Borussia Dortmund. Schodzi: Jadon Sancho. Wchodzi: Gio Reyna.

1
1
2
87'

Gol! Strzelił Erling Haaland. Zabójcza kontra Borussii. Haaland znalazł się w sytuacji sam na sam z Hornem, minął go, a następnie z ostrego kąta wpakował piłkę do pustej bramki.

Borussia Dortmund
29
10
7
3
2
87'

Po wrzutce w pole karne gości piłkę pewnie przechwycił Burki.

1
4
2
2
85'

Strzał Hakimiego z ostrego kąta. Poradził sobie z nim Horn.

1
1
1
1
83'

Borussia nadal częściej jest przy piłce, a goście nie potrafią odpowiedzieć ofensywną akcją.

3
1
2
2
2
81'

Hakimi dograł do znajdującego się przed polem karnym Sancho. Ten uderzył zza szesnastego metra tuż obok bramki rywali.

1
3
80'
80'

1.FC Koeln. Schodzi: Marc Uth. Wchodzi: Elvis Rexhbecaj.

Marc Uth #23
1
1
1
1
1
80'

Bornauw poślizgnął się i pechowo ściął Reusa. Krótka przerwa w grze.

1
1
1
77'

Gol! Strzelił Erling Haaland. Świetna akcja Borussii. Horn popisał się dwoma dobrymi interwencjami po strzałach rywali. Najpierw uderzał Hakimi, a potem Guerreiro. Po uderzeniu tego drugiego Horn odbił piłkę przed siebie, a przy dobitce Haalanda nie miał szans.

25
10
4
1
2
74'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Jonas Hector.

2
72'

Akcja Borussii zakończona stratą. Gospodarze częściej są na połowie rywali.

1
3
69'

Borussia kontroluje przebieg wydarzeń na boisku. Goście po zdobytym golu uwierzyli w to, że mogą odwrócić losy meczu.

1
1
1
66'

Tuż po wejściu na boisko Haaland już miał szansę na zdobycie gola. Tym razem jednak pogubił się z piłką i nie oddał strzału.

1
1
3
4
2
65'
65'

Gol! Strzelił Marc Uth. Asystował mu Kingsley Ehizibue. Po wrzutce z rzutu rożnego piłka została wycofana do Ehizibue. Ten dograł do Utha, który z okolic narożnika pola karnego huknął z pierwszej piłki i pokonał Burkiego.

1.FC Koeln
5
5
2
1
2
62'

Ofensywny faul Cordoby. Akcja gości przerwana.

60'

Sancho wypatrzył Reusa w polu karnym. Ten jednak nie zdołał oddać strzału i stracił piłkę.

57'

Goście kompletnie nie istnieją w ofensywie. Borussia gra wysokim pressingiem i stara się zdobyć kolejne bramki.

4
2
2
3
3
54'

Instynktowna interwencja Burkiego po strzale Utha. Po chwili akcja przerwana z powodu spalonego.

53'

Groźna akcja Borussii, ale Guerreiro minimalnie spudłował.

1
51'

Długa akcja Borussii zakończona mocnym i niecelnym strzałem Hakimiego.

3
2
1
1
1
48'

Gol! Strzelił Jadon Sancho. Asystował mu Marco Reus. Szybka odpowiedź Borussii. Reus dograł do Anglika, ten zwiódł obrońcę i strzałem pod poprzeczkę pokonał Horna.

6
4
2
2
2
46'

Niesamowite, jak Cordoba nie wykorzystał tej akcji. Po podaniu z własnej połowy i błędu Hummelsa znalazł się w sytuacji sam na sam z Burkim, ale trafił w słupek. Gdyby padł gol, nie zostałby uznany, gdyż gracz gości był na spalonym.

1
1
2
2
1
46'

1.FC Koeln. Schodzi: Jan Thielmann. Wchodzi: Florian Kainz.

Jan Thielmann #29
46'

Początek drugiej połowy.

1
45'

Sędzia doliczył dwie minuty.

1
45'

Wejście Brandta w pole karne zatrzymane przez jednego z obrońców rywali.

2
1
1
1
1
42'

Koszmarne dośrodkowanie w wykonaniu Hectora. Piłka trafiła prosto w ręce Burkiego.

2
42'

Horn wyszedł z bramki i przeciął podanie do Brandta.

40'

Groźna kontra Borussii. Guerreiro idealnym podaniem obsłużył Hazarda. Belg znalazł się w sytuacji sam na sam z Hornem, ale przegrał pojedynek z bramkarzem.

3
2
1
1
1
38'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Axel Witsel.

1
38'

Skhiri powtrzymany w polu karnym. Piłkę przechwycił Burki.

2
37'

Świetny rajd Hakimiego, ale w polu karnym dograł niedokładnie w kierunku Sancho. Akcja zakończona stratą.

1
2
1
36'

Goście w tym spotkaniu nie oddali jeszcze celnego strzału.

1
34'

Uth już składał się do strzału, ale stracił piłkę na rzecz Reusa.

1
1
1
2
2
31'

Borussia bez problemów przerywa ofensywne próby rywali.

1
2
29'

Gol! Strzelił Marco Reus. Asystował mu Mats Hummels. A jednak bramka! Hummels świetnie dograł do wychodzącego na czystą pozycję Reusa. Ten uciekł obrońcom i wygrał pojedynek sam na sam z bramkarzem. Decyzję zmieniono po analizie systemu VAR.

14
7
2
1
2
29'

Piłka w bramce Koeln, ale sędzia dopatrzył się spalonego u Reusa.

1
2
1
28'

Hakimi dośrodkował ze skrzydła, ale zrobił to zbyt niedokładnie. Piłkę na chwilę przejęli goście.

1
1
26'

Po wrzutce z lewego skrzydła z problemami piłkę złapał Burki.

26'

Dobre podanie do Sancho, ale szybszy od Anglika był Bornauw.

1
24'

Borussia ruszyła z akcją, ale zakończyła się ona niecelnym dograniem Brandta.

2
20'

W ostatnich minutach częściej przy piłce utrzymują się goście, ale mimo to nie są w stanie stworzyć zagrożenia pod bramką rywali.

1
17'

Goście są bezradni w ofensywie. Borussia kontroluje sytuację na boisku.

2
1
2
1
1
14'

Po wrzutce Brandta piłkę uderzył Hummels. Stoper Borussii trafił w poprzeczkę.

4
1
2
3
1
14'

Groźny strzał Reusa w samo okienko. Horn przeniósł piłkę nad poprzeczką.

2
1
13'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Sebastiaan Bornauw.

1
13'

Rozczarowanie w Dortmundzie. Nie ma rzutu karnego! Faul był przed szesnastym metrem. Będzie rzut wolny.

1
2
11'

Rajd Hakimiego powstrzymany wślizgiem w wykonaniu Bornauwa. Sędzia wskazał na jedenasty metr, ale sytuacja będzie sprawdzana przez system VAR.

1
1
1
10'

Spokojniejszy fragment meczu. Borussia stara się kontrolować sytuację.

1
1
1
1
7'

Goście starają się atakować, ale Borussia skutecznie przerywa ich ataki.

1
1
2
1
5'

Akcja gości przerwana z powodu spalonego.

1
1
2
3'

1.FC Koeln szybko chciało odpowiedzieć na trafienie rywali. Zza pola karnego uderzył Thielmann, ale jego uderzenie okazało się niecelne.

2
2
1
4
1'

Gol! Strzelił Raphael Guerreiro. Asystował mu Jadon Sancho. Świetny początek Borussii. Hummels dograł do Reusa, ten odegrał do Sancho, który w polu karnym wypatrzył Guerreiro. Piłkarz Borussii uderzył z pierwszej piłki i nie dał szans bramkarzowi rywali. Gol padł w 51. sekundzie.