CD Leganes
12' Youseff En-Nesyri 20' Roque Mesa
FC Barcelona
33' Sergio Busquets 53' Luis Suarez 79' Arturo Vidal 90' Arturo Vidal
1:2

Koniec. Barcelona wygrała 2:1, ale zagrała dość przeciętnie.

Kontra gości, Dembele w sytuacji sam na sam uderzył w bramkarza.

Sędzia doliczył 4 minuty.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Arturo Vidal.

Coraz mniej czasu do końca. Gospodarze nie są w stanie zagrozić Barcelonie.

CD Leganes. Schodzi: Roque Mesa. Wchodzi: Guido Carrillo.

CD Leganes. Schodzi: Kenneth Omeruo. Wchodzi: Rodri Tarin.

Gol! Strzelił Arturo Vidal. Po dośrodkowaniu z rogu piłka niefortunnie odbiła się od pięty Pereza i spadła pod nogi Vidala, a ten z bliska wpadkował futbolówkę do siatki. 1:2! Sędzia jeszcze sprawdził sytuację, ale wskazał na środek.

Strzelał Ruben Perez, wprost w bramkarza.

Gospodarze domagali się podyktowania rzutu karnego, jednak racji nie mieli.

Barcelona konsekwentnie, ale cały czas wszystko dzieje się przed polem karnym Leganes.

Sprzed pola karnego uderzał Rakitić, trafił jednak w rywala. Szuka zwycięskiej bramki Barcelona.

FC Barcelona. Schodzi: Frenkie De Jong. Wchodzi: Ansu Fati.

Z dystansu uderzał Suarez, piłka potoczyła się obok słupka.

Barcelona po wyrównującym golu wciąż przeważa, ale nie potrafi wykreować sobie okazji do zdobycia gola na 2:1.

CD Leganes. Schodzi: Oscar Rodriguez. Wchodzi: Juan Soriano.

Atak pozycyjny Barcelony, z którego jednak niewiele wynika.

Dużo lepiej po przerwie prezentuje się Barcelona. Mistrzowie Hiszpanii w ataku. Z pola karnego płasko uderzał Messi, w zasięgu rąk bramkarza.

Gol! Strzelił Luis Suarez. Asystował mu Lionel Messi. Messi perfekcyjnie dograł z rzutu wolnego przed bramkę Leganes. W polu karnym niepilnowany był Suarez i głową wpakował piłkę do bramki! 1:1!

Gospodarze chcieli wyprowadzić kontrę, ale niewiele z tego wyszło.

Po dograniu z rog, głową uderzał Pique. Piłka odbiła się od słupka!

Wracamy do gry!

Przerwa. Mamy sporą niespodziankę. Leganes prowadzi 1:0 z Barceloną.

En-Nesyri starał się urwać rywalowi. Strzelił z pola karnego, obok słupka.

Kontra Leganes, jednak miejscowym zabrakło boiska. Od bramki Barcelona.

Mijają sekundy, minuty, a na boisku niewiele się dzieje. Barcelona wciąż nie wrzuciła wyższego przełożenia.

Spokojne tempo w końcówce 1. połowie. Akcja gospodarzy, strzał Mesy potoczył się w kierunku bramkarza.

Barcelona stara się rozbić defensywę rywala, ale ma z tym problem.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Sergio Busquets.

Po dośrodkowaniu uderzał Suarez, bramkarz końcami palców wybił piłkę na rzut rożny!

Gospodarze szans szukają w kontrach, jednak piłkarze Leganes grają zbyt nerwowo.

Barcelona bije głową w mur. Goście nie potrafią wykreować sobie okazji bramkowej.

En-Nesyri minął już z boku pola karnego bramkarza, ale zabrakło mu miejsca i piłka wyszła na aut.

Messi prostopadle do Suareza, ten jednak w sytuacji sam na sam przegrał z bramkarzem. Napastnik zbyt mocno wypuścił sobie piłkę.

Barcelona w końcu na dłużej pod polem karnym Leganes. Jednak wciąż bez okazji bramkowej.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Roque Mesa.

Po objęciu prowadzenia gracze Leganes bez większych problemów oddalili grę od własnej bramki.

Oscar Rodriguez przedostał się z piłką w pole karne, uderzył z siedmiu metrów. Tuż obok bramki!

Gracze Barcelony zaczynają sędziować. Tym razem Suarez upomniał arbitra.

Messi chciał przedryblować rywali przed polem karnym, jednak przewrócił się. Sędzia nakazał grać dalej.

Gol! Strzelił Youseff En-Nesyri. No, no, no. Mamy niespodziankę! En-Nesyri przebiegł z piłką kilka metrów, wpadł w pole karne. Następnie Marokańczyk przełożył sobie futbolówkę na lewą nogę i uderzył w samo okienko. 1:0!

Drugi strzał gospodarzy. Sprzed pola karnego słabo niecelnie uderzył En-Nesyri.

Gracze Leganes spokojnie, gospodarze są świadomi z kim grają i nie mają zamiaru zbytnio się odsłaniać.

Póki co wyrównane pierwsze minuty. Gra toczy się głównie w środku pola.

Pierwszy strzał z meczu. Sprzed pola karnego wysoko ponad bramką uderzył Martin Braithwaite.