Levante UD
52' Enis Bardhi 60' Jose Campana 63' Borja Mayoral 68' Nemanja Radoja
FC Barcelona
13' Arthur Melo 38' Lionel Messi 56' Antoine Griezmann 65' Gerard Pique 67' Clement Lenglet 81' Sergi Roberto 85' Ansu Fati
3:1

Sensacja! Levante w efektownym stylu pokonało 3:1 Barcelonę. Zasłużona wygrana gospodarzy. Barcelona przez 90. minut była ospała.

Ależ to było pudło. Niekryty w polu karnym Gonzalo Melero uderzył obok słupka.

Ansu Fati słabo uderzył głową po dośrodkowaniu Lionela Messiego. Aitor bez problemu chwyta.

Sędzia doliczył cztery minuty.

Levante UD. Schodzi: Jose Campana. Wchodzi: Erick Cabaco.

Niezły strzał Ansu Fatiego ze skraju pola karneg. Piłka przeleciała obok słupka.

Żółtą kartkę otrzymał Ansu Fati.

Levante UD. Schodzi: Jose Luis Morales. Wchodzi: Nikola Vukcević.

Żółtą kartkę otrzymał Sergi Roberto.

Lionel Messi uderzył z dystansu, ale trafił prosto w Rubena Vezo.

W przerwie koncentrację stracił Frenkie De Jong. Kolejne niecelne podanie Holendra, który próbował zagrać w lukę między obrońcami do Carlesa Pereza.

Nie ma gola! Lionel Messi najpierw oddał strzał, który odbił się od rywali. Argentyńczyk przejął piłkę, oszukał zwodem rywala i trafił z bliskiej odległości. Ale sędzia nie uznał trafienia. Podający Messiemu Antoine Griezmann był na spalonym.

Jose Campana może żałować. Bardzo dobre płaskie podanie Jose Luisa Moralesa za prawej strony. Pomocnik nie zdążył zamknąć akcji.

Co za kontra Jose Campani! Pomocnik przyjął niewygodne zagranie i zdążył podać do Rubena Rochiny. Ten znowu przestrzelił w polu karnym.

Nieudane podanie Carlesa Pereza w pole karne. Obrońca Levante wybił głową.

Gol! Strzelił Nemanja Radoja.

CO TU SIĘ DZIEJE? Clement Lenglet wybił dośrodkowanie z rzutu wolnego prosto pod nogi Radoji. Pomocnik uderzył z powietrza, piłka odbiła się rykosztem od Sergio Busquetsa i zmyliła bramkarza Barcelony. 3:1 dla Levante!

Żółtą kartkę otrzymał Clement Lenglet.

FC Barcelona. Schodzi: Arthur Melo. Wchodzi: Ansu Fati.

Żółtą kartkę otrzymał Gerard Pique.

To mogła być trzecia bramka! Levante jest w gazie! Przestrzelił w polu karnym Ruben Rochina.

Gol! Strzelił Borja Mayoral. Asystował mu Jose Campana.

Drugi celny strzał Levante - druga bramka! Campana szybko podał do Mayorala. Napastnik jeszcze przed polem karnym zdecydował, że uderzy z dystansu. Piłkarz Levante przymierzył, nim dobiegł do niego Pique i 2:1 dla gospodarzy.

Levante UD. Schodzi: Enis Bardhi. Wchodzi: Ruben Rochina.

Gol! Strzelił Jose Campana. Asystował mu Jose Luis Morales.

Mamy remis! Wszystko zaczęło się od niecelnego wybicia Pique, które w środku boiska przejął rywal. W polu karnym z lewej strony Morales podał do Campani, a ten pewnie i mocno uderzył z kilkunastu metrów.

Panowie... My rozumiemy, że jest długi weekend, ale czas zabrać się do roboty. Po przerwie jest jeszcze gorzej niż w pierwszej połowie. Dużo szarpanej gry i niedokładnych podań.

Borja Mayoral nie zdążył do piłki zagranej z prawej strony od Jose Campani.

Żółtą kartkę otrzymał Antoine Griezmann.

Borja Mayoral złapany na spalonym.

Żółtą kartkę otrzymał Enis Bardhi.

Po tym meczu mogą być kontrowersje. Okazuje się, że przy akcji, po której sędzia podyktował rzut karny, Antoine Griezmann był na spalonym.

Borja Mayoral urwał się na lewej stronie pola karnego. Napastnik oddał strzał, ale trafił w Frenkie De Jonga.

Zbyt długo z piłką bawił się w polu karnym rywali Gonzalo Melero. Pomocnik powinien byl dośrodkować.

Wracamy na drugą połowę. Przy piłce Barcelona.

Jedną bramkę Messi już ma. Będzie hat-trick?

Koniec pierwszej połowy. Barcelona radzi sobie na niskim biegu i prowadzi 1:0 z Levante po golu Lionela Messiego z rzutu karnego.

Sędzia przerwał groźną akcję Lionela Messiego przed polem karnym Levante. W tym czasie Arturo Vidal sfaulował Gonzalo Melero.

Sędzia doliczył dwie minuty.

Lionel Messi mógł mieć drugą bramkę. Argentyńczyk przejął dośrodkowanie Arturo Vidala i w ostatniej chwili zdążył oddać strzał z bliskiej odległości. Piłkę wybił obrońca Levante.

FC Barcelona. Schodzi: Luis Suarez. Wchodzi: Carles Perez.

Kontuzja mięśniowa wykluczyła urugwajskiego napastnika z dalszej gry.

Gol! Strzelił Lionel Messi.

Argentyńczyk pewnie uderzył z 11. metrów. Aitor rzucił się w przeciwną stronę, nie miał szans na obronę.

Celne zagranie na lewą stronę pola karnego. Nelson Semedo popędził na bramkę, ale sfaulował go Jorge Miramon. Będzie rzut karny.

Nieudany drybling Jose Luisa Moralesa. Dobry powrót zaliczył Frenkie De Jong i odebrał piłkę napastnikowi Levante.

Carlos Clerc niecelnie zagrał z lewej strony.

Lionel Messi uwolnił Antoine'a Griezmanna na prawej stronie pola karnego. Francuz uderzył prawą nogą na dalszy słupek, ale broni Aitor!

Długi atak pozycyjny Barcelony. Mistrz Hiszpanii ma spore problemy z przebiciem się pod bramkę rywali.

Ruben Vezo pokazał refleks. Obrońca wybił podanie Sergiego Roberto do Arturo Vidala.

Lionel Messi z rzutu wolnego prosto w ręce Aitora. Argentyńczyk uderzał z bardzo ostrego kąta.

Nieudane dośrodkowanie Arthura Melo i Jose Luis Morales wyprowadził kontrę.

Świetne zagranie Nelsona Semedo między nogami rywala do Antoine'a Griezmanna. Francuz nieudanie dośrodkował, piłka wybita na rzut rożny.

Antoine Griezmann złapany na spalonym. Francuz zdążył jeszcze uderzyć w boczną siatkę.

Barcelona uspokoiła sytuację po oblężeniu Levante pod ich polem karnym.

Marc-Andre ter Stegen wybił dośrodkowanie z rzutu rożnego.

Dobra interwencja Clementa Lenglet. Francuz zablokował dośrodkowanie z lewej strony.

Gonzalo Melero niecelnie uderzył głową po dośrodkowaniu z narożnika.

To było groźne! Zaczęło się od płaskiego dośrodkowania Jose Luisa Moralesa. Uderzyć próbował Enis Bardhi, ale został zablokowany. Piłkę przejął Jose Campania, będzie rzut rożny.

Wrzutka z prawej strony od Luisa Suareza. Niecelnie głową w polu karnym uderzył Sergi Roberto.

Żółtą kartkę otrzymał Arthur Melo.

Na razie piłkarze zanudzają. Bez żadnych fajerwerków. Chcemy takich rajdów jak Andres Iniesta.

Niezbyt udane dośrodkowanie w pole karne gospodarzy. Piłka wybita na środek boiska.

Błąd Nemanji Radoji, piłkę na połowie Levante przejął Antoine Griezmann i oddał Lionelowi Messiemu. Argentyńczyk został sfaulowany przez trzech rywali.

Pierwszy celny strzał. Luis Suarez płasko uderzył zza pola karnego. Bez problemu łapie piłkę Aitor.

Zbyt lekkie zagranie Arthura Melo i gospodarze ruszyli z kontrą. Jose Luis Morales przecenił swoje umiejętności, zbyt mocno wypuścił piłkę przed siebie i stracił.

Levante rozgrywa atak. Niecelne podanie Enisa Bardhiego na lewą stronę i od autu wznowią goście.

Luis Suarez nie odpuszcza już na samym początku spotkania. Faul napastnika w polu karnym Levante.

Mecz się zaczął!

Czy dzisiaj Barca urządzi sobie podobny festiwal strzelecki z Levante?

Czy Levante pokona Barcelonę?

Spotkanie poprowadzi Alejandro Hernandez.

Zapraszamy na relację LIVE z meczu 12. kolejki La Liga. Levante UD podejmie u siebie FC Barcelona. Pierwszy gwizdek o godzinie 16.