SC Freiburg
61' Vincenzo Grifo 71' Nils Petersen
Hertha Berlin
23' Jordan Torunarigha 52' Vladimir Darida 66' Vedad Ibisević
2:1
Obejrzyj wideo Ukryj wideo

Koniec. Freiburg pokonał Herthę 2:1.

Piłkę meczową na głowie miał Cunha, ale spudłował!

SC Freiburg. Schodzi: Vincenzo Grifo. Wchodzi: Nico Schlotterbeck.

Nie potrafi Hertha zagrozić gospodarzom. A czasu goście mają już niewiele.

Sędzia doliczył 3 minuty.

Sędzia odgwizdał faul w ataku Krzysztofa Piątka.

Niebezpiecznie pod bramką Herthy, Jarstein ostatecznie złapał piłkę po strzale Franza.

Hertha rozgrywa piłkę daleko od bramki Freiburga. Dość wolne tempo akcji gości.

SC Freiburg. Schodzi: Lucas Hoeler. Wchodzi: Janik Haberer.

SC Freiburg. Schodzi: Luca Waldschmidt. Wchodzi: Kwon Chang-Hoon.

SC Freiburg. Schodzi: Robin Koch. Wchodzi: Mike Frantz.

Kontra Herthy, ale katastrofalna decyzja Dodiego Lukebakio, który zamiast zagrywać do partnerów podał piłkę bramkarzowi.

Płaski strzał Grifo, piłka obok słupka wyszła na rzut rożny.

Rzut wolny dla gospodarzy. Dośrodkowanie z prawej strony niepewnie wybił Jarstein.

Luca Waldschmidt starał się uderzać sprzed pola karnego, ale został zablokowany. Freiburg szans szuka w kontrach.

Akcja Herthy, ale po raz kolejny gra została przerwana. Powodem spalony.

Gol! Strzelił Nils Petersen. Jarstein do Daridy, a ten dał sobie odebrać piłkę przed własnym polem karnym. Petersen przejął futbolówkę i spokojnie pokonał Jarsteina. 2:1!

Kapitalnie w bramce Schwolow, bramkarz odbił strzał Daridy!

Z ok. 30 metrów mocno uderzył Grujić, Alexander Schwolow zdołał odbić piłkę.

Gol! Strzelił Vedad Ibisević. Pewny strzał Ibisevicia, Alexander Schwolow bez szans. 1:1!

Do piłki podejdzie Vedad Ibisević.

Rzut karny dla Herthy! Sędzia uznał, że faulowany był Pekarik.

Kolejna okazja Freiburga, Grifo nie zdołał jednak celnie uderzyć.

Gol! Strzelił Vincenzo Grifo. Grifo uderzył z rzutu wolnego z okolic narożnika pola karnego. Niepewnie interweniował Jarstein, golkiper zbił piłkę na słupek. Po chwili futbolówka znalazła się w bramce. 1:0!

SC Freiburg. Schodzi: Roland Sallai. Wchodzi: Nils Petersen.

Mogło być niebezpiecznie pod bramką Jarsteina, sędzia jednak przerwał grę dopatrując się faulu w ataku.

Akcja Herthy przerwana. Sędzia dostrzegł spalonego.

Żółtą kartkę otrzymał Vladimir Darida. A na boisku wciąż 0:0.

Bramka nie została uznana, wcześniej faulował Darida. Szkoda, bo gol był przecudnej urody.

Lukebakio kapitalnie uderzył z ok. 25 metrów. W samo okienko. 0:1? Sędzia podbiegł do monitora.

Sędzia uspokajał rozgrzewających się za bramką rezerwowych Herthy. A na boisku niewiele się dzieje.

Przed szansą Luca Waldschmidt, po chwili strzelać starał się Sallai. Rune Jarstein z problemami złapał piłkę.

Od początku 2. połowy piłkarze Freiburga długo rozgrywają swoje akcje. Czekamy na okazje bramkowe.

Sędzia rozpoczął grę po przerwie!

Przerwa. Bez goli w meczu Freiburga z Herthą.

Piłkarze dokadnie rozgrywają swoje akcje, żadna z drużyn przed przerwą nie chce stracić gola. Przed momentem groźnie było pod bramką Freiburga, ale zabrakło uderzenia.

Do uderzenia doszedł Grujić, piłka odbijała się od piłkarzy, ale złapał ją Alexander Schwolow.

Ibisević sygnalizował sędziemu, że był atakowany przez rywala łokciem w polu karnym. Arbiter nie dostrzegł przewinienia. Wóz VAR również.

Trochę spadło tempo meczu. Wcześniej piłkarze dość sporo biegali.

Mogło być groźnie pod bramką Herhy, ale gospodarze przekombinowali. W efekcie Luca Waldschmidt został zablokowany.

Faul w ataku Polaka. We wtorkowy wieczór Krzysztof Piątek jest aktywny. Jeszcze bez okazji, ale udział w kilku akcjach Herthy miał.

Początek należał do Herthy, w ostatnich minutach to jednak Freiburg był groźniejszy.

Vincenzo Grifo uderzył z rzutu wolnego i trafił w... partnera stojącego w murze. Do poprawki nie doszły, dwóch gfraczy Freiburga zderzyło się w polu karnym.

Żółtą kartkę za faul w ataku otrzymał Jordan Torunarigha.

Po dośrodkowaniu z rogu, Hoefler musnął piłkę, ta jednak przeleciała tuż obok słupka!

Sallai kapitalnie przyjął piłkę pięć metrów przed bramką. Strzał został zablokowany!

Po dograniu z rogu Koch uderzył tuż ponad bramką. Zawodnik Freiburga przy strzale pomagał sobie ręką.

Ładnie prawą stroną ruszył Sallai, płaskie dogranie i obrońca w ostatnim momencie wybił piłkę na rzut rożny.

Dobrze w mecz weszła Hertha. To goście są bliżej objęcia prowadzenia. Gospodarze dość statyczni.

I już jesteśmy po drugiej stronie. Akcję rozpoczął Piątek, szansę miał Vedad Ibisević, gola jednak nie ma.

Odpowiedź gospodarzy, strzelał Vincenzo Grifo, został zablokowany.

Kolejna akcja Herthy, sprzed pola karnego uderzał Dairda, pół metra ponad bramką.

Do uderzenia w polu karnym Freiburga doszedl Stark. Strzał poszybował ponad bramką miejscowych.

Groźna kontra gospodarzy, Rune Jarstein wybiegł przed pole karne i wybił piłkę.

Ibisević i Hoeler zderzyli się głowami w polu karnym gospodarzy. Obaj powoli dochodzą do siebie.

Pierwszy strzał w meczu. Uderzał Roland SallaiRune Jarstein pewnie obronił.

W pierwszych minutach piłkarze spokojnie rozgrywają swoje akcje. Gra toczy się w okolicach środka boiska.

Sędzia rozpoczął mecz!

Sędzią meczu jest Tobias Stieler.

Jakim wynikiem zakończy się ten mecz?

SC Freiburg zagra na własnym boisku z Herthą Berlin. Początek meczu o godzinie 20:30.