Po wrzutce Kimmicha w pole karne niewiele zabrakło, by Pavard strącił  piłkę i zaskoczył Gulacsiego.

22
15
18
86'

Coman dograł do Muellera, ten miał problemy z opanowaniem piłki i zwolnił akcję Bayernu. Po chwili Laimer zablokował strzał Thiago.

16
14
12
24
27
85'
ZMIANA
37
15
13
9
11
84'

Bayern ruszył do ataków, ale nie potrafi przedrzeć się przez defensywę rywali.

39
13
13
17
25
82'
ZMIANA

RB Lipsk. Schodzi: Christopher Nkunku. Wchodzi: Ademola Lookman.

16
17
30
16
14
82'

Kompletnie nieudane zagranie Hernandeza do Muellera.

10
10
14
20
39
80'

Dwójkowa akcja Lewandowskiego i Goretzki. Polak obsłużył idealnym podaniem Niemca, a ten miał przed sobą tylko Gulacsiego. Bramkarz RB Lipsk popisał się świetną interwencją.

29
12
17
30
46
76'

Neuer wyszedł z bramki i ubiegł Wernera.

83
25
13
7
14
75'

Kontrę Bayernu Coutinho zakończył fatalnym podaniem do Lewandowskiego. A w zasadzie do Gulacsiego.

10
5
15
17
40
73'

Thiago dograł do Muellera, ale podanie przeciął Upamecano.

7
8
12
17
40
70'

Goście wciąż mają przewagę, a Bayern stara się wyjść z jakąkolwiek akcją.

9
8
19
16
44
69'
ZMIANA

RB Lipsk. Schodzi: Dani Olmo. Wchodzi: Patrik Schick.

8
7
15
7
8
67'
ZMIANA
36
15
13
7
9
66'

Po strzale Daviesa interweniował Upamecano.

8
8
11
8
16
65'

RB Lipsk w drugiej połowie oddał pięć strzałów, Bayern tylko jeden.

4
3
15
13
24
63'

Upamecano w ostatniej chwili przeciął podanie do Lewandowskiego. Po chwili RB wyszło z kontrą. Nkunku wyłożył piłkę Wernerowi, ten miał przed sobą tylko Neuera i nie trafił w bramkę.

34
29
9
7
11
63'

Werner ruszył skrzydłem, lecz nie zdołał dośrodkować. Przegrał pojedynek z Daviesem.

28
17
4
2
7
62'

Akcja Bayernu przerwana przez ofensywny faul Lewandowskiego.

10
4
21
6
11
60'
ZMIANA
60'

Mueller dośrodkował w pole karne. Tam głową uderzył Gnabry, ale nie było to celne uderzenie. Jak dotąd w drugiej połowie Bayern nie oddał żadnego celnego strzału.

5
59'

Werner w polu karnym Bayernu złapany na spalonym.

27
9
3
2
3
57'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Joshua Kimmich.

9
8
14
18
25
55'

Nie ma rzutu karnego. Lewandowski był na półmetrowym spalonym. Upiekło się gościom.

10
9
19
36
111
54'

Sytuacja jest jeszcze sprawdzana przez system VAR. Analizowane jest czy Lewandowski był na spalonym.

10
8
17
11
43
53'

Rzut karny dla Bayernu. Sędzia zauważył faul na Lewandowskim przez Upamecano.

101
31
11
9
11
53'

Akcja gości przerwana z powodu spalonego.

13
22
5
5
5
50'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Dayot Upamecano.

37
8
4
8
7
49'

Neuer znów wyszedł z bramki, ubiegł go Werner, lecz jego strzał zablokował Alaba.