Real Madryt
17' Karim Benzema 20' Sergio Ramos 29' Karim Benzema 61' Fede Valverde
0:4

Koniec! Real rozbił Eibar 4:0!

Doliczone 2 minuty.

Obie ekipy czekają już na koniec tego spotkania.

Exposito posłał strzał z woleja i piłka po rykoszecie od Casemiro opuściłą boisko.

Real Madryt. Schodzi: Lucas Vazquez. Wchodzi: Brahim Diaz.

Eibar. Schodzi: Pape Diop. Wchodzi: Charles.

Eibar. Schodzi: Kike Garcia. Wchodzi: Edu Exposito.

Vazquez dopadł do piłki odbitej od Benzemy, ale nie zdołał strzelić gola. Zablokował go obrońca.

Vinicius zgrywał piłkę głową i sprzed linii bramkowej wybili ją obrońcy.

Vazquez szukał płaskim podaniem Benzemy, jednak zagrał zbyt głęboko.

Real Madryt  Schodzi: Eden Hazard. Wchodzi: Vinicius Junior.

Real Madryt. Schodzi: Fede Valverde. Wchodzi: Isco.

Eibar nie wygląda na zespół, który będzie stać choćby na gola honorowego.

Inui huknął ponad poprzeczką.

Eibar. Schodzi: Fabian Orellana. Wchodzi: Pedro Leon.

Fatalne uderzenie Benzemy.

Gol! Strzelił Fede Valverde. Asystował mu Luka Modrić. Chorwat wypatrzył na osiemnastym metrze niepilnowanego kolegę, który płaskim i mocnym strzałem z pierwszej piłki podwyższył prowadzenie Realu. 0:4!

Kwadrans drugiej połowy za nami. Szkoda, że tempo zdecydowanie spadło i nie oglądamy już tak żywego spotkania jak przed przerwą.

Benzema próbował minąć Dmitrovicia, ale bramkarz gospodarzy nie dał się oszukać.

Nie ma przewinienia. Gramy dalej.

Po wrzutce Diopa piłkarze Eibar domagali się rzutu karnego. Sędzia czeka na sygnał z wozu VAR.

Pomocy potrzebuje Casemiro.

Benzema próbował piętką odgrywać w polu karnym do Carvajala, lecz połapali się w tym obrońcy.

De Blasis próbował dokręcić piłkę w okienko bramki, ale piłka nawet nie była blisko celu.

Spokojne pierwsze minuty po przerwie.

Czarował Hazard i uderzył sprzed pola karnego. Nieznacznie przestrzelił.

Gramy dalej.

Do przerwy 0:3.

Enrich niecelnie główkował, choć był w niezłej sytuacji.

Spokojna końcówka pierwszej połowy. Nic nie wskazuje na to, żeby miał paść jeszcze jakiś gol.

Doliczone 3 minuty.

Real nieco zwolnił i pozwala miejscowym za rozgrywanie piłki.

Eibar przegrywa 0:3 i gospodarze powinni się cieszyć, że tylko 0:3.

Inui uderzył z obrębu pola karnego. Bardzo niecelnie.

Strasznie wyglądają w obronie gracze Eibar. Jeśli szybko się nie poprawią, to Real skarci ich jeszcze nie raz.

Mendy szukał dośrodkowaniem Vazqueza, ale ten nie był w stanie doskoczyć do piłki.

Gol! Strzelił Karim Benzema. Dublet Francuza! Napastnik Realu skierował piłkę w ten sam róg, w który kilka minut wcześniej Ramos.

Kolejny karny dla Realu! Tym razem faulowany Vazquez.

Cóż za akcja Hazarda! Belg minął kilku rywali i krzyżakiem dogrywał do Benzemy. Francuza uprzedzili jednak obrońcy.

Realowi ciągle mało. Goście chcą strzelić dzisiaj mnóstwo goli.

Hazard wychodził sam na sam, ale Dmitrović wyszedł z bramki i powstrzymał Belga. Ten padł na murawę, ale sędzia pozostał niewzruszony.

Escalante zgubił dwóch przeciwników w środku pola i huknął z ponad 40 metrów. Pomylił się nieznacznie.

Gol! Strzelił Sergio Ramos. Płaski strzał kapitana Realu i jest już 0:2! Piłka w jednym, a bramkarz w drugim rogu.

Rzut karny dla Realu! Faulowany Hazard.

Gol! Strzelił Karim Benzema. Po sporym zamieszaniu w polu karnym piłka trafiła pod nogi Benzemy, który skierował ją do pustej siatki!

Przewaga Realu nie ulega wątpliwości. Brakuje Królewskim jednak kropki nad "i".

To powinien być gol! Hazard dograł do Benzemy, który uderzył z pierwszej piłki z pięciu metrów, ale trafił tylko w bramkarza.

A jednak nie. Escalante wrócił do gry.

Prawdopodobnie potrzebna będzie zmiana.

Escalante po starciu z Mendym nie podnosi się z boiska. Potrzebna jest pomoc medyczna.

Modrić kapitalnie dograł do Benzemy w pole karne, który natychmiast odwrócił się z piłką i trafił w słupek. Nawet jeśli jednak strzeliłby gola, to nie zostałby on uznany, bowiem Francuz był na spalonym.

Mendy dośrodkował z lewej strony, ale zrobił to za mocno i od autu rozpoczną gospodarze.

Bardzo wysoko atakują gracze Eibaru piłkarzy Realu Madryt. Królewscy mają problem ze spokojnym rozgrywaniem piłki.

Gramy! Od środka gospodarze.

Kto wygra mecz?

Niemal rok temu, bo 24.11.2018 roku Eibar rozbił u siebie Real 3:0. Taki wynik dziś byłby katastrofą dla klubu z Madrytu.

Za kilka chwil rozpocznie się potyczka Eibaru z Realem Madryt. Faworytem oczywiście są Królewscy, ale ich gra nie zawsze zachwyca. Jednak po rozbiciu w Lidze Mistrzów Galatasaray aż 6:0, będą chcieli pójść za ciosem.