Real Betis. Schodzi: Nabil Fekir. Wchodzi: Ismael Gutierrez.

1
1
90+4'
90+2'

Ależ zamieszanie w polu karnym Betisu po strzale Viniciusa JunioraRaphael Varane nie zdążył dobić z kilku metrów. W ostatniej chwili piłkę sprzątnął Zouhair Feddal, bohater!

7
5
2
5
5
90+1'

Sędzia doliczył pięć minut.

5
2
2
3
2
90+1'

Vinicius Junior dalej pudłuje! Brazylijczyk miał wyborną okazję na prawej stronie pola karnego i trafił prosto w Joela Roblesa.

4
4
2
5
5
90'

Vinicius Junior przejął dośrodkowanie i uderzył z ostrego kąta. Broni Joel Robles.

4
4
1
1
4
86'

Zbyt głębokie dośrodkowanie Daniego CarvajalaLuka Jović nie miał szans, żeby sięgnąć piłkę.

3
3
5
3
6
85'

Żółtą kartkę otrzymał Andres Guardado.

2
2
1
1
3
83'

. Schodzi: Karim Benzema. Wchodzi: Luka Jović.

82'

Ofiarna interwencja Thibaut Courtois! Belg obornił mocny strzał Nabila Fekira.

9
6
1
2
81'

Gospodarze domagają się rzutu karnego. Według nich Zouhair Feddal zagrał piłkę ręką we własnym polu karnym. Sędzia ma inne zdanie.

4
1
5
4
80'

Żółtą kartkę otrzymał Ferland Mendy.

1
1
76'

Dośrodkowanie z narożnika prosto w ręce Thibaut Courtois.

5
2
75'

Dośrodkowanie Borjy Iglesiasa odbiło się od Sergio Ramosa.

4
1
74'

Żółtą kartkę otrzymał Zouhair Feddal.

Zouhair Feddal #4
Real Betis
2
74'

Real Betis. Schodzi: Loren Moron. Wchodzi: Borja Iglesias.

Borja Iglesias #9
Loren Moron #16
1
1
72'

Było blisko! Vinicius Junior dośrodkował z prawej strony, Karim Benzema uderzył, ale był cały czas naciskany przez rywala. Brawa dla Francuza za dojście do sytuacji, ale uderzenie niecelne.

3
71'

Sergio Ramosa poniosła ułańska fantazja. Mocny strzał obrońcy z dystansu, ale prosto w trybuny.

1
1
1
2
komentarz

A na treningach tak ładnie strzelali... Do roboty, czekamy!

1
69'

Wszyscy na murawie. Wracamy do grania.

1
67'

Przerwa w grze, bo ucierpiał Marc Bartra. Do obrońcy dobiegli już medycy.

2
1
65'

. Schodzi: Rodrygo Goes. Wchodzi: Vinicius Junior.

65'

Żółtą kartkę otrzymał Joel Robles.

Real Betis
3
1
64'

Co to za pudło?! Ferland Mendy wyszedł na czystą pozycję w polu karnym rywali i uderzył obok słupka.

1
2
61'

Mur Betisu dalej nie został przebity. Zablokowane uderzenie Rodrygo Goesa z kilku metrów.

1
59'

Zapędził się Raphael Varane i w pojedynkę wyprowadził akcję. Eden Hazard nieudanie wykładał piłkę Toniemu Kroosowi i akcję przerwali rywale.

1
3
1
56'

Wdarł się chaos. Dużo walki w połowie boiska zamiast gry.

1
1
2
53'

To nie był najlepszy strzał z rzutu wolnego. Nieudana próba Casemiro.

1
2
3
1
51'

Aissa Mandi idealnie ustawiony we własnym polu karnym. Marokańczyk przejął dośrodkowanie Rodrygo Goesa, które miało dotrzeć do Karima Benzemy.

1
1
49'

Piłka wybita poza pole karne. Ferland Mendy przestrzelił z dystansu.

1
1
49'

No i będziemy mieć pierwszy rzut rożny w drugiej połowie po wybitym dośrodkowaniu Daniego Carvajala.

2
1
46'

Betis znowu obiecujco zaczyna. Alex Moreno trafił w boczną siatkę.

1
1
46'

Wracamy na drugą połowę. Przy piłce gospodarze.

6
komentarz

Piłkarze wylewają pot na boisku, a Gareth Bale wraca do zdrowia po kontuzji.

2
1
1
45+1'

Tym razem Thibaut Courtois udanie wybił dośrodkowanie rywali.

3
1
1
2
45'

Sędzia doliczył minutę

1
45'

Płaski strzał Karima Benzemy tuż przed polem karnym. Prosto w bramkarza Betisu.

1
3
1
44'

Karim Benzema zagrał klatką, a Sergio Ramos uderzył w polu karnym z powietrza. Joel Robles broni!

1
3
2
2
1
43'

Dwie nieudane próby uderzenia głową i gracze Betisu w końcu wybili piłkę z własnego pola karnego.

2
1
43'

Casemiro wywalczył rzut rożny dla Realu. Podanie pomocnika zablokowane przez rywala i będzie dośrodkowanie z narożnika.

1
1
41'

Zouhair Feddal wyjaśnił sytuację. Obrońca wybił dośrodkowanie z prawej strony od Daniego Carvajala.

1
3
1
39'

Żółtą kartkę otrzymał Casemiro.

Nieudany wślizg Brazylijczyka na Nabila Fekira.

Real Madryt
1
1
1
3
1
36'

Miękkie dośrodkowanie Daniego Carvajala z prawej strony. Karim Benzema dołożył nogę, ale w celnym uderzeniu przeszkodził mu Aissa Mandi.

3
2
2
2
35'

Karim Benzema dryblował na lewej stronie. W końcu napastnik dośrodkował. Obrońcy Betisu przepuścili piłkę, która wyszła na aut.

1
1
1
34'

Sergio Canales uderzył z dystansu. Piłka w polu karnym odbiła się od Lorena Morona i wyszła na aut bramkowy.

2
2
34'

Sergio Ramos blokuje groźne dośrodkowanie Nabila Fekira.

5
1
1
33'

Nabil Fekir porwał się z motyką na słońce. Niecelny strzał pomocnika zza linii połowy.

32'

Nie najlepsze wyjście do dośrodkowania Thibaut Courtois. Belg zaliczył pusty przelot, zza pola karnego niecelnie uderzył Marc Bartra.

1
1
32'

Nabil Fekir próbował zaskoczyć płaskim strzałem, ale trafił w mur. Po odzyskaniu Francuz spróbował drugi raz i tym razem wywalczył chociaż rzut rożny.

1
1
31'

Faulowany Nabil Fekir przed polem karnym Los Blancos. Betis będzie miał niezłą okazję z rzutu wolnego.

1
28'

Sidnei da Silva ma wyczucie! Obrońca zablokował strzał Luki Modricia w polu karnym.

1
1
2
1
1
26'

Zouhair Feddal w porę zablokowany przez Sergio Ramosa! Obrońca zapędził się pod bramkę Realu i próbował uderzyć po podaniu Sergio Canalesa z lewej strony.

2
24'

Niezłe uderzenie Karima Benzemy z powietrza. Francuz przyjął górne podanie, obrócił się z piłką i strzelił. Na razie mieliśmy kilka niezłych prób, ale żadna nie trafiła w światło bramki. Celowniki do wyregulowania.

3
2
1
22'

Pokazał się w końcu Nabil Fekir. Francuz uderzył w polu karnym, ale obok słupka.

1
20'

Ciekawe zagranie Marca Bartry. Były gracz Barcelony podciął piłkę i próbował górą zagrać w pole karne do Lorena Morona. Szybszy od napastnika okazał się Thibaut Courtois i przerwał akcję.

3
1
1
1
19'

Oblężenie Realu na połowie Betisu. Na razie bez konkretów - same niecelne dośrodkowania.

1
1
17'

Toni Kroos postraszył rywali z rzutu wolnego. Strzał Niemca przeleciał centymetry nad poprzeczką. Odrobina więcej precyzji i mógł być piękny gol.

3
3
1
1
14'

Alex Moreno popisał się refleksem. Zawodnik Betisu zgarnął podanie Toniego Kroosa, które zmierzało do Edena Hazarda.

3
1
2
1
1
12'

Zbyt mocne dośrodkowanie Rodrygo Goesa z prawej strony w pole karne Betisu.

3
2
3
2
2
11'

Żółtą kartkę otrzymał Marc Bartra.

Spóźniony wślizg Bartry na Luce Modriciu.

Real Betis
4
2
3
2
1
9'

Sędzia wykorzystuje system VAR. Gol Edena Hazarda został unieważniony.

3
2
4
5
13
8'

Popis Edena Hazarda na lewej stronie pola karnego! Mimo asysty Zouhaira Feddala uderzył na dalszy słupek i trafił do siatki. Po analizie VAR zauważono, że był na spalonym.

20
12
4
10
10
7'

Dobra interwencja Joeal Roblesa. Bramkarz zatrzymał płaski, kąśliwy strzał Karima Benzemy oddany w polu karnym.

3
1
1
1
1
6'

Ferland Mendy zaimponował szybkością. Obrońca wyprzedził dwóch rywali i pędził do piłki na lewej stronie. Była szybsza.

1
1
1
1
1
5'

Toni Kroos dośrodkował. Dwóch jego kolegów walczyło o piłkę w polu karnym, ale bez skutku.

3
3
2
2
2
3'

Odpowiedź Królewskich. Dośrodkowanie Rodrygo Goesa wybite przez rywala. Będzie rzut rożny.

1
1
1
1
1'

Betis bardzo odważnie zaczął mecz. Od razu ruszył na bramkę Realu, ale na lewej stronie pola karnego piłkę stracił Alex Moreno. Szkoda, to mógł być niezły początek.