Karim Benzema jest w formie! Francuz po indywidualnej akcji uderzył pod poprzeczkę, ale kapitalnie interweniował golkiper Sociedad.

90'

Sędzia doliczył 3 minuty.

3
90'

Ładna akcja Bale'a, który zagrał piłkę tuż przy linii bramkowej Realu Sociedad. Żadnego z piłkarzy gospodarzy nie było jednak w tym miejscu.

2
4
1
1
88'

Gareth Bale silnie wstrzelił piłkę wzdłuż pola karnego. Gwizdy wciąż rozlegają się na Bernabeu.

7
3
84'

Żółtą kartkę otrzymał Joseba Zaldua. Za faul na Hazardzie.

Real Sociedad
7
2
1
1
83'

Alexander Isak zabrał się z piłką w pole karne i uderzył w długi róg. Świetnie interweniował Thibaut Courtois.

5
3
83'

Trzecia zmiana w Realu. Schodzi: Luka Modrić. Wchodzi: Isco.

5
5
3
1
81'

Karim Benzema tym razem zdecydował się na strzał zza pola karnego. Piłka poleciała w trybuny Santiago Bernabeu.

3
2
4
6
80'

Sociedad. Schodzi: Willian Jose. Wchodzi: Alexander Isak.

4
3
1
2
1
80'

Toni Kroos spudłował przy strzale z dystansu.

2
2
3
4
1
77'

Kuriozum. Gareth Bale wygwizdywany przez swoich kibiców przy każdym kontakcie z piłką.

4
2
9
2
2
76'

Zmiana w Realu Madryt. Schodzi: Fede Valverde. Wchodzi: Toni Kroos.

74'

Gol! Strzelił Luka Modrić. Asystował mu Karim Benzema.

Real Madryt prowadzi 3:1! Gareth Bale dośrodkował na długi słupek, Benzema odegrał głową do Modricia, który z pierwszej piłki uderzył tuż przy słupku. "Królewscy" coraz bliżej trzech punktów.

39
24
6
3
5
73'

Sociedad. Schodzi: Portu. Wchodzi: Adnan Januzaj.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Portu #7
3
4
69'

Casemiro zagrał z głębi pola do Bale'a, który... nie trafił w piłkę. I kolejne gwizdy kibiców "Królewskich".

5
6
6
4
8
67'

Zmiana w Realu Madryt. Schodzi: Rodrygo Goes. Wchodzi: Gareth Bale. Wielkie brawa dla Rodrygo i olbrzymie gwizdy dla Bale'a.

16
8
5
2
65'

Kolejne gwizdy rozlegają się na Santiago Bernabeu. Do wejścia na boisko szykuje się Gareth Bale.

6
5
4
2
64'

Po sprytnie rozegranym rzucie rożnym Willian Jose uciekł rywalom i strzelił z 12. metrów w światło bramki. Na posterunku Thibaut Courtois.

3
3
1
2
1
63'

Eden Hazard strzelił zza pola karnego prosto w bramkarza Sociedad.

3
1
5
5
61'

Martin Odegaard! W ostatniej chwili Norweg został przyblokowany i piłkę bez problemów złapał Thibaut Courtois.

2
3
60'

Fede Valverde zagrał z klepki z jednym z piłkarzy Realu, ale w polu karnym uprzedził go Remiro.

1
3
2
58'

Piłkarze Realu Madryt przyciągają rywali na własne boisko. Gospodarze mają przewagę w posiadaniu piłki, ale wciąż muszą uważać na groźnych Basków.

2
54'

Niepilnowany w polu karnym znalazł się Rodrygo Goes, który uderzył z główki wprost w bramkarza gości.

5
1
1
53'

Rozległy się gwizdy na Santiago Bernabeu. Z ławki rezerwowych do rozgrzewki ruszył Gareth Bale.

5
3
2
52'

Żółtą kartkę otrzymał Sergio Ramos. Za faul na Odegaardzie.

Real Madryt
3
1
48'

Gol! Strzelił Fede Valverde. Asystował mu Luka Modrić.

Gospodarze już na prowadzeniu! Valverde uderzył z dystansu, piłka odbiła się od Oyarzabala i wpadła do siatki. Rykoszet zdecydowanie zmylił golkipera Sociedad.

26
19
6
1
3
46'

Początek drugiej połowy.

2
45'

Sędzia doliczył minutę do pierwszej połowy.

3
41'

Remiro uprzedził daleko poza polem karnym Valverde. Bramkarz był jeszcze faulowany.

2
2
1
40'

Real Madryt dalej naciska. Remiro wybił piłkę dosłownie sprzed nóg Benzemy. Jest gorąco pod polem karnym Basków.

3
1
37'

Gol! Strzelił Karim Benzema. Asystował mu Luka Modrić.

Mamy wyrównanie! Modrić świetnie zacentrował z rzutu wolnego na piąty metr, a Benzema do siatki trafił po strzale... klatką piersiową.

27
18
5
2
5
35'

Bardzo dobrze w obronie grają goście. Na piłkarzy Realu Madryt czeka dziś ciężka przeprawa.

3
2
1
1
31'

Piłkarze Realu Sociedad chcieli sprytnie rozegrać rzut wolny, ale w ostatniej chwili niebezpieczeństwo pod własnym polem karnym zażegnał Karim Benzema.

3
5
1
28'

I akcja Sociedad! Martin Odegaard przymierzył zza pola karnego i Thibaut Courtois musiał wybijać piłkę przed siebie.

2
4
4
28'

Karim Benzema zdecydował się na indywidualną akcję, lecz jego strzał pozostawił wiele do życzenia.

1
2
1
26'

Eden Hazard uderzył silnie z 15 metrów, ale kolejną udaną interwencją popisał się bramkarz gości.

1
3
7
5
2
24'

Rodrygo Goes został mocno kopnięty w plecy i potrzebuje interwencji lekarzy. Zawodnik Realu wróci jednak do gry.

1
1
3
3
22'

Karim Benzema główkował po rzucie rożnym, ale piłkę bez problemu złapał Remiro.

2
3
1
3
3
20'

Mikel Oyarzabal po chwili wrócił na boisko.

4
1
3
19'

Ależ to musi boleć! Mikel Oyarzabal z bliskiej odległości dostał piłką w krocze. Napastnik potrzebuje interwencji lekarzy.

4
2
4
1
18'

Ferland Mendy niespodziewanie huknął z dystansu, ale na posterunku był bramkarz Realu Sociedad.

3
4
2
16'

Po kornerze wyraźnie nad bramką główkował Casemiro.

4
1
4
4
2
15'

Willian Jose blisko dubletu! Napastnik Realu Sociedad znalazł się niepilnowany na czwartym metrze, ale strzelił wprost w Thibaut Courtois, który na raty złapał piłkę!

2
13'

Martin Odegaard już się pokazuje kibicom na Bernabeu. Norweg kapitalnie minął rywala i zagrał do Williana Jose, którego strzał został zablokowany.

3
4
3
1
8'

Gospodarze w końcu przedostali się w pole karne rywali. Karim Benzema wypuścił w uliczkę Hazarda, który z ostrego kąta uderzył w boczną siatkę.

3
2
6
1
4
5'

Real Madryt nie potrafi wyjść z własnej połowy. Goście wysoko się ustawiają, co przyniosło skutek na samym początku spotkania.

4
3
3
1
4
2'

Gol! Strzelił Willian Jose.

Co za początek dla Realu Sociedad! Koszmarny błąd popełnił Sergio Ramos, który zagrał zbyt słabo do bramkarza Thibaut Courtois. Willian Jose uprzedził Belga i trafił do pustej bramki!