FC Barcelona
2' Ansu Fati 7' Frenkie De Jong 51' Gerard Pique 53' Jordi Alba 61' Luis Suarez 82' Luis Suarez
Valencia CF
27' Kevin Gameiro 30' Rodrigo Moreno 69' Lee Kang-In 78' Maximiliano Gomez 84' Denis Czeryszew 90+2' Maximiliano Gomez
5:2

Koniec. Efektowne zwycięstwo Barcelony. Mistrzowie Hiszpanii zmniejszyli stratę do lidera Atletico.

Gol! Strzelił Maximiliano Gomez. Asystował mu Denis Czeryszew. Goście zdobyli drugiego gola. Czeryszew na piąty metr, a Gomez wślizgiem na 5:2!

Sędzia doliczył 2 minuty.

Z woleja uderzał Daniel Wass, jednak źle przymierzył i wyraźnie przestrzelił.

Końcowe fragmenty meczu. Tutaj wszystko już jest jasne i nic się nie zmieni.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Denis Czeryszew.

Gol! Strzelił Luis Suarez. Asystował mu Antoine Griezmann. Niemal w to samo miejsce co kilkanaście minut temu uderzył Suarez. Cillessen po raz kolejny nie zachował się jak trzeba. 5:1!

Ostro grają w końcówce goście, za moment mogą grać w osłabieniu.

Na murawie leży Lenglet. To Gomez "poskrobał" go po piętach.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Maximiliano Gomez.

Z ok. 25 metrów uderzył Lee Kang-In, Marc-Andre ter Stegen błędu nie popełnił i piłkę złapał.

Technicznie sprzed pola karnego uderzył Sergio Busquets, tuż obok prawego słupka!

Barcelona. Schodzi: Arthur Melo. Wchodzi: Arturo Vidal.

Barcelona. Schodzi: Frenkie De Jong. Wchodzi: Ivan Rakitić.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Lee Kang-In.

Valencia. Schodzi: Ferran Torres. Wchodzi: Lee Kang-In.

Valencia. Schodzi: Goncalo Guedes. Wchodzi: Denis Czeryszew.

Kolejna próba Suareza, tym razem Cillessen błędu nie popełnił.

Griezmann sam na sam z bramkarzem, górą Holender. Po chwili Jasper Cillessen odbił strzał Pereza.

Gol! Strzelił Luis Suarez. Asystował mu Arthur Melo. I jest przegryzka. Cóż za wejście Suareza! Urugwajczyk powinien podawać do Arthura, jednak zdecydował się na strzał tuż przy słupku. 4:1 i już po meczu!

Barcelona. Schodzi: Ansu Fati. Wchodzi: Luis Suarez.

Za moment nadejdzie czas na... przegryzkę. Tymczasem na boisku Barcelona bezapelacyjnie panuje.

Znany i lubiany Gerard Pique.

Mocny strzał Semedo, piłka odbiła się po raz kolejny od słupka!

Żółtą kartkę otrzymał Jordi Alba.

Gol! Strzelił Gerard Pique. Sprzed pola karnego uderzył Griezmann. Cillessen popełnił błąd, piłka odbiła się od bramkarza i potoczyła w kierunku słupka. Po odbiciu od obramowania bramki dopadł do niej Pique i z bliska wbił do siatki. 3:1!

Barcelona stara się długo rozgrywać piłkę, goście nie kwapią się do jej odebrania.

Groźnie pod bramką Barcelony. Po dograniu Wassa z wileja niecelnie uderzył Gaimero.

Wracamy do gry!

Antoine Griezmann 1. polowy nie zaliczy do najlepszych w 2019 roku.

Przerwa. Wydawało się, że Barcelona ma rywala na patelni. Tymczasem po golu kontaktowym zwycięzca spotkania wciąż jest niewiadomy.

W końcu pokazał się Antoine Griezmann. Strzał Francuza z ok. 25 metrów był niecelny.

Valencia na dłużej pod bramką gospodarzy. Seria rzutów rożnych, która jednak nie zakończyła się groźnym strzałem.

Wydawało się, że Valencia już się nie podniesie. Tymczasem goście po zdobyciu kontaktowego gola są coraz groźniejsi.

Marc-Andre ter Stegen musial wyjśc na piętnasty metr i zatrzymać Gameiro. Po chwili zakotłowało się pod bramką Barcelony, jednak sędzia w końcu przerwał grę.

Barcelona cały czas pod polem karnym Valencii. Gospodarze szukają spokoju, czyli trzeciego gola.

Strzał z dystansu oddał Fati, piłka poszybowała ponad bramką gości.

Po stracie gola Barcelona przyspieszyła grę i ponownie chce ucieć rywalom na dwa gole.

Żółtą kartkę otrzymał Rodrigo Moreno.

Gol! Strzelił Kevin Gameiro. Asystował mu Rodrigo Moreno. Sędzia ostatecznie uznał gola i Barcelona prowadzi już tylko 2:1!

Wciąż trwają analizy. Naszym zdaniem gol powinien zostać uznany.

Gameiro w sytuacji sam na sam do bramki Barcelony. Sędzia uznał, że był spalony i gola nie uznał. Dyskusyjna decyzja arbitra. Co na to VAR?

Leo Messiego nie ma na boisku. Argentyńczyk leczy uraz.

Barcelona cały czas przeważa. Gra toczy się na połowie gości. Valencia nastawiona na grę z kontry.

Kontra Valencii. Dogranie do Kevina Gameiro, ten jednak z pola karnego przestrzelił.

W końcu Valencia, piłkę starał się opanować Rodrigo Moreno, jednak ta uciekła mu kilka metrów przed bramką.

Ansu Fati uderzył z ok. 17 metrów. Piłkę podbił obrońca, futbolówka o centymetry minęła słupek!

Barcelona cały czas przeważa, rywale na moment przedostali się pod bramkę gospodarzy. Efektem był jedynie rzut rożny.

Suszone pomidory również lepiej smakują suszone na południu.

Rywale już leżą na deskach, a Barcelona atakuje z dużą swobodą. Będzie nokaut?

Gol! Strzelił Frenkie De Jong. Asystował mu Ansu Fati. Cóż tam się dzieje! Tym razem Fati do De Jonga z linii końcowej. Strzału Holendra z dziesięciu metrów jego rodak nie był w stanie obronić. 2:0!

Barcelona szybko zrobiła swoje i teraz może spokojnie czekać na to, co zrobi rywal.

Gol! Strzelił Ansu Fati. Asystował mu Frenkie De Jong. Szybki cios, Barcelona już prowadzi. Z lewej strony pola karnego dogryał De Jong, do piłki doszedł Fati i mocnym strzałem pokonał Cillessena. 1:0!

Już groźnie mogło być pod bramką gości, jednak zabrakło uderzenia.

Gramy!

Kto wygra mecz?

Mecz poprowadzi Jose Sanchez.

Dziwne patrzy się na tabelę Primera Division. Barcelona po trzech kolejkach plasuje się w środku tabeli i ma tyle samo (4) punktów co sobotni rywal Valencia.