Liga Europy: I runda eliminacyjna, rewanże
18 lip 2019 21:00
90+2'

Wrzutka Salvadora Agry z rzutu wolnego prosto na głowę przeciwnika. College Europa FC miał szansę na przeprowadzenie kontrataku, ale raczej nie będzie mu dane strzelenie gola honorowego.

8
1
2
7
3
90+1'

Przewinienie na Salvadorze Agrze blisko chorągiewki boiska. Przesadził w pojedynku ze skrzydłowym Ibrahim Ayew.

5
2
3
2
1
90'

Doliczone trzy minuty.

9
4
4
2
3
89'

Przed ostatnim kwadransem meczu wyczekiwaliśmy na kolejne gole Legionistów, ale w tym fragmencie spotkania bardziej zanosiło się na trafienie College Europa FC.

5
5
1
1
1
88'

Żółtą kartkę otrzymał Mateusz Wieteska po faulu blisko linii własnego pola karnego.

Legia Warszawa
6
5
5
3
13
87'

Honorowa bramka wisiała w powietrzu! College Europa miałby swój moment radości przy Łazienkowskiej, gdyby nie Radosław Majecki. Bramkarz Legii Warszawa musiał interweniować po dalekim wrzucie z autu i uderzeniu Mustaphy Yahayi. Dziesięciu przyjezdnych pokazało pazury.

4
3
2
1
3
85'

Akcja indywidualna Arvydasa Novikovasa trwała odrobinę za długo. Zdążyli zablokować przyjezdni szarżującego Litwina, a czekał na podanie Marko Vesović.

1
3
82'

Żółtą kartkę otrzymał Marco Rosa za faul na Carlitosie.

5
80'

Ostatnie minuty konfrontacji i Legia Warszawa nie forsuje wysokiego tempa.

1
4
5
3
6
77'

Po strzale Liama Walkera z rzutu wolnego piłka trafiła w głowę stojącego w murze Artura Jędrzejczyka. Kapitan College Europa FC nie zagroził Radosławowi Majeckiemu. Tylko korner dla ekipy z południa kontynentu.

2
2
2
3
5
76'

Na razie przymierzyć do bramki może ekipa z Gibraltaru. Faul blisko linii pola karnego Legii Warszawa.

4
3
1
2
4
75'

Ostatni kwadrans rywalizacji Legii Warszawa z College Europa FC. Publiczność chętnie zobaczyłaby jeszcze jakiegoś gola albo i dwa gospodarzy.

4
5
2
73'

Korner po zablokowanym uderzeniu Salvadora Agry. Ten sam zawodnik zabrał się za dośrodkowanie z narożnika boiska. Piłka wybita z pola karnego trafiła pod nogi Waleriana Gwilli, którego uderzenie z dystansu było nieudane.

1
70'
68'

College Europa FC. Schodzi: Adrian Gallardo Valdes. Wchodzi: Manuel Dimas Suarez Arbelo.

3
67'

Piłka nadal częściej pod bramką Dayla Coleinga niż Radosława Majeckiego. Drużyna z Gibraltaru gra w dziesięciu i nie ma już nadziei na awans.

3
3
2
7
10
65'

Carlitos z dwiema bramkami w meczu z kopciuszkiem ze skraju kontynentu.

12
12
4
4
10
63'
61'

College Europa FC. Schodzi: Alex Quillo. Wchodzi: Marco Rosa.

Alex Quillo #8
1
2
1
1
2
60'

Gol! Strzelił Carlitos.

Trzecia bramka Legionistów! Jedenastu gospodarzy potrafi udokumentować przewagę liczebną golem. Co prawda strzelał Arvydas Novikovas, ale prawie wyszła z tego asysta. W środku pola karnego przejął piłkę Carlitos i uderzeniem z fałsza pokonał Dayle Coleinga. Hiszpan najskuteczniejszym zawodnikiem tego spotkania.

88
32
12
18
29
57'

Pierwsza poważna interwencja Radosława Majeckiego, ale nie bardzo poważna. Młody bramkarz Legii Warszawa poradził sobie z wstrzeleniem w pole karne.

9
7
3
5
7
55'

College Europa FC. Schodzi: Tjay De Barr. Wchodzi: Fernando Velasco Salazar.

1
53'

Nie ma podwójnej kary dla zespołu z Gibraltaru. Salvador Agra strzelił beznadziejnie w mur.

5
7
1
5
8
52'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Sergio Jimenez Sanchez za powstrzymanie faulem wybiegającego sam na sam z bramkarzem Carlitosa. College Europa w dziesięciu.

Sergio Jimenez Sanchez #14
32
15
5
9
17
51'

Walerian Gwilla zabrał piłkę gościom i ruszył do ataku. Po podaniu nowego zawodnika Legii Warszawa strzelił Carlitos w poprzeczkę! Sandro Kulenović był przekonany, że lepszym rozwiązaniem było podanie do niego.

4
1
1
2
1
49'

Futbolówka w centrum boiska po wznowieniu gry. Zabrał ją stamtąd w okolicę pola karnego Ibrahim Ayew, ale nie wywalczył tam nic ponad wrzut z autu.