2
1
2
85'

Świetną piłkę dostał po ziemi z lewej strony Koepke. Ta przeleciała przez pole bramkowe i wydawało się, że gracz Herthy wpakuje ją do siatki, ale z linii bramkowej wybił ją Neuer!

9
5
1
2
3
84'

Czwarty gol dla Bayernu! Strzelił Ivan Perisić. Doczekał się! A podawał Thomas Mueller.

Dośrodkowanie Muellera na dłuższy słupek Chorwat zamknął strzałem głową. Jeszcze ruch do piłki ręką wykonał Jarstein i nawet jej dotknął, ale nie dał rady zapobiec stracie bramki!

78
31
8
4
11
83'

Hertha Berlin. Schodzi: Dodi Lukebakio. Wchodzi: Pascal Koepke.

2
82'

Żółtą kartkę otrzymał Dedryck Boyata.

Hertha Berlin
1
2
4
81'

Hertha Berlin. Schodzi: Javairo Dilrosun. Wchodzi: Maximilian Mittelstaedt.

Javairo Dilrosun #16
1
3
1
4
81'

Coutinho otrzymał podanie kilkunastometrowe z własnej połowy i trafił w słupek! Ale wcześniej był też na spalonym.

1
3
1
6
80'
79'

74 667 kibiców ogląda to spotkanie na Stadionie Olimpijskim w Berlinie.

7
2
6
2
2
78'

A Perisić nie traci ochoty do gry. Kolejne podanie otwierające, choć tym razem nikt do niego nie doszedł.

8
3
3
4
2
76'

I od razu kolejny cios! 3:0! Strzelił Thiago AlcantaraAsystował mu Leon Goretzka.

Przyspieszyli Bawarczycy! Świetnie podanie Goretzki w tempo do wbiegającego Thiago, a ten ładnym strzałem w okienko pokonał Jarsteina!

53
27
4
10
8
74'

20. gol Polaka w tym sezonie!

17
5
2
3
1
73'

Gol! Strzelił Robert Lewandowski.

Jest pierwszy gol Polaka w 2020 roku! Pewnie wykorzystany rzut karny.

Bayern Monachium
236
114
20
11
16
72'

Rzut karny dla Bayernu!

Goretzka był trzymany przez Lukasa Kluentera! Arbiter wskazał na wapno!

77
37
8
7
7
71'

Tym razem to Mueller faulowany przez Marvina Plattenhardta.

8
3
2
2
5
70'

Popędził z piłką Perisić, rozochocił się Mueller i z aż sfaulował Jarsteina. Ale po chwili go przeprosił.

5
1
3
2
2
68'

Hertha Berlin. Pierwsza zmiana. Schodzi: Vladimir Darida. Wchodzi: Marius Wolf.

2
1
1
1
5
67'

I już od razu odpowiedź berlińczyków! Ale Davie Selke ma dziś rozregulowany celownik.

5
1
2
1
3
66'

Perisić znów szuka Lewandowskiego wysoką centrą, strzał Polaka broni Jarstein!

7
1
1
5
16
64'

Żółtą kartkę otrzymał Rune Jarstein za dyskusje z arbitrem.

3
1
1
1
1
63'

Korekta! Nie ma bramki!

Robert Lewandowski wyskoczył w górę i strącił piłkę z rękawic Jarsteina. Polak trafił do siatki, ale po interwencji VAR bramka została anulowana. Faul reprezentanta Polski.

160
69
41
49
103
62'

I już bliscy wyrównania gospodarze! Davie Selke jednak źle trafił w piłkę przy strzale z kilkunastu metrów.

3
7
3
2
2
60'

Gol dla Bayernu! Strzelił Thomas Mueller. Asystował mu Ivan Perisić.

Piłka zawieszona nad polem karnym Herthy, Perisić odegrał głową do Muellera, a ten z kilku metrów strzelił między nogami Jarsteina i trafił do siatki!

89
35
12
5
7
59'

I jeszcze raz Ivan Perisić z powietrza, ale nad bramką.

6
3
5
6
4
58'

Dwie świetne szanse Perisicia! Najpierw dośrodkowanie Muellera przepuszczone przez jednego z Bawarczyków i mało brakowało, by Chorwat trafił do siatki. Chwilę później jeszcze jedno dośrodkowanie na jego głowę, ale strzał zbyt lekki.

3
1
4
4
57'

Podobnie jak w pierwszej połowie Bayern dominuje w pierwszym kwadransie.

9
5
1
1
2
56'

Davies jest nieco bardziej widoczny niż w pierwszej połowie, ale ze skutecznością jego zagrań jest w sumie tak samo...

1
2
1
2
2
55'

Cóż, mają problemy z ostatnim podaniem zarówno jedni, jak i drudzy.

1
1
5
2
3
53'

Ponownie długie zagranie do Lewandowskiego, uprzedza go Jarstein. Polak zgłasza jeszcze zagranie ręką jednego z rywali, ale arbiter nie reaguje.

1
1
2
1
11
52'

Dośrodkowanie Muellera, wyskoczył w górę Perisić, ale zabrakło centymetrów, by skierować dokładnie piłkę w stronę bramki. A wszystko na piątym metrze.

1
1
1
1
6
50'

Philippe Coutinho był w okolicach lewego narożnika pola karnego i zdecydował się na strzał. Uderzenie jednak niecelne.

1
1
1
2
7
49'

Davies zbiegał do środka, minął trzech rywali, a na czwartym się zatrzymał i stracił piłkę.

2
1
5
48'

Błąd Plattenhardta, Thomas Mueller wywalczył aut blisko pola karnego.

3
1
2
47'

Minął się z piłką Jarstein, ale ten błąd na szczęście dla niego i całej Herthy nie niósł za sobą konsekwencji.

1
4
46'

Wyłuskał piłkę na lewym skrzydle Perisić, ale chwilę później dobrze zastawił piłkę Boyata.

1
1
2
czas Druga połowa
45'

Marvin Plattenhardt blokuje próbę zagrania Pavarda.

1
1
1
4
44'

Jeszcze Bayern szuka gola przed przerwą.

7
3
1
1
43'

W ostatniej chwili Alaba zdążył wrócić, by zablokować Seike. A już zanosiło się na kontratak Herthy...

5
5
1
1
1
42'

Miał też jeszcze jeden i tu już zagrożenie było. Coutinho zagrał długą piłkę prosto na głowę Perisicia. Strzał głową Chorwata łapie Jarstein.

4
1
1
6
1
41'

No i miał. I tyle.

5
5
3
6
4
40'

Kluenter powstrzymuje Perisicia, ale Bayern będzie miał kolejny rzut rożny.

2
3
4
39'

Alaba wypracował rzut rożny, ale Coutinho wykonał go tak, że aż szkoda słów w tej relacji.

2
1
2
6
38'

Akcja Lewandowskiego z Coutinho, lecz znów Junior Torunarigha wespół z Rune Jarsteinem zażegnali niebezpieczeństwo.

3
1
2
6
7
37'

Ochoczo brał się do akcji Thomas Mueller, ale był za blisko bramki w momencie podania.

2
1
2
5
36'

Wrzutka Alaby w okolice pola bramkowego. Miał tam być Coutinho, a był Jarstein.

3
2
4
3
3
35'

Techniczne uderzenie Coutinho wieńczyło szybką akcję Bayernu. Piłka przeleciała obok bramki.

1
4
2
4
34'

Dodi Lukebakio ruszył z piłką prawą stroną i gdy miał wbiegać w pole karne świetnie (i co ważne przepisowo) powstrzymał go Davies.

3
2
1
2
33'

A na stadionie nie brakuje polskich kibiców.

3
2
1
1
1
32'

Kolejne zagranie w pole karne Herthy w poszukiwaniu Lewandowskiego. I znów Jarstein czujnie wychodzi z bramki.

3
1
4
8
31'

Goście mieli rzut wolny, ale Mueller wykonał go tak, że lepiej przemilczeć całą akcję.

2
4
3
4
9
30'

Bezsensowny faul Torunarighi na Lewandowskim. Było daleko od bramki, a faul polegał na kopnięciu w achillesa.

2
1
3
4
8
29'

Philippe Coutinho na spalonym w momencie zagrania do niego piłki z własnej połowy.

2
3
28'

Minęło prawie pół godziny. Na razie 70% czasu przy piłce są Bawarczycy.

6
2
3
27'

I ponownie gospdoarze. Ruszył prawą stronę Lukas Kluenter, lecz został zablokowany tak, że nie było nawet rzutu rożnego.

7
3
1
2
26'

Dwa dośrodkowania Platterharda - po pierwszym piłka od razu wróciła pod jego nogi. Po drugim nikt nie zebrał się do strzału.

6
3
1
1
24'

Co za pudło Lewandowskiego! Perisić podał na dobiegnięcie Polakowi, ten położył na ziemię Boyatę i przelobował Jarsteina, ale piłka minimalnie przeleciała obok słupka!

17
16
24
56
35
23'

A teraz Hertha. Ruszył na przebój Darida, dograł piłkę do Dilrosuna. Ten pomagał sobie ręką, ale i tak stracił piłkę, więc sędzia puścił grę.

9
2
1
22'

Próba rajdu Lewandowskiego zatrzymana przez Juniora Torunarighę.

3
3
3
8
7
21'

Dośrodkowanie Marvina Plattenhardta z lewej strony zamknął strzałem głową Seike. Na nieszczęście dla kibiców gospdodarzy, strzałem nad poprzeczką.

5
4
5
20'

Po upływie pierwszego kwadransa naprór Bayernu ustał. Teraz z piłką na połowie rywali mogą przebywać gospodarze.

5
5
2
2
4
19'

Żółtą kartkę otrzymał Benjamin Pavard za to wejście.

7
6
2
4
12
18'

Ostre wejście Pavarda nakładką w Davie Selke.

6
6
5
1
4
17'

Indywidualna akcja Dodiego Lukebakio, który poszedł w drybling w polu karnym, ale obrońcy Bayernu odprowadzili go z piłką do linii końcowej.

12
8
2
3
2
15'

Teraz to Lewandowski szukał podaniem Coutinho. Nadal czujni obrońcy Herthy.

11
7
2
2
3
14'

Mueller wbiegł w pole karne z piłką, chciał podać do Coutinho, lecz interwencja Santiago Ascacibara zażegnała to niebezpieczeństwo.

7
6
1
3
6
13'

Znów piłka nad polem karnym Herthy. I znów wszyscy potencjalni adresaci są od niej odcinani.

6
5
2
2
2
Czy Robert Lewandowski strzeli dziś bramkę?
20
10
3
4
1
11'

Faul Boatenga na Selke przerywa ofensywną akcję piłkarzy z Monachium.

9
8
2
3
3
10'

Kolejna centra w poszukiwaniu Lewandowskiego. Znów dobrze uprzedził napastnika Bayernu Rune Jarstein.

9
8
2
2
4
9'

Dwa dośrodkowania Muellera. Jedno za mocne, w drugim zbyt wysoko zawiesił piłkę i obrońcy zdążyli otoczyć Coutinho.

8
10
4
4
1
8'

Żółtą kartkę otrzymał Vladimir Darida za faul na Thiago Alcantarze.

13
9
3
1
7'

Ruszyli też z pierwszą akcją ofensywną berlińczycy, lecz nawet nie zdołali dośrodkować piłki w pole karne. Dodi Lukebakio stracił piłkę.

12
11
1
1
3
6'

Szybko operują piłką goście, poszukiwania podaniem Roberta Lewandowskiego. Ostatecznie piłka dotarła do Polaka, lecz uniesiona chorągiewka sędziego asystenta.