2
3
4
90+2'

Znowu dośrodkowanie Drexlera i tym razem Cordoba wbija piłkę głową do bramki! Bramkarz mógł się lepiej zachować. Mamy remis!

6
4
2
4
4
90+1'

Gol! Strzelił Jhon Cordoba. Asystował mu Dominick Drexler.

3
90'

Doliczono 4 minuty.

3
2
1
2
2
90'

1.FC Koeln. Schodzi: Toni Leistner. Wchodzi: Simon Terodde.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Toni Leistner #37
1
2
89'

Szybkie dośrodkowanie Drexlera, wysoko skoczył Modeste i strzałem głową nie dał szans bramkarzowi na internwencję. Jest gol kontaktowy!

3
1
1
1
1
88'

Gol! Strzelił Anthony Modeste. Asystował mu Dominick Drexler.

2
87'

Koeln konsekwentnie szuka długich podań, a Fortuna odcina strefę.

84'

Koeln ma problem, bo Fortuna w końcówce nawet wygląda na dużo świeższy zespół. Gospodarze nie mogą podejść pod pole karne rywala.

80'

Fortuna Duesseldorf. Schodzi: Kevin Stoeger. Wchodzi: Kasim Adams.

Kasim Adams #4
1
1
1
1
1
79'

Niebezpieczna wrzutka Koeln z lewej strony, Gieselmann jednak bezpiecznie wybija na rzut rożny.

77'

Mocne dośrodkowanie Zimmermanna i ryzykowna interwencja Mere, mógł wpakować samobója.

1
1
3
1
1
75'

Kwadrans do końca. Kolonia ciągle szarpie grę. Widać wolę walki, ale brak jakości.

3
1
1
2
2
73'
71'

Walczy Koeln, ładny strzał z woleja Drexlera, ale piłka utknęła gdzieś między nogami obrońców.

1
1
1
1
1
66'

Dobra piłka na sam na sam do Cordoby, ale snajper Kolonii na spalonym.

1
1
2
2
2
62'

Fortuna Duesseldorf. Schodzi: Steven Skrzybski. Wchodzi: Jean Zimmer.

Steven Skrzybski #20
1
1
1
1
1
62'

Kontra gości, rywale nie zdążyli się uporządkować po potrójnej zmianie! Skrzybski zagrał na odkrytą lewą stronę do Tommy'ego, a lider Fortuny uderzył technicznie na dalszy słupek. Spóźniony obrońca, bramkarz bez szans. Fortuna ucieka Kolonii!

1
1
61'

Gol! Strzelił Erik Thommy. Asystował mu Steven Skrzybski.

Asysta:
1
1
1
1
2
60'

1.FC Koeln. Schodzi: Ismail Jakobs. Wchodzi: Dominick Drexler.

Ismail Jakobs #38
1
1
1
1
1
60'
59'

Świetnie wyczuł Kastenmeier intencje Utha i obronił pewnie ten strzał. Potem dobitkę Hectora odbili obrońcy na rzut rożny.

2
1
1
1
1
58'

1
58'

Strzał Utha w słupek, potem a bramkarza i w wyścigu do piłki potrącił go Bodzek. Szansa dla gospodarzy na wyrównanie!

1
1
57'

RZUT KARNY DLA KOLONII!

6
2
1
2
3
54'

Kolejna ostra wrzutka Fortuny, Karaman był bliski strącenia piłki.

52'

Płaski strzał Tommy'ego ze skraju pola karnego, ale nie trafił czysto w piłkę. Strzał mocno niecelny.

50'

Mocne dośrodkowanie Tommy'ego, ale piąstkuje pewnie Horn.

47'

Znowu wysoko gra Koeln, ale nie jest w stanie przedrzeć się przez obronę rywala.

czas Druga połowa
45'

Doliczono minutę.

43'

Dobra kontra Fortuny, uruchomiony Zimmermann przez Karamana na prawej stronie zagrywa mocno w pole karne, ale za mocno dla kolegów z Fortuny.

42'

Bramka z zaskoczenia! Karaman dostał piłkę z prawej strony, przyjął w polu karnym, popatrzył i uderzył. Rykoszet od nogi Leistnera zmylił bramkarza. Prowadzą goście!

1
1
41'

Gol! Strzelił Kenan Karaman. Asystował mu Steven Skrzybski.

Asysta:
5
4
1
1
1
40'

Akcje obu zespołów opierają się na uruchamianiu skrzydeł. Więcej długich piłek zagrywa jednak Koeln.

1
39'

Starcie Hectora ze Stoegerem. Ten drugi ma pretensje, że sędzia nie odgwizdał faulu. I słusznie, bo było przewinienie, ale nie na kartkę.

37'

Mecz walki.

1
35'

Pierwszy raz do rozgrzewki ruszyło kilku graczy Koeln.

33'

Garść statystyk:

Strzały: Kolonia 2-3 Fortuna

Strzały celne: 0-2

Posiadanie piłki w proc.: 59-41

29'

Blisko pola karnego jest Fortuna, ale nie jest w stanie dorzucić dokładnie piłki, dobrze zamyka strefę Kolonia.

26'

Trudno wyróżnić najlepszego zawodnika w obu drużynach. Jest wyrównany, niezbyt wysoki poziom gry.

1
23'

Kolonia gra bardzo wysoko, oba zespoły bardzo dużo biegają. Jednak nic nie ma z tego biegania, sytuacji jak na lekarstwo.

1
20'

Bardzo dobra teraz sytuacja Fortuny, ale jeszcze lepsze zachowanie bramkarza. Karaman uderzył mocno z 16 metrów, a golkiper Kolonii wybił instynktownie nad poprzeczkę.

1
15'

Ładna akcja Kolonii, Cordoba przerzucił piłkę nad obrońcami w kierunki Utha, ale Niemiec nie sięgnął futbolówki, brakowało naprawdę niewiele.

1
1
13'

Fortuna zaczyna coraz wyżej wychodzić, grać coraz śmielej, ale wciąż jest daleka od stworzenia sobie sytuacji.

9'

Fantastyczne podanie do Cordoby, Kolumbijczyk minął bramkarza i trafił tylko w boczną siatkę! Sędziowie dopatrzyli się jednak pozycji spalonej.

8'

Koeln zaczyna uspokajać tempo gry, zdobywa przewagę.

1
5'

Koeln stara się grać długimi piłkami, ale brakuje dokładności.

1
2'

Już jest ostro z obu stron, atmosfera derbów robi woje. Cordoba zderzył się z Bodzkiem, zabolało to gracza Fortuny.

1
czas Start meczu
17:52

Jeszcze minuta ciszy ku pamięci ofiar pandemii koronawirusa.

17:52

Sędzią meczu jest Benjamin Cortus.

17:52

Sytuacja obu ekip w tabeli:

11. Koeln 33 pkt.

16. Fortuna 23 pkt.

Jeśli Koeln wygra, zwiększy swoje szanse na szybkie utrzymanie w Bundeslidze. Jeśli wygra Fortuna, odskoczy od spadkowiczów i narobi strachu Mainz i Eintrachtowi.

17:52

W składzie gości niestety nie ma Dawida Kownackiego, który leczy kontuzję.

1
1
1
3
1
17:52

Dzień dobry Państwu! Serdecznie zapraszamy na relację live z ostatniego meczu Bundesligi pomiędzy 1. FC Koeln a Fortuną Duesseldorf!