FC Barcelona
23' Lionel Messi 25' Samuel Umtiti 40' Lionel Messi 45+1' Lionel Messi 48' Lionel Messi 52' Sergi Roberto 85' Sergio Busquets 87' Sergio Busquets
Celta Vigo
42' Lucas Olaza 45' Fran Beltran
4:1

Koniec. Barcelona wygrała 4:1. Gdyby jednak nie Leo Messi to wynik meczu mógłby być inny.

Sędzia doliczył 2 minuty.

Olaza uderzył z rzutu wolnego. Tym razem Marc-Andre ter Stegen odbił piłkę na rzut rożny.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Sergio Busquets.

Gol! Strzelił Sergio Busquets. Składna akcja Barcelony, piłka została wybita przed pole karne do Buquetsa, a ten uderzył z ok. 17 metrów. Bramkarz był zasłonięty i do piłki nie rzucił się. 4:1!

Fernandez sam na sam z bramkarzem. Górą ter Stegen, ale po chwili sędzia odgwizdał spalonego.

Indywidualna akcja Luisa Suareza, strzał był jednak niecelny.

Celta Vigo. Schodzi: Pape Diop. Wchodzi: Gabriel Fernandez.

Hugo Mallo powoli zbiera się z pola karnego Barcelony. Kapitan Celty ucierpiał po starciu z rywalem.

Kwadrans do końca. Barcelona uzyskała przewagę i szuka czwartej bramki. Celta już raczej nie wierzy, że może coś w sobotni wieczór zdziałać.

Dembele do Messiego, który wślizgiem starał się wbić piłkę do siatki, ale do niej nie doszedł.

Barcelona gra spokojnie, goście powoli tracą siły.

Celta rozgrywa piłkę daleko od bramki Barcelony. Goście nie potrafią zagrozić mistrzom Hiszpanii.

Celta Vigo. Schodzi: Pione Sisto. Wchodzi: Brais Mendez.

Messi do Griezmanna, Francuz znalazł się sam na sam z bramkarzem. Górą jednak Ruben Blanco!

Gracze Celty szukają kontaktowego gola. Barcelona mając dwa gole przewagi pozwala wyszaleć się rywalowi.

Kolejna akcja Celty. Lewą stroną w pole karne wpadł Sisto, uderzenie pewnie obronił bramkarz.

Mocny strzał sprzed pola karnego Beltrana odbił Marc-Andre ter Stegen. Celta szuka jeszcze swojej szansy.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Sergi Roberto.

Próba Celty, strzał Sisto wprost w ręce bramkarza.

Barcelona mocno weszła w 2. połowę. Rywale chyba nie będą w stanie wrócić do meczu.

Gol! Strzelił Lionel Messi. Wielki Leo Messi! Argentyńczyk uderzył z rzutu wolnego z ok. 23 metrów. Bramkarz rzucił się, ale nie był w stanie sięgnąć piłki. 3:1!

Indywidualna akcja Dembele, strzał już jednak był niecelny.

FC Barcelona. Schodzi: Ansu Fati. Wchodzi: Ousmane Dembele.

Wracamy do meczu!

Przerwa. Póki co gole w meczu padają ze stałych fragmentów gry. 2:1 prowadzi Barcelona.

Gol! Strzelił Lionel Messi. A teraz Messi z rzutu wolnego do siatki. Strzał z ok. 20 metrów, bramkarz nie mógł odbić spadającej piłki. 2:1!

Sędzia doliczył minutę.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Fran Beltran.

Gol! Strzelił Lucas Olaza. Ależ przepięknie uderzył, urwał, przymierzył itd... Olaza. Strzał z rzutu wolnego z ok. 23 metrów Urugwajczyka był nie do obrony! 1:1!

Żółtą kartkę za faul przed własnym polem karnym otrzymał Lionel Messi.

Messi z bliska trafił do siatki po zagraniu Arthura. Sędzia słusznie zauważył, że futbolówka całym obwodem opuściła chwilę wcześniej plac gry. Wciąż 1:0.

Barcelona utrzymuje się przy piłce, ale gospodarze wyraźnie oszczędzają siły.

Z woleja z ok. 19 metrów uderzył Messi. Bramkarz na raty złapał piłkę.

Dwa kwadranse za nami. Barcelona prowadzi, ale gra gospodarzy nie rzuca na kolana.

Z rzutu wolnego z ok. 19 metrów obok słupka uderzył Aspas.

Żółtą kartkę za faul przed polem karnym otrzymał Samuel Umtiti.

Gol! Strzelił Lionel Messi. Messi uderzył lekko, bramkarz rzucił się w przeciwną stronę. 1:0!

Szybsza akcja Barcelony. Po dograniu z z boku ręką zagrał obrońca Celty Joseph Aido i sędzia wskazał na rzut karny!

Barcelona na moment przejęła inicjatywę. Gospodarze wciąż bez więszego zagrożenia.

Cały czas niewiele się dzieje. Gra jest wolna, piłka najczęściej rozgrywana jest w okolicach środka pola.

Pierwsza akcja Barcelony. Z ok. 16 metrów płasko uderzył Messi, bramkarz pewnie złapał piłkę.

Sisto dośrodkował z rzutu wolnego. Jednak źle i wprost w ręce bramkarza.

Posiadanie piłki: 71% do 29% na korzyść Celty.

Utrzymuje się przewaga Celty. Barcelona wciąż na własnej połowie. Taka taktyka?

Akcja Celty, nieśmiało, wolno, bez ikry. Barcelona? Jeszcze jej nie ma na boisku.

Bardzo szeroko ustawieni goście w pierwszych minutach. Utrudnia to Barcelonie konstruowanie akcji.

Gramy!

Kto wygra mecz?

Mecz poprowadzi Guillermo Cuadra.

Faworyt tego meczu może być jeden. Barcelona ma w dorobku 22 punkty, Celta Vigo zaledwie 9.