Hertha ewidentnie pogodzona już dziś z losem, a nad stadionem w Berlinie zbierają się czarne chmury.

4
9
87'
87'

Świetna, prostopadła piłka od Ilsankera do Silvy, a ten w sytuacji sam na sam uderzył mocno, nie do obrony. Eintracht prowadzi już 4:1!

3
1
2
4
5
86'

Gol! Strzelił Andre Silva. Asystował mu Stefan Ilsanker.

Eintracht Frankfurt
3
3
1
4
10
84'

Strzał Cunhi z wolnego prosto w ręce Trappa.

2
1
2
1
7
83'

Żółtą kartkę otrzymał Stefan Ilsanker.

1
81'

Eintracht zaczyna grac naprawdę swobodnie, choć znowu wkrada się niedokładność.

3
2
4
76'

Żółtą kartkę otrzymał Marvin Plattenhardt. Silva odbił się od niego jak od ściany.

1
1
1
1
75'
75'
2
1
2
1
2
75'

Żółtą kartkę otrzymał Filip Kostić. Ostro sfaulował Pekarika. Chwilę wcześniej wyścig do piłki Piątka z N'Dicką wygrany przez obrońcę Eintrachtu.

1
3
71'

Rajd Essweina lewą stroną, szukał kolegów w polu karnym, ale w ostatniej chwili rywale zablokowali jego płaskie zagranie.

4
1
1
69'

Płaski strzał N'Dicki zza pola karnego. Szybka piłka, nie do zgarnięcia dla nikogo. Eintracht ucieka!

2
2
2
3
7
68'

17
66'

Długa piłka na nabiegającego Kluentera, ale rezerwowy Herthy na wślizgu przenosi piłkę nad bramką.

5
2
3
3
4
62'

CO ZA GOL! Kamada z klejem w nodze wpada z piłką w pole karne, mija rywali jak tyczki slalomowe do końca boiska, podaje na trzeci metr do wolnego Silvy, a ten piętą pakuje piłkę do pustej bramki. Fenomenalnie to rozegrali! 2:1 dla Eintrachtu!

4
2
3
8
14
62'

Gol! Strzelił Andre Silva. Asystował mu Daichi Kamada.

26
59'

Przeważającą stroną w drugiej połowie jest Eintracht.

1
1
1
1
5
56'

Mocne uderzenie Silvy z dystansu zablokowane, potem poprawka Kohra z woleja prosto w ręce Jarsteina.

3
2
2
55'
55'

Hertha Berlin. Schodzi: Lazar Samardzic. Wchodzi: Lukas Kluenter.

2
52'

Dośrodkowanie Da Costy, zgranie głową Silvy, a Dost z bliskiej odległości pakuje piłkę pod samą poprzeczkę. Zagapił się Torunarigha. Bramkarz jeszcze sięgnął piłkę rękami, ale nie wybił jej z bramki. Mamy remis!

5
5
10
6
18
51'

Gol! Strzelił Bas Dost. Asystował mu Andre Silva.

6
4
6
12
32
49'

Wysoko pracuje Eintracht w pressingu, ale nie jest w stanie odebrać piłki Herthcie blisko pola karnego.

7
3
1
2
46'
2
1
2
1
46'
czas Druga połowa
13
4
3
1
2
45+4'

Przerwa w grze, ucierpiał Pekarik w starciu z rywalem. Kończy się doliczony czas gry.

1
1
4
1
1
45+3'

Strzał Kosticia z wolnego najpierw w mur, a potem dobitka obok bramki Jarsteina.

14
13
5
3
4
45+3'

Jest zmiana decyzji ukarania Boyaty - dostaje bezpośrednią czerwoną.

2
1
17
3
7
45+2'

RZUT KARNY ANULOWANY! Ale jest rzut wolny.

44
22
8
6
5
45'

Prostopadła piłka do Dosta, Boyata zahacza na skraju pola karnego pędzącego Holendra do sytuacji sam na sam, a ten się przewraca! Jednak jest jeszcze analiza VAR, może arbiter zmienić decyzję.

11
17
7
5
11
45'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Dedryck Boyata.

Hertha Berlin
10
7
17
18
35
44'

RZUT KARNY DLA EINTRACHTU!

8
5
12
28
30
43'

Hertha wychodzi zwycięsko z tego stałego fragmentu gry, ale ucierpiał Torunarigha.

5
3
1
2
2
42'

Zaskakująca sytuacja Frankfurtu. Koślawy strzał Kosticia, nabiega na piłkę Kamada i z bliska uderzył prosto w Jarsteina. Jest korner.

3
41'

Mocny strzał Kosticia z dystansu, ale mija on bramkę berlińczyków.

9
3
3
4
2
37'

Brakuje Eintrachtowi dokładności i wyczucia w swoich akcjach, Hertha sprawia wrażenie nieco wycofanej.

8
3
4
4
7
34'

Hertha Berlin. Schodzi: Per Ciljan Skjelbred. Wchodzi: Lazar Samardzic.

7
2
3
3
6
34'

Problemy zdrowotne Skjelbreda, schodzi z murawy z lekarzami. Nie jest zadowolony z rozwoju sytuacji, chyba kontuzja mięśniowa.

1
2
1
5
2
33'

Szykuje się do wejścia Lazar Samardzic. 18-latek jest uważany za wielki talent.

3
2
3
2
1
32'

Zamieszanie w polu karnym Herthy, ale Eintracht ma problem z celnym dograniem piłki.

8
3
2
3
7
30'

Niezła kontra Herthy, Piątek wypuszczony na skrzydle, ale spalił akcję.

8
3
16
10
9
25'

Dostał piłkę Piątek w polu karnym z prawej strony, minął trzech rywali na raz jednym przyjęciem, z trudem potem utrzymał równowagę. Uderzył prosto, mocno, szybko i zdobył bramkę! Rewolwery odpalone, Hertha prowadzi!

235
103
30
8
15
24'

Gol! Strzelił Krzysztof Piątek. PIO PIO PIO PIO PIO POW POW POW!!!

347
163
30
12
15
23'

Zaskakująe podanie do wybiegającego Sowa, mija bramkarza z jednej strony, piłka z drugiej, ale przejmują ją gracze Herthy, a pomocnik gości się przerwca.

11
5
3
4
3
22'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego, zgranie Boyaty, a Ibisević przestrzelił z kilku metrów! Obaj jednak byli na spalonym w momencie centry.

1
3
8
21'

Znowu Ibisević przed polem karnym, szuka strzału, choć jest wręcz ulica na podanie do Piątka. Bośniak znów stracił...

3
4
3
1
12
20'

I tak, Ibisević mógł podawać do Piątka...

3
2
4
3
12
19'

Okazja dla Herthy, Ibisević w polu karnym, miał kolegów na podanie, ale nie mógł opanować futbolówki i ją stracił.

1
4
2
3
3
16'

Gra przerwana, leży Plattenhardt po wślizgu Kohra, Dost znowu skarży się na ból.

3
3
2
1
14'

Bezpośredni strzał Kosticia, ładnie zakręcona piłka, ale przelatuje tuż nad bramką Herthy!

6
4
1
2
13'

Będzie szansa dla gości, są blisko pola karnego, mają stały fragment gry. Z każdą minutą Eintracht gra coraz bardziej żwawo, chętnie atakuje skrzydłami.

2
1
2
2
7
10'

Trzeba przyznać, że tempo meczu jest szybkie, jest dużo walki, ale na razie sytuacji jak na lekarstwo.

1
1
2
2
7'

Sfaulowany przed chwilą napastnik gości potrzebuje pomocy medycznej, są lekarze na boisku.

2
1
4
1
6'

Żółtą kartkę otrzymał Dedryck Boyata. Ostry wślizg w nogi Basa Dosta.

2
2
1
3
4'

Sytuacja gości, główka Da Costy pewnie jednak złapana przez Jarsteina.

2
2
2
1
3'

Eintracht ma problem, by wyjść z własnej połowy.

8
4
1
1
1
1'

Ostry pressing Herthy, rajd Maiera, dośrodkowanie w poszukiwaniu Piątka przejęte jednak przez Eintracht.