FC Barcelona
14' Antoine Griezmann 45' Arturo Vidal 67' Samuel Umtiti 69' Lionel Messi 75' Luis Suarez 88' Jordi Alba
Deportivo Alaves
56' Pere Pons 66' Aleix Vidal 67' Wakaso Mubarak 74' Martin Aguirregabiria 84' Rodrigo Ely
4:1
Obejrzyj wideo Ukryj wideo

Koniec. Barcelona pewnie wygrała, jedynie przez kilka minut gości pogrozili mistrzom Hiszpani.

Jeszcze akcja Messiego, Argentyńczyk zatrzymany przed polem karnym.

Sędzia doliczył 4 minuty.

Garcia uderzał z dwóch metrów, uderzyl jednak w bramkarza!

Żółtą kartkę otrzymał Jordi Alba.

Alaves. Schodzi: Aleix Vidal. Wchodzi: Oliver Burke.

FC Barcelona. Schodzi: Luis Suarez. Wchodzi: Carles Perez.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Rodrigo Ely.

Barcelona pozwala gościom rozgrywać piłkę na własnej połowie, ale dość daleko od pola karnego.

Barcelona kontroluje przebieg meczu. Goście już się poddali.

Gol! Strzelił Luis Suarez. Mocny strzał Suareza, bramkarz wyczuł intencje snajpera, ale piłki nie zdołał odbić. 4:1!

Żółtą kartkę otrzymał Martin Aguirregabiria.

Sędzia podyktowal rzut karny!

Jeszcze mamy analizę VAR. Czy w polu karnym doszło do zagrania ręką?

Vidal do Suareza, Urugwajczyk trafił w obrońcę, co uratowało zespół gości.

Alaves. Schodzi: Wakaso Mubarak. Wchodzi: Joselu.

Gol! Strzelił Lionel Messi. Kilka podań przed polem karnym gości. Piłkę otrzymał Messi i uderzył lewą nogą nie do obrony! 3:1!

Żółtą kartkę otrzymał Wakaso Mubarak.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Samuel Umtiti.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Aleix Vidal.

Kontaktowy gol dodał pewności siebie gościom. Deportivo czuje, że meczu z Barceloną nie musi przegrać.

Po dograniu z rog tuż obok bramki uderzał Duarte. Piłka otarła się o słupek!

Aleix Vidal w polu karnym. Dlaczego nie uderzał? Powinien być remis!

Marc-Andre ter Stegen przed polem karnym, bramkarz źle wybił piłkę. Starał się to wykorzystać rywal, ale golkiper uratował zespół.

Jeszcze trwały analizy VAR. Chodziło o ewentualny wcześniejszy faul. Gol został uznany.

Gol! Strzelił Pere Pons. Asystował mu Ruben Duarte. Robi się ciekawie! Z lewej strony dośrodkował Duarte, a wchodzący z drugiej linii Pons głową wpakował piłkę do bramki. 2:1!

Alaves. Schodzi: Javier Munoz. Wchodzi: Luis Rioja.

Messi do Griezmanna, ten do bramki. Gola jednak nie ma. Francuz był na spalonym.

Od początku 2. połowy przeważa Barcelona. Goście już leżą na ziemi i nie zamierzają swojej sytuacji zmieniać.

Gramy po przerwie.

Przerwa. Lekko, łatwo i przyjemnie. Barcelona prowadzi 2:0, a powinna wyżej.

Sędzia doliczył minutę, ale pogramy na pewno dłużej.

Gol! Strzelił Arturo Vidal. Asystował mu Luis Suarez. Odegranie na prawo do Vidala, a ten mocnym strzałem z pola karnego pokonał bramkarza. 2:0!

Powoli zbliżamy się do przerwy. Barcelona prowadzi 1:0. ale powinna dużo wyżej.

Powinno być 2:0. W zamieszaniu piłka trafiła pod nogi Messiego, Argentyńczyk uderzył w kierunku dalszego słupka. Minimalnie niecelnie!

Griezmanna odgrywał do Suareza, ten jednak nie zdołał dojść do piłki.

Kilka cierpkich słów przekazał sędziemu Suarez. Dobrze, że go nie pogryzł.

Kolejna groźna akcja Barcelony, obrońca w ostatnim momencie wybił piłkę na rzut rożny.

Groźnie zapowiadała się kontra gości. Sędzia przerwał grę, dopatrując się zagrania ręką.

Mubarak uderzał z pola karnego, daleko od celu.

Goście dłużej zaczęli utrzymywać się przy piłce. Do pola karnego Barcelony droga jednak bardzo daleka.

Kolejny raz na spalonym został złapany Vidal.

Buaquets do Vidala, ten jednak nie potrafił przejąć piłki.

Cały czas piłkę rozgrywa Barcelona. Czekamy na kolejne trafienia.

Griezmann padł w polu karnym gości, sędzia nkazał grać dalej. Kibice Barcelony są co najmniej źli.

Gol! Strzelił Antoine Griezmann. Asystował mu Luis Suarez. To była kwestia czasu. Suarez z prawej strony do Griezmanna, Francuz strzałem przy słupku pokonał bramkarza gości. 1:0!

Barcelona szuka premierowego trafienia. Goście w głębokiej defensywie.

Messi z bliska do bramki, ale gola nie ma. Najlepszy piłkarz świata na spalonym.

Wyraźna przewaga Barcelony. Na bramkę gości sunie atak za atakiem.

Vidal efektownie uderzał z kilku metrów. Bramkarz obronił. Po chwili sędzia przerwał grę dopatrując się spalonego.

Od początku przeważa Barcelona. Gośie ustawieni na własnej połowie.

Już było groźnie pod bramką gości. Piłkarzom Deportivo udało się wyjść cało z opresji.

Gramy!

Kto wygra mecz?

Mecz poprowadzi Mario Melero.

Po bezbarwnym meczu Barcelony z Realem wracamy do korespondencyjnej walki obu drużyn. Mistrzowie Hiszpanii podejmują 14. w lidze Deportivo Alaves.