecinie pojawiło się 6234 widzów.

75'

Krótka przerwa w grze, bo w powietrznej walce ze Zwolińskim ucierpiał Rafał Grzelak.

72'

Żółtą kartkę za faul taktyczny na Gyurcso otrzymał Bartosz Rymaniak.

69'

Elhadji Pape Diaw ryzykownie odgrywał piłkę głową do Peskovicia, ale ten zdążył ją złapać przed nadbiegającym Zwolińskim.

68'

Pogoń. Schodzi: Kamil Drygas. Wchodzi: Mateusz Matras.

67'

Łukasz Zwoliński dośrodkował na 14. metr do Korta, ale tego drugiego w porę zablokował Marcin Cebula.

65'

Pogoń. Schodzi: Spas Delew. Wchodzi: Sebastian Rudol.

64'

Druga połowa wciąż nie porywa, teraz próbuje atakować Pogoń, ale robi to mało przekonująco.

60'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Kamil Drygas.

Pogoń Szczecin
60'

Rafał Grzelak zablokował strzał z dystansu Korta.

58'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Łukasz Sekulski.

56'

Na razie oba zespoły nie potrafią uporządkować gry ofensywnej. Dlatego nie oglądamy czystych sytuacji.

55'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

54'

Kielczanie poradzili sobie z centrą Gyurcso z rzutu wolnego z boku boiska.

51'

Z rzutu wolnego z 25 metrów daleko obok słupka uderzył Nabil Aankour. Wywołało to ironiczny śmiech na trybunach.

48'

Niezłą okazję przed polem karnym miał Spas Delew, ale uderzył niecelnie.

46'

Początek drugiej połowy.

43'

Gol! Strzelił Siergiej Pilipczuk. Asystował mu Nabil Aankour.

Wyrównanie! Kapitalne prostopadłe podanie Aankoura, ruszył do niego Pilipczuk, który przepchnął Nunesa i skierował piłkę do siatki strzałem przy słupku.

39'

Z prawego skrzydła niezbyt dobrze dośrodkował Dawid Kort, piłkę chciał złapać Michal Pesković, ale fatalnie przeszkodził mu Elhadji Pape Diaw. Obaj mocno się o tę sytuację posprzeczali.

37'

Zablokowany płaski strzał z dystansu Gyurcso.

34'

Powinno być 1:1! Po koszmarnym wyjściu z bramki Słowika piłka została zgrana do Sekulskiego, ten uderzał na pustą bramkę, ale trafił w słupek!

33'

W olbrzymim zamieszaniu na 15. metrze próbowali uderzać Vladislavs Gabovs i Mateusz Możdżeń. Obaj jednak zostali zablokowani.

32'

Portowcy poradzili sobie z dośrodkowaniem Kallaste z rzutu wolnego.

29'

Żółtą kartkę otrzymał Nabil Aankour.

Korona Kielce
27'

Po rzucie rożnym Kamil Drygas nie zdołał zablokować strzału głową Diawa i Pogoń uratowała poprzeczka!

27'

Łukasz Sekulski zablokowany przy próbie dośrodkowania z lewej strony pola karnego.

24'

Pogoń wciąż sprawia lepsze wrażenie, Korona na razie nie potrafi odpowiedzieć.

20'

Gol! Strzelił Dawid Kort.

Fantastyczny strzał z dystansu oddał Kort i piłka poleciała niemal w okienko. Pesković bez szans i Pogoń prowadzi 1:0!

19'

Po akcji oskrzydlającej Adam Gyurcso uciekł w polu karnym Kallaste, jednak z ostrego kąta trafił w boczną siatkę.

17'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Ken Kallaste.

15'

Po dośrodkowaniu Rafała Murawskiego z rzutu wolnego nieznacznie obok słupka główkował Jarosław Fojut.

13'

Nabil Aankour perfekcyjnie zagrał w pole karne do Gabovsa, ale ten w doskonałej sytuacji uderzył zbyt lekko i piłka w rękach Słowika!

11'

Gospodarze szybko rozegrali rzut wolny, Rafał Murawski chciał strzelać z ostrego kąta i po interwencji Peskovicia minimalnie do piłki spóźnił się Łukasz Zwoliński!

9'

Przerwa w grze, chwilowe problemy zdrowotne ma Jarosław Fojut.

6'

Efektowny strzał Czerwińskiego z kilkunastu metrów i minimalne pudło! Zapachniało golem dla Portowców!

6'

Z rzutu wolnego z narożnika boiska dobrze dośrodkował Ricardo Nunes, ale zagrożenie oddalił Radek Dejmek.

3'

Zaskakujący, ale niecelny strzał z dystansu Grzelaka.

3'

Vladislavs Gabovs wpadł w pole karne Portowców, dośrodkowywał jednak już zza linii końcowej. Gra przerwana.