Sprzed pola karnego uderzył Shinji Okazaki, ale nie trafił w światło bramki.

Kąśliwy strzał Mahreza z rzutu wolnego i Jakupović wybił piłkę na korner.

Leicester. Schodzi: Andy King. Wchodzi: Daniel Amartey.

68'
67'

Za chwilę na boisku zamelduje się Okazaki. Bartosz Kapustka wygodnie siedzi na ławce.

64'

Przerwa w grze. Problemy zdrowotne ma Snodgrass, który został kopnięty przez Fuchsa. Sędzia nie dostrzegł przewinienia.

60'

Strzał Snodgrassa z rzutu wolnego z 18 metrów trafił w mur piłkarzy Leicester.

57'

Gol! Strzelił Robert Snodgrass.

2:1 dla Hull! Zupełnie niepilnowany na środku pola karnego Robert Snodgrass uderzył nie do obrony!

54'

Zacięta walka w środkowej strefie boiska.

50'

Dośrodkowanie Snodgrassa z rzutu wolnego nie trafiło do żadnego gracza Tygrysów.

47'

Gol! Strzelił Riyad Mahrez.

1:1! Algierczyk strzelił w środek bramki, ale mimo to zdobył gola.

Leicester City
46'

Rzut karny dla Lisów! Faulowany Gray, ale sędzia pomylił się, bo przewinienie miało miejsce poza polem karnym.

1
46'

Początek drugiej połowy.

45+1'

1:0 dla Hull! Po rzucie rożnym Schmeichel kapitalnie obronił strzał głową, ale do dobitki doszedł Adama Diomande i przewrotką wpakował futbolówkę do siatki!

45'

Dwie minuty doliczone.

43'

Znów pudło! Musa przechwycił piłkę i dograł do Vardy'ego, którego strzał był mocno niecelny.

41'

To mógł być gol, a wręcz powinien! Najpierw kapitalną okazję zmarnował Fuchs - jego strzał obronił bramkarz. Dobitka Vardy'ego została zablokowana, ale do futbolówki dopadł jeszcze Mahrez i strzelił obok bramki.

40'

Sporo niedokładności na boisku. Przed chwilą dwukrotnie piłkę stracił Demarai Gray.

37'

Słabsze tempo meczu w ostatnich minutach.

33'

Żółtą kartkę otrzymał Danny Simpson.

30'

Strzał z rzutu wolnego Snodgrassa nie trafił nawet w światło bramki.

29'

Żółtą kartkę otrzymał Christian Fuchs.

28'

Leicester stara się stworzyć okazje nawet po wyrzucie z autu.

25'

Ależ piękna akcja Mahreza! Algierczyk w swoim stylu minął rywala i wystawił piłkę Drinkwaterowi, którego strzał w niewielkiej odległości minął słupek Tygrysów.

24'

Trzeci strzał Graya i znów został zablokowany.

23'

Do kogo dośrodkowywał Mahrez? Trudno powiedzieć. Od bramki rozpoczął bramkarz Hull City.

22'

Wyraźnie obok bramki strzelił Danny Drinkwater. Pomocnik Lisów uderzał z 20 metrów.

19'

Kontra Lisów! Vardy nie trafił w piłkę na czternastym metrze, a strzał Mahreza poleciał obok bramki.

18'

Diomande ładnie minął rywali, ale Snodgrass stracił piłkę w polu karnym Leicester.

16'

Sporo niecelnych podań mistrzów Anglii. Póki co bez żadnej okazji strzeleckiej.

14'

Mahrez teraz dłużej utrzymał się przy piłce, lecz prostopadłe podanie do Drinkwatera było niecelne.

11'

Demarai Gray zdecydował się na strzał z linii pola karnego, ale piłka poleciała wysoko nad poprzeczką.

10'

Ostatnie minuty to gra głównie w środkowej strefie boiska.

8'

Spore nieporozumienie pomiędzy Mahrezem a Simpsonem. Leicester nie może narzucić swojego stylu gry.

6'

Curtis Davies wygrał pojedynek główkowy po centrze z rzutu rożnego i piłka przeleciała metr obok słupka Lisów.

5'

Pogawędka Mike'a Deana z Simpsonem, który faulował Diomande.

3'

Gray odzyskał piłkę i zdecydował się na strzał z 20 metrów, a futbolówka po rykoszecie wyszła na korner.