12
8
10
89'

Szansa Realu, ale źle Benzema zagrał piłkę w polu karnym. Potem kontra Barcelony, ale źle zachował się Suarez - zamiast podawać głębiej, uderzał z trudnej pozycji. Jego uderzenie zablokowano.

8
87'

Dośrodkowanie Fatiego na głowę Suareza, ale strzał "El Pistolero" niecelny.

22
26
5
22
18
86'

Genialna piłka Modricia do pędzącego Bale'a, ale Walijczyk wypuścił ją sobie za mocno i złapał ją ter Stegen.

14
12
7
21
13
83'
25
9
12
10
9
82'

Zderzenie Bale'a z Lengletem w polu karnym, sędzie odgwizdał faul Walijczyka, pracował łokciem w sytuacji. Potrzeba lekarzy, przerwa w grze.

1
80'

Real Madryt. Schodzi: Federico Valverde. Wchodzi: Luka Modrić.

7
80'

Real Madryt. Schodzi: Isco. Wchodzi: Rodrygo Goes.

16
5
4
5
7
79'

Spalony Mendy'ego.

3
3
2
1
7
78'

Żółtą kartkę otrzymał Sergio Ramos. Sfaulował Messiego.

Real Madryt
26
13
7
19
17
77'

Dośrodkowanie z lewej strony, skakał Vidal, ale został wzięty w kleszcze przez 2 rywali i nici z tej akcji.

14
13
2
5
10
76'

8
74'

Przekombinowana kontra Barcelony. 4 na 3, nikt nie mógł oddać strzału. Ostatecznie zrobił to Suarez, ale mocno niecelnie.

20
15
2
12
23
73'

Nie ma gola, gramy dalej! Spalił akcję lewy obrońca Realu! Minimalnie, ale jednak offside.

30
23
5
18
36
72'

PIŁKA W SIATCE! Ale Mendy został złapany na spalonym przed podaniem do Bale'a. Jest analiza VAR!

22
10
16
18
27
72'

Rajd de Jonga zza pola karnego pewnie złapany przez Courtois. Brawa jednak dla Holendra za odważną akcję.

13
10
2
3
7
70'

Żółtą kartkę otrzymał Gareth Bale. Nakładka przy zagraniu Griezmanna.

Real Madryt
16
8
4
12
22
68'

Bomba Bale'a z 12 metrów zatrzymuje się na bocznej siatce. Świetnie wcześniej wymanewrował obrońców Benzema.

27
7
4
14
7
67'

Strzał Messiego z wolnego prosto w mur...

24
17
5
24
14
66'

Żółtą kartkę otrzymał Casemiro. Po jego faulu na rywalu jest szansa na strzał z rzutu wolnego dla gospodarzy.

Real Madryt
21
10
2
8
6
65'

Strzał Benzemy z ostrego kąta głową zatrzymuje się na słupku!

20
11
10
17
17
64'

Strzał Griezmanna w polu karnym z ostrego kąta zablokowany. W trudnej sytuacji ładnie mu zgrał piłkę głową Suarez. Barcelona jest nieznacznie lepsza w 2. połowie.

14
10
3
5
63'

My chcemy gola!

17
4
2
2
1
62'

Strzał Kroosa zza pola karnego zablokowany. Mógł podać do kolegów...

10
10
6
11
6
60'

Świetna szansa Barcelony - Griezmann urwał się, podał do wbiegającego Messiego, ale uciekła piłka gwiazdorowi "Blaugrany".

13
12
8
12
11
59'

Dobra piłka na pole karne do Vidala, ale w ostatniej chwili złapał ją Courtois.

11
6
2
4
8
57'

Kibice rzucali małymi piłkami i innymi kolorowymi przedmiotami na murawę. Unieśli też niebieskie szaliki. Stewardzi jednak uporali się szybko z problemem.

9
4
8
7
16
56'

Tego się obawialiśmy... Przerwa w grze, akcenty protestujących na murawie...

3
8
3
7
23
55'
15
8
4
4
54'

Valverde mocno z 30 metrów, ale jego strzał odbity przez obrońców. Rzut rożny.

7
2
4
4
3
53'

Zapowiadała się ciekawa kontra Realu, ale Bale złapany na spalonym.

8
9
3
8
9
51'

Dośrodkowanie Mendy'ego pewnie złapał ter Stegen. Dobrze Pique pilnował Benzemę.

14
6
4
6
7
49'

Rajd Messiego, szukał Griezmanna podaniem między obrońcami w polu karnym, ale w ostatniej chwili wybili piłkę gracze z Madrytu.

12
9
3
3
13
48'

Bardzo wysoko i agresywnie pracuje w pressingu Real. Barcelona ma problemy z ucieczką.

3
45+1'

Trwa doliczona jedyna minuta do 1. połowy.

21
5
2
3
3
45+1'

Żółtą kartkę otrzymał Clement Lenglet. Przewinił w starciu z Isco w środku boiska.

18
9
2
11
11
45'

Griezmann na drugą stronę pola karnego do Suareza, a Urugwajczyk zagrywa za plecy aż 3 kolegów. Szkoda akcji.

9
8
5
5
5
44'

Bomba z woleja Vlaverde zza pola karnego świetnie wyłapany przez ter Stegena!

23
6
6
12
9
43'

Rośnie pressing Barcelony, naciskają już w polu karnym rywala. To podoba się kibicom.

19
11
1
3
14
41'

Kapitalna piłka od Messiego za obronę do Alby, a Hiszpan pomylił się w sytuacji sam na sam! Od bramki Real.

18
13
8
13
24
40'

Żółtą kartkę otrzymał Luis Suarez. Ostro sfaulował rywala.

FC Barcelona
13
12
7
8
8
39'

Interwencja Pique z 17. minuty.

12
5
10
3
5
37'

Uderzenie Kroosa zza pola karnego mocno niecelne. Była duża presja ze strony rywala. Nie do takich strzałów przyzwyczaił nas Niemiec.

8
4
4
10
5
36'

Respekt dla rywala przede wszystkim.

28
4
3
1
3
35'

Nieco cofnięty Real, pozwala pograć piłką rywalowi. Przed chwilą Semedo zatrzymany tuż przed polem karnym, jest ruzt rożny.

12
4
4
3
11
32'

Piękny strzał Valverde zza pola karnego tuż obok bramki!

21
12
10
13
22
31'

To mogła być bramka dla Barcelony, ale w ostatniej chwili Courtois uprzedził Suareza przy podaniu od Alby. Potem dobitka Messiego wybita sprzed linii!

28
13
7
9
25
30'

Obudziło się Camp Nou, kibice zagrzewają do lepszej gry swoih ulubieńców. Barcelona w mozolnie budowanym ataku pozycyjnym.

15
11
1
9
28'

Ładnie wypuszczony Semedo, ale Portugalczyk stracił piłkę w polu karnym przy podaniu do Suareza. W dodatku był na spalonym.

10
6
3
7
10
27'

Barcelona jeszcze bez strzału w tym meczu! Real już ma ich na koncie 6.

25
11
8
12
15
26'

Odważny strzał głową Varane'a z 12 metrów, ale obok bramki.

13
5
4
9
7
25'

Ter Stegen to mistrz w swoim fachu! Najpierw wybił piłkę, robiąc pajacyka przy zagraniu Benzemy, a potem wybronił cudownie strzał Casemiro zza pola karnego.

34
14
12
9
15
24'

Płaskie zagranie Bale'a w pole karne i zaskakujący strzał Ramosa po ziemi, ale uderzył niecelnie.

13
5
1
8
14
23'

Ćwierć meczu za nami. Niespodziewanie przewagę ma na razie Real, więcej życia jest w poczynaniach "Królewskich".

17
7
5
6
11
21'

Żółtą kartkę otrzymał Ivan Rakitić. Podciął szarżującego Isco.

31
8
7
10
15
20'

Varane fauluje Albę w ataku, spięcie pomiędzy Francuzem i Hiszpanem. Jest możliwość złapania oddechu dla graczy "Dumy Katalonii".

10
8
2
1
19'

Okupuje Real pole karne gospodarzy, obrona dwoi się i troi, ter Stegen jest na posterunku!

18
13
7
9
9
18'

Varane delikatnie utyka, ma zadrapanie na udzie po interwencji kogoś z obrońców.

11
7
3
6
4
17'

Pique wybija piłkę z linii bramkowej po strzale głową kogoś z Realu!

34
18
11
11
31
17'

Dość koślawy strzał Casemiro z 25 metrów, ale udało się gościom wywalczyć rzut rożny.

13
5
4
6
5
16'

Pozytywne nastawienie, kultura osobista i szacunek.

19
6
15'

"Królewscy" rzucają piłkę w pole karne "Blaugrany" raz z lewej, raz z prawej strony, ale nie dociera piłka do napastników.

14
6
2
3
4
14'

Zaczyna Real wychodzić coraz wyżej do piłki, a Barcelona grać coraz szybciej. Wyczuwają warunki jak kierowcy F1 tor wyścigowy, z dużym spokojem.

11
5
2
1
2
12'

Świetna kontra Barcelony, Alba uruchomiony przez Messiego, zagranie Hiszpana zablokowane przez Carvajala. Kibice uważają, że powinien być rzut karny po zagraniu ręką, ale sędzia jednak dobrze to zinterpretował i pozwolił grać dalej.

18
4
3
6
12
11'

Dobry strzał Benzemy z 15 metrów, ale prosto w ręce ter Stegena.

35
9
9
5
8
10'

Bardzo spokojny początek w wykonaniu obu zespołów, bez szarżowania.

15
5
3
2
3
10'

Barcelona mogła skontrować, ale podanie z lewej strony w pole karne przeciął jeden z defensorów Realu. Trzeba pograć w ataku pozycyjnym.

6
3
1
3
4
8'

Piękna kartoniada przed meczem.

10
2
2
2
5
6'

Prawie 100 tys. na trybunach, głośne gwizdy za każdym razem, gdy piłkarz Realu ma piłkę przy nodze. Goście starają się oskrzydlać swoje akcje.

20
8
4
7
20
4'

Świetna piłka do pędzącego Alby, ten zagrał z powietrza do Suareza, ale piłka przeleciała tuż za plecami Urugwajczyka. Gdyby to zgarnął, byłby w sytuacji sam na sam!

20
6
3
6
12
3'

Barcelona zaczyna dyktować tempo gry - dużo podań, dominacja w środku pola.

27
9
5
2
12
1'

Zaczął Real. Długa piłka na Bale'a, ale wyścig z Walijczykiem wygrał Alba. Od autu goście.