Real Madryt
37' Karim Benzema 48' Fede Valverde 52' Sergio Ramos 74' Luka Modrić
Real Sociedad
2' Willian Jose 84' Joseba Zaldua
3:1

Koniec spotkania! Goście prowadzili 1:0 po fatalnym błędzie Sergio Ramosa, ale później gospodarze odpowiedzieli trzeba bramkami.

Karim Benzema jest w formie! Francuz po indywidualnej akcji uderzył pod poprzeczkę, ale kapitalnie interweniował golkiper Sociedad.

Sędzia doliczył 3 minuty.

Ładna akcja Bale'a, który zagrał piłkę tuż przy linii bramkowej Realu Sociedad. Żadnego z piłkarzy gospodarzy nie było jednak w tym miejscu.

Gareth Bale silnie wstrzelił piłkę wzdłuż pola karnego. Gwizdy wciąż rozlegają się na Bernabeu.

Żółtą kartkę otrzymał Joseba Zaldua. Za faul na Hazardzie.

Alexander Isak zabrał się z piłką w pole karne i uderzył w długi róg. Świetnie interweniował Thibaut Courtois.

Trzecia zmiana w Realu. Schodzi: Luka Modrić. Wchodzi: Isco.

Karim Benzema tym razem zdecydował się na strzał zza pola karnego. Piłka poleciała w trybuny Santiago Bernabeu.

Sociedad. Schodzi: Willian Jose. Wchodzi: Alexander Isak.

Toni Kroos spudłował przy strzale z dystansu.

Kuriozum. Gareth Bale wygwizdywany przez swoich kibiców przy każdym kontakcie z piłką.

Zmiana w Realu Madryt. Schodzi: Fede Valverde. Wchodzi: Toni Kroos.

Gol! Strzelił Luka Modrić. Asystował mu Karim Benzema.

Real Madryt prowadzi 3:1! Gareth Bale dośrodkował na długi słupek, Benzema odegrał głową do Modricia, który z pierwszej piłki uderzył tuż przy słupku. "Królewscy" coraz bliżej trzech punktów.

Sociedad. Schodzi: Portu. Wchodzi: Adnan Januzaj.

Casemiro zagrał z głębi pola do Bale'a, który... nie trafił w piłkę. I kolejne gwizdy kibiców "Królewskich".

Zmiana w Realu Madryt. Schodzi: Rodrygo Goes. Wchodzi: Gareth Bale. Wielkie brawa dla Rodrygo i olbrzymie gwizdy dla Bale'a.

Kolejne gwizdy rozlegają się na Santiago Bernabeu. Do wejścia na boisko szykuje się Gareth Bale.

Po sprytnie rozegranym rzucie rożnym Willian Jose uciekł rywalom i strzelił z 12. metrów w światło bramki. Na posterunku Thibaut Courtois.

Eden Hazard strzelił zza pola karnego prosto w bramkarza Sociedad.

Martin Odegaard! W ostatniej chwili Norweg został przyblokowany i piłkę bez problemów złapał Thibaut Courtois.

Fede Valverde zagrał z klepki z jednym z piłkarzy Realu, ale w polu karnym uprzedził go Remiro.

Piłkarze Realu Madryt przyciągają rywali na własne boisko. Gospodarze mają przewagę w posiadaniu piłki, ale wciąż muszą uważać na groźnych Basków.

Niepilnowany w polu karnym znalazł się Rodrygo Goes, który uderzył z główki wprost w bramkarza gości.

Rozległy się gwizdy na Santiago Bernabeu. Z ławki rezerwowych do rozgrzewki ruszył Gareth Bale.

Żółtą kartkę otrzymał Sergio Ramos. Za faul na Odegaardzie.

Gol! Strzelił Fede Valverde. Asystował mu Luka Modrić.

Gospodarze już na prowadzeniu! Valverde uderzył z dystansu, piłka odbiła się od Oyarzabala i wpadła do siatki. Rykoszet zdecydowanie zmylił golkipera Sociedad.

Początek drugiej połowy.

Koniec pierwszej połowy. Goście wyszli na prowadzenie po koszmarnym błędzie Sergio Ramosa. Później do wyrównania doprowadził Karim Benzema. Będzie ciekawie także po przerwie!

Sędzia doliczył minutę do pierwszej połowy.

Remiro uprzedził daleko poza polem karnym Valverde. Bramkarz był jeszcze faulowany.

Real Madryt dalej naciska. Remiro wybił piłkę dosłownie sprzed nóg Benzemy. Jest gorąco pod polem karnym Basków.

Gol! Strzelił Karim Benzema. Asystował mu Luka Modrić.

Mamy wyrównanie! Modrić świetnie zacentrował z rzutu wolnego na piąty metr, a Benzema do siatki trafił po strzale... klatką piersiową.

Bardzo dobrze w obronie grają goście. Na piłkarzy Realu Madryt czeka dziś ciężka przeprawa.

Piłkarze Realu Sociedad chcieli sprytnie rozegrać rzut wolny, ale w ostatniej chwili niebezpieczeństwo pod własnym polem karnym zażegnał Karim Benzema.

I akcja Sociedad! Martin Odegaard przymierzył zza pola karnego i Thibaut Courtois musiał wybijać piłkę przed siebie.

Karim Benzema zdecydował się na indywidualną akcję, lecz jego strzał pozostawił wiele do życzenia.

Eden Hazard uderzył silnie z 15 metrów, ale kolejną udaną interwencją popisał się bramkarz gości.

Rodrygo Goes został mocno kopnięty w plecy i potrzebuje interwencji lekarzy. Zawodnik Realu wróci jednak do gry.

Karim Benzema główkował po rzucie rożnym, ale piłkę bez problemu złapał Remiro.

Mikel Oyarzabal po chwili wrócił na boisko.

Ależ to musi boleć! Mikel Oyarzabal z bliskiej odległości dostał piłką w krocze. Napastnik potrzebuje interwencji lekarzy.

Ferland Mendy niespodziewanie huknął z dystansu, ale na posterunku był bramkarz Realu Sociedad.

Po kornerze wyraźnie nad bramką główkował Casemiro.

Willian Jose blisko dubletu! Napastnik Realu Sociedad znalazł się niepilnowany na czwartym metrze, ale strzelił wprost w Thibaut Courtois, który na raty złapał piłkę!

Martin Odegaard już się pokazuje kibicom na Bernabeu. Norweg kapitalnie minął rywala i zagrał do Williana Jose, którego strzał został zablokowany.

Gospodarze w końcu przedostali się w pole karne rywali. Karim Benzema wypuścił w uliczkę Hazarda, który z ostrego kąta uderzył w boczną siatkę.

Real Madryt nie potrafi wyjść z własnej połowy. Goście wysoko się ustawiają, co przyniosło skutek na samym początku spotkania.

Gol! Strzelił Willian Jose.

Co za początek dla Realu Sociedad! Koszmarny błąd popełnił Sergio Ramos, który zagrał zbyt słabo do bramkarza Thibaut Courtois. Willian Jose uprzedził Belga i trafił do pustej bramki!

Jak zakończy się spotkanie?

Zaczęli!

Real Madryt nie stracił bramki w pięciu ostatnich meczach La Liga i Ligi Mistrzów.

Wcześniej swój mecz w ramach 14. kolejki La Liga wygrała FC Barcelona, która wyprzedza Real Madryt o 3 punkty.

Na ławce rezerwowych mecz rozpocznie Gareth Bale, który podczas przerwy na spotkania międzynarodowe znów zdenerwował kibiców Realu. Więcej tutaj:

Drugi w tabeli Real Madryt przyjmie na Santiago Bernabeu piąty Real Sociedad. Ekipy dzielą tylko 2 punkty.