Bayer. Schodzi: Kevin Volland. Wchodzi: Nadiem Amiri.

Fortuna Duesseldorf
86'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Dawid Kownacki.

86'

Goście już nie wierzą w możliwość odrobienia strat. Gospodarze grają na dużym luzie, szukają kolejnych trafień.

1
83'

Sprzed pola karnego uderzał Lucas Alario, pomylił się nieznacznie.

80'

Dwóch zawodników Bayeru chciało uderzać w zamieszaniu. Zamiast trafić w piłkę zderzyli się i szansa przepadła.

1
79'

Gol! Strzelił Lars Bender. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego z piłką minął się bramkarz, a do siatki wbił ją z wbiegający w kierunku dalszego słupka Lars Bender. 2:0!

4
78'

Z sześciu metrów uderzał Bailey i... górą po raz kolejny bramkarz! Wciąż wszystko otwarte w tym meczu.

77'

Podanie Kowanckiego ręką zablokował obrońca. Piłka spadła pod nogi Polaka, strzał świetnie obronił Hradecky!

2
75'

Bayer. Schodzi: Moussa Diaby. Wchodzi: Lucas Alario.

73'

Po ostrym wejściu rywala problemy z nogą miał Kerem Demirbay.

1
70'

Kolejna okazja Bayeru, świetnie jednak w bramce zachował się Florian Kastenmeier, którą nogą odbił strzał Baumgartlingera!

69'

Z dystansu uderzał Volland, Hradecky zdołał wybić piłkę na rzut rożny.

1
67'

Coraz groźniej wyglądają akcje Fortuny. W tym meczu może być jeszcze ciekawie.

65'

Fortuna. Schodzi: Steven Skrzybski. Wchodzi: Dawid Kownacki.

Steven Skrzybski #20
komentarz

64'

Bayer. Schodzi: Karim Bellarabi. Wchodzi: Leon Bailey.

63'

Fortuna. Schodzi: Oliver Fink. Wchodzi: Kevin Stoger.

Kevin Stoger #22
62'

Kolejna okazja przed Hennigsem. Tym razem piłka poszybowała tuż ponad poprzeczką!

62'

Kontra gości, strzał Hennigsa z sześciu metrów kapitalnie wybronił Hradecky!

62'

"To je circus!" Karim Bellarabi powinnien zdobyć gola, sekundę wcześniej Diaby. Gola jednak nie ma, a powinien paść.

59'

Kontra 3 na 2, Volland dogrywał, piłkę przejął Moussa Diaby, ale strzał z dziesięciu metrów był minimalnie niecelny!

2
1
56'

Po dośrodkowaniu z kornera Kaan Ayhan powinien trafić do siatki z pięciu metrów. Obrońca skiksował i szansa przepadła.

56'

Kontra gości, dobrze zachował się obrońca, który przyblokował rywala. Będzie rzut rożny.

55'

Diaby dośrodkował, Volland miał przed sobą niemal całą bramkę. Mimo tego spudłował!

54'

Indywidualną akcję przeprowadził Karim Bellarabi, piłka nie znalazła drogi do bramki gości.

52'

Po rzucie rożnym piłkę otrzymał Lars Bender, ale źle uderzył. Piłka minęła bramkę gości w bezpiecznej odległości.

48'

Moussa Diaby ruszył lewą stroną, dośrodkował z pola karnego, ale dobrze zachował się obrońca.