SC Freiburg
59' Vincenzo Grifo
Bayern Monachium
16' Robert Lewandowski 50' Thomas Mueller 69' Robert Lewandowski 89' Thiago Alcantara 90+2' Joshua Zirkzee 90+5' Serge Gnabry
1:3
Obejrzyj wideo Ukryj wideo

Koniec spotkania. Wymęczony triumf Bayernu. Bohaterem Bayernu został debiutant Zirkzee.

Gol! Strzelił Serge Gnabry. Indywidualna akcja Gnabry'ego. Z jego pierwszym strzałem poradził sobie Flekken. Przy dobitce golkiper nie miał szans na interwencję.

SC Freiburg. Schodzi: Lucas Hoeler. Wchodzi: Nico Schlotterbeck.

Gol! Strzelił Joshua Zirkzee. Asystował mu Serge Gnabry. Co za wejście! Po wrzutce Lewandowski straćił piłkę do Gnabry'ego, ten dograł do Zirkzeego, który strzelił między nogami bramkarza. To jego debiutancki gol w Bayernie i Bundeslidze.

Sędzia doliczył cztery minuty.

Borello miał piłkę meczową. Z kilku metrów uderzył wysoko nad poprzeczką.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Thiago Alcantara.

Bayern próbuje naciskać na rywali, ale wciąż nie jest w stanie zagrozić bramce rywali.

Borello wyłożył piłkę Hoelferowi. W ostatniej chwili akcję rywali powstrzymał Pavard.

Kimmich wygrał pojedynek z Heintzem, a następnie dograł do Lewandowskiego. Ten głową uderzył wysoko nad bramką.

Mocna wrzutka Guentera w pole karne. Piłkę wybił obrońca Bayernu.

Prostopadłe podanie w kierunku Gnabry'ego. Niemca powstrzymał Heintz.

Piłka w bramce po uderzeniu Gnabry'ego. Na spalonym był Lewandowski i akcja została przerwana, a gol nieuznany.

Borello bliski pokonania Neuera. Najpierw jak dziecko ograł Kimmicha, a następnie uderzył tuż obok słupka.

SC Freiburg. Schodzi: Vincenzo Grifo. Wchodzi: Brandon Borello.

Perisić w polu karnym szukał Lewandowskiego. Polaka ubiegł Flekken.

Davies w ostatniej chwili wrócił w pole karne i powstrzymał Guentera, który już szykował się do oddania strzału.

Perisić zamiast dośrodkowywać w pole karne, to wdał się w drybling i stracił piłkę.

Był to czwarty w tym sezonie żółty kartonik dla Lewandowskiego.

Żółtą kartkę za krytykowanie decyzji sędziowskich otrzymał Robert Lewandowski.

Kimmich dogrywał do Lewandowskiego. Ten nie zdołał oddać celnego strzału.

Dobrze zapowiadającą się kontrę Freiburga przerwał Pavard, który zgodnie z przepisami powstrzymał Petersena.

Gnabry w polu karnym dograł do Perisicia. Chorwat uderzył pod poprzeczkę. W ostatniej chwili uderzenie obronił Flekken.

Nieudane rozegranie rzutu wolnego przez Kimmicha. Gospodarze na chwilę wybili piłkę.

Akcję Bayernu zamykał Gnabry, ale uderzył niecelnie.

Bayern w głębokiej defensywie. Freiburg blisko zdobycia drugiej bramki.

Hoefler blisko zdobycia gola. Uderzył tuż obok słupka.

Dobra wrzutka Grifa do Petersena. Ten z trzech metrów uderzył nad poprzeczką.

Błąd Alaby, ale nie skorzystał z niego Petersen.

Gol! Strzelił Vincenzo Grifo. Asystował mu Janik Haberer. To musiało się tak skończyć. Freiburg w ostatnich minutach był coraz groźniejszy, a Bayern nie stwarzał zagrożenia pod bramką rywala. Kwon ze skrzydła dograł do Haberera, który wypatrzył niepilnowanego Grifo. Włoch zdecydował się na strzał z pierwszej piłki i zaskoczył Neuera.

Nieudana akcja Freiburga. Perisić głową podał do Neuera.

SC Freiburg. Schodzi: Mike Frantz. Wchodzi: Kwon Chang-Hoon.

Frantz doznał urazu i musi opuścić boisko.

Przechwyt Muellera pod polem karnym rywali. Po chwili uderzył wysoko nad poprzeczką.

Po dośrodkowaniu Kimmicha w pole karne piłkę przejęli gospodarze.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Thomas Mueller.

Thiago ruszył prawym skrzydłem. Po chwili stracił jednak piłkę na rzecz Guentera.

Potężny strzał Alaby, lecz bez problemów poradził sobie z nim Flekken.

Początek drugiej połowy.

Lewandowski strzelając gola ustanowił kolejny rekord.

Kto wygra mecz?

Koniec pierwszej połowy. Bayern prowadzi po bramce Lewandowskiego.

Idealne podanie Gnabry'ego do Perisicia. Chorwat oddał zbyt lekki strzał, by zaskoczyć bramkarza.

Płaski strzał z ponad dwudziestu metrów w wykonaniu Coutinho. Piłkę pewnie złapał Flekken.

Mocno wstrzelona piłka w pole karne przez Grifo. Neuer w porę interweniował i wybił piłkę na rzut rożny.

Potężny strzał Coutinho z dwudziestu metrów. Piłka przeleciała tuż obok słupka.

Dobry powrót Gnabry'ego, który zatrzymał kontrę rywali.

Świetne dogranie do Grifo. Ten uderzył z pierwszej piłki, ale piłka przeleciała nad poprzeczką.

Coutinho dograł do będącego w polu karnym Lewandowskiego. Ten wdał się w drybling i stracił piłkę.

W ostatnich minutach nieznaczna przewagę mają gospodarze. Bayern musi uważać na ataki Freiburga.

Błąd obrony Bayernu. Neuer uratował gości przed stratą gola po strzale Hoelera.

Akcja Bayernu zakończona nieudanym dograniem ze skrzydła. Piłkę przechwycił bramkarz.

Przerwa w grze. Na uraz narzeka Alaba. Niezbędna jest interwencja sztabu medycznego.

Lewandowski w polu karnym oddał piłkę Perisiciowi. Ten podał Coutinho, który uderzył nad poprzeczką.

Dwójkowa akcja Muellera i Lewandowskiego. Niemiec dograł w tempo do Lewandowskiego, a ten oddał groźny strzał. Obronił go Flekken.

Bayern w pełni kontroluje sytuację na boisku. Gospodarze nie są w stanie zagrozić bramce rywali.

Lewandowski nie utrzymał nerwów na wodzy. Odepchnął Heintza i musiał zainterweniować sędzia.

Gol! Strzelił Robert Lewandowski. Asystował mu Alphonso Davies. Cóż to był za kontratak. Indywidualna szarża Daviesa, który prezbiegł z piłką kilkadziesiąt metrów i dograł w pole karne. Tam wślizgiem piłkę do siatki skierował Lewandowski.

Alcantara szukał w polu karnym Lewandowskiego. Po dograniu piłka wylądowała w rękach Flekkena.

Kontra gospodarzy zakończona kompletnie nieudanym strzałem Petersena.

Nieudane rozegranie rzutu rożnego przez Bayern.

Akcja Bayernu, po której udało się wywalczyć rzut rożny.

Davies wrzucił piłkę z autu do Perisicia. Ten oddał niecelny strzał.

Nieudana wrzutka Kimmicha z rzutu wolnego. Piłkę przejęli gospodarze.

Faul w okolicy narożnika pola karnego Freiburga. Będzie szansa dla Bayernu.

Kolejna szansa Bayernu! Po wrzutce z rzutu rożnego głową uderzył Pavard, ale jego strzał obronił Flekken. Przy dobitce Mueller trafił w słupek.

Świetny przechwyt Gnabry'ego, który oddał piłkę Kimmichowi. Jego dośrodkowanie zostało zablokowane.

Bayern od pierwszego gwizdka ma przewagę w posiadaniu piłki.

To powinno być 1:0 dla Bayernu! Świetne podanie Alaby do Coutinho, ten przelobował bramkarza. Piłka już zmierzała do bramki, ale z linii wybił ją Gulde.

Początek spotkania!

Zawodnicy są już gotowi do gry. Za chwilę początek spotkania.

Robert Lewandowski ostatnio zyskał na swojej wartości, ale w Bayernie pod tym względem jest numerem trzy.

Szatnia Bayernu już gotowa:

A to skład Bayernu:

Znany jest już skład SC Freiburg:

Piłkarze Bayernu są już na stadionie we Freiburgu.

Robert Lewandowski w tym sezonie strzelił 18 goli i jest współliderem klasyfikacji strzelców. We wtorek dogonił go Timo Werner. Polak w środę ma szansę odskoczyć piłkarzowi RB Lipsk.

Obie drużyny sąsiadują ze sobą w tabeli. Wyżej jest Bayern Monachium, który zajmuje piąte miejsce i zdobył 27 punktów. SC Freiburg jest szósty i wywalczył 25 "oczek".

Sędzia: Sascha Stegeman.