80'
ZMIANA
79'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Erling Haland. Hat trick Halanda! Zagranie z własnej połowy, Norweg ruszył z piłką i w sytuacji sam na sam pokonał bramkarza! 3:5!

9
77'

Richter uderzał z rzutu wolnego, ale pomylił się wyraźnie.

1
1
1
1
4
76'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę za faul otrzymał Julian Brandt.

2
1
2
2
2
74'
ZMIANA

FC Augsburg. Schodzi: Fredrik Oldrup Jensen. Wchodzi: Eduard Loewen.

Eduard Loewen #29
5
2
3
72'
ZMIANA

Borussia Dortmund. Schodzi: Thorgan Hazard. Wchodzi: Gio Reyna.

Gio Reyna #32
3
2
3
4
70'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Erling Haland. Asystował mu Thorgan Hazard. Borussia już prowadzi! Zagranie z własnej połowy. Hazard wpadł z piłkę w pole karne, ograł bramkarza i wyłożył piłkę Halandowi. Norweg z bliska trafił na 3:4!

#17
25
13
3
5
6
69'

Sancho wjechał w pole karne niczym w masło i wyłożył piłkę Reusowi. Niemiec jednak spudłował. Na jego szczęście Anglik wcześniej był na spalonym.

2
1
1
1
68'

Gracze Augsburga powoli wychodzą z szoku i starają się ponownie wyjść na prowadzenie. Borussia czeka.

4
2
1
1
2
65'

Strzał Hazarda, Koubek zdołał odbić piłkę!

4
1
3
3
3
64'

Gospodarze domagali się podyktowania rzutu karnego. Sędzia nakazał grać dalej.

2
1
2
62'

Mogło być 3:4! Sam na sam z Koubkiem znalazł się Reus, ale trafił w bramkarza.

3
1
2
5
61'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Jadon Sancho. Co tam się dzieje! Zagranie z własnej połowy za plecy obrońców. Sam na sam z bramkarzem wyszedł Sancho, ograł golkipera i do pustej bramki trafił na 3:3!

20
4
1
4
3
59'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Erling Haland. Asystował mu Jadon Sancho. Cóż za debiut Halanda! Zagranie Sancho, Haland momentalnie uderzył z pola karnego. Piłka odbiła się od słupka i wpadła do siatki. Pierwszy strzał Norwega w Budneslidze i od razu gol. 3:2!

#17
34
7
3
3
3
58'

Kolejna akcja Augsburga. Tym razem jednak obrona gości była czujna.

2
56'
ZMIANA

Borussia Dortmund. Schodzi: Łukasz Piszczek. Wchodzi: Erling Haland.

#17
5
1
1
1
2
55'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Florian Niederlechner. Asystował mu Philipp Max. Max wpadł z piłką w pole karne, wyłożył ją partnerowi. Niederlechner ponownie wślizgiem trafił do siatki. 3:1!

6
4
3
4
7
54'

Borussia stara się zepchnąć rywala na jego połowę. Piłkarze z Augsburga mają inne plany.

1
2
51'

Uderzał Varga, Roman Burki pewnie obronił.

2
1
50'

Gra przerwana, sędzia uznał, że Vargas był na spalonym.

2
1
1
49'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Julian Brandt. Asystował mu Thorgan Hazard. Borussia wraca do meczu! HAzard w polu karnym do Brandta. Ten ograł obrońcę i mocno uderzył. Koubek odbił piłkę, ale ta po palcach wpadła do siatki. 2:1!

10
3
2
2
3
46'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Marco Richter. Ależ początek 2. połowy! 19. sekunda i już 2:0! Z pilką ruszył Richter i niespodziewanie uderzył z ok. 28 metrów. Roman Burki myślami był jeszcze w szatni i nawet nie interweniował.

10
46'

Wracamy do gry!

3
1
1
45'

Sędzia doliczył minutę.

1
1
1
1
45'

Max uderzył z rzutu wolnego, Roman Burki odbił piłkę!

2
1
1
43'

Reus mógł się znaleźć sam naprzeciwko bramkarza. Dobrze jednak zachował się obrońca.

1
1
1
1
41'

Zbliżamy się do przerwy, a Borussia wciąż dość bezradna. Goście przeważają, jednak niewiele z tego wynika.

1
1
1
1
38'

Oj! Koubej wybił piłkę przed siebie. Na swoje szczęście dograł do partnera z zespołu.

1
3
37'

Co zrobi Borussia? Póki co goście nie są w stanie oodpowiedzieć miejscowym na cios.

1
1
1
1
3
34'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Florian Niederlechner. Asystował mu Ruben Vargas. W okolicach środka pola gospodarze zgubili piłkę. Z futbolówką ruszył Vargas, którego nie dał rady zatrzymać Piszczek. Zawodnik Augsburga zagrał wzdłuż piątego metra, skąd wślizgiem piłkę do siatki wbił Niederlechner. 1:0!

6
33'

Sędzia trafiony piłką. Gra przerwana, będzie rzut sędziowski. Wracając do arbitra, wygląda jak dorosły syn Ala Bundy'ego.

3
2
2
2
2
31'

Coraz wyraźniejsza przewaga Borussii. Gospodarze skupieni na własnej połowie mają coraz większe problemy.

1
3
1
29'

A teraz Reus spudłował podaniu Sancho. Do bramki miał zaledwie siedem metrów!

2
2
3
1
1
28'

W polu karnym z piłką znalazł się Sancho, jednak w bramkę nie trafił. To powinien być gol!

1
1
1
1
27'

Cały czas więcej z gry ma Borussia. Jednak to szybkie wyjścia gospodarzy są dużo groźniejsze.

1
1
1
1
24'

Podobać się może gra Augsburga. Zawodzi póki co Borussia Dortmund.

2
1
1
2
21'

Richter do Vargasa, ten uderzył do pustej bramki. Gola jednak nie ma, sędzia odgwizdał spalonego!

1
1
1
1
2
18'

Richter starał się uderzać z woleja. Gdyby trafił padłby piękny gol. Jednak skiksował.

3
2
1
1
1
15'

Z ok. 17 metrów ponad bramką uderzał Raphael Guerreiro, piłka poszybowała ponad poprzeczką bramki gospodarzy.

2
2
2
1
1
14'

Więcej z gry ma Borussia. Piłkarze Augsburga starają się grać wysokim pressingiem.

2
1
1
11'

Z woleja sprzed pola karnego uderzył Baier, metr obok słupka!

3
1
1
9'

Akcja Augsburga przerwana. Sędzia dopatrzył się metrowego spalonego.

1
1
1
1
8'

Cóż zrobił Reus? Hazard do Reusa, a ten już tylko powinien wbić piłkę do siatki. Futbolówka jednak w ostatnim momencie podskoczyła i zawodnik gości skiksował.

2
1
1
1
7'

Otwarte spotkanie od pierwszych minut. Zespoły szukają akcji zaczepnych.

2
2
2
1
1
4'

Błąd defensywy gospodarzy. Sam na sam z bramkarzem znalazł się Hazard, uderzał jednak bez przekonania w powodzenie akcji i trafił w Koubeka.

3
2
2
1
3
2'

Pierwszy strzał w meczu. Z dystansu kilka metrów ponad bramką uderzył Rani Khedira.