1
1
86'

Gol! Strzelił Gonzalo Castro.

4:1! Fantastyczne uderzenie Castro z 18 metrów. Piłka zatrzymała się dopiero w okienku bramki Man Utd!

Borussia Dortmund
2
2
1
2
1
82'

Żółtą kartkę otrzymał Eric Bailly.

Manchester United
1
1
1
1
81'

Purisić uderzył sprzed pola karnego tuż obok słupka Man Utd.

79'

Gra została wznowiona.

77'

Przerwa na uzupełnienie płynów.

73'

Juan Mata świetną interwencją w defensywie zapobiegł utracie gola przez swoją drużynę.

69'

Ogrom zmian, które wpłynęły na poziom spotkania.

66'

Man Utd. Schodzi: Daley Blind. Wchodzi: Paddy McNair.

62'

Dortmund. Schodzi: Adrian Ramos. Wchodzi: Emre Mor.

59'

Gol! Strzelił Henrich Mchitarjan. Asystował mu Juan Mata.

3:1! Prostopadłe podanie do Maty, który mając przed sobą tylko golkipera, zdecydował się zagrać do lepiej ustawionego Mchitarjana. Ten miał przed soba pustą bramkę i okazji nie zmarnował.

1
1
57'

Gol! Strzelił Ousmane Dembele.

3:0! Ależ fantastyczna akcja Dembele, który minął dwóch rywali i potężnym strzałem zmusił Romero do kapitulacji. Bramkarz MU nawet nie drgnął.

1
1
56'

Mogła być kontaktowa bramka. Henrich Mchitarjan wykorzystał błąd defensywy Borussii, ale z 16 metrów uderzył płasko i piłkę złapał Roman Weidenfeller.

54'

Próba prostopadłego podania w wykonaniu Herrery, jednak Ashley Young nie doszedł do piłki.

51'

Obraz gry nie ulega zmianie - nadal dominuje Borussia.

46'

Dortmund. Schodzi: Felix Passlack. Wchodzi: Jacob Larsen.

wchodzi Wchodzi
Jacob Larsen #21
schodzi Schodzi
47'

Luke Shaw zbyt mocno wypuścił sobie piłkę i tę złapał bramkarz.

46'

Początek drugiej połowy.

46'

Man Utd. Schodzi: Jesse Lingard. Wchodzi: Ashley Young.

46'

Man Utd. Schodzi: Sam Johnstone. Wchodzi: Sergio Romero.

45'

Trzy minuty doliczone.

42'

Sam Johnstone zdołał sparować strzał Aubameyanga z kilku metrów, który chciał przelobować bramkarza MU.

40'

Składną akcję przeprowadziła Borussia i zakończył ją niecelnym strzałem z 14 metrów Aubameyang.

38'

Żółtą kartkę otrzymał Sokratis Papastathopoulos.

36'

Gol! Strzelił Pierre-Emerick Aubameyang.

2:0! Gabończyk strzelił niemal w środek bramki, ale bramkarz rzucił się w swój prawy bok.

35'

Rzut karny dla Borussii! Ręką we własnym polu karnym zagrał Valencia.

1
34'

Gra wznowiona.

32'

Chwila przerwy w grze na uzupełnienie płynów.

31'

Henrich Mchitarjan dryblował 20 metrów od bramki rywali, lecz stracił piłkę.

29'

Próba prostopadłego podania do Maty, ale nieco za mocne.

27'

Depay znów stracił piłkę. Holender chce udowodnić swoją przydatność do drużyny, ale póki co gra mocno przeciętnie.

26'

Złe rozegranie Man Utd i strata piłki.

23'

Marcel Schmelzer popełnił prosty błąd i w efekcie Jesse Lingard znalazł się sam na sam z bramkarzem. Uderzył płasko i bardzo słabo. Roman Weidenfeller nie miał problemów z chwytem piłki.

22'

Długie podanie w pole karne do Ramosa, który wprawdzie oddał strzał głową, ale wyraźnie obok bramki.

1
19'

1:0 dla Borussii! Pierre-Emerick Aubameyang uderzył z rzutu wolnego z 30 metrów silnie, ale błąd przy tym strzale popełnił bramkarz MU. Wypuścił piłkę i o ile dobitkę Dembele obronił, to jednak kolejny strzał Castro znalazł już drogę do bramki.

1
18'

Bailly zbyt mocno podał do Depaya i Holender nie sięgnął piłki.

15'

Trzecia wyśmienita interwencja Sokratisa. Ponownie zatrzymany Depay.

13'

Dobrą chwilę przy piłce utrzymywali się zawodnicy Borussii Dortmund, jednak ich akcję zakończyło niecelne podanie.

10'

Długie podanie Maty do Lingarda, ale niedokładne.

8'

Przewaga Man Utd w pierwszych fragmentach spotkania.

6'

Trzeba przyznać, że mimo iż jest to mecz towarzyski, to jednak obie drużyny stosują wysoki pressing.

4'

Drugi raz Sokratis uprzedził Depaya. Gdyby Holender "dziubnął" piłkę znalazłby się sam na sam z bramkarzem.