Getafe CF
34' Allan Nyom 39' Damian Suarez 90+5' Francisco Portillo
Real Madryt
34' David Soria 53' Raphael Varane 82' Luka Jović 90+5' Ferland Mendy 90+6' Luka Modrić
0:3
Obejrzyj wideo Ukryj wideo

Real wygrał wysoko na początek roku.

Gol! Strzelił Luka Modrić. Asystował mu Fede Valverde.

Jeszcze jeden gol w doliczonym czasie. Składna i ekspresowa akcja zainicjowana przez Ferlanda Mendy'ego. Zakończyła się ona podaniem Fede Valverde oraz strzałem do pustej bramki Luki Modricia.

Żółtą kartkę otrzymał Ferland Mendy za niesportowe zachowanie.

Żółtą kartkę otrzymał Francisco Portillo za niesportowe zachowanie.

Gareth Bale starał się powiększyć prowadzenie Realu Madryt do efektownego rozmiaru. Walijczyk wybiegł sam na sam z Davidem Sorią, ale przegrał ten pojedynek, a na dodatek kilka sekund później nie wykonał skutecznej dobitki.

Doliczone sześć minut.

Vinicius Junior utrudnił sobie oddanie dokładnego uderzenia złym przyjęciem po podaniu Luki Jovicia.

Sędzia asystent zasygnalizował spalonego, więc akcja piłkarzy Getafe CF została przerwana. Pozostało pięć minut, a atmosfera na stadionie już mocno letnia. Część kibiców wędruje już w kierunku wyjścia z obiektu, żeby uniknąć tłoku.

Żółtą kartkę otrzymał Luka Jović za faul krótko po wejściu na boisko.

Real Madryt. Schodzi: Karim Benzema. Wchodzi: Luka Jović.

Getafe. Schodzi: Allan Nyom. Wchodzi: Amath Ndiaye.

Getafe. Schodzi: Jaime Mata. Wchodzi: Francisco Portillo.

Rajd Karima Benzemy po połowie zawodników Getafe przerwany faulem. Zanim będzie wznowienie od rzutu wolnego seria zmian w obu drużynach.

Podanie w pole karne Królewskich do Jorge Moliny, którego uderzenie było niecelne. Futbolówka przeleciała ponad poprzeczką w bramce strzeżonej przez Thibaulta Courtoisa.

Ładny drybling ostatniego defensora Getafe CF, ale popisy na własnej połowie to ostatnio jedyny powód do radości kibiców gospodarzy. Real uszczelnił defensywę.

David Soria wrócił do równowagi po swoim ogromnym błędzie popełnionym w pierwszej połowie. Bramkarz Getafe CF interweniował po chytrym uderzeniu Daniego Carvajala.

Real Madryt. Schodzi: Isco. Wchodzi: Vinicius Junior.

Real Madryt. Schodzi: Toni Kroos. Wchodzi: Fede Valverde.

Ostatnie ataki gospodarzy są nieskuteczne. Czas ucieka zawodnikom Getafe CF, a Real Madryt przybliża się do zwycięstwa na początek roku.

Gareth Bale strzelił prosto w rękawice Davida Sorii. Walijczyk zakończył błyskawiczną akcję zawodników Realu po dalekim wykopie Thibaulta Courtoisa.

Dla odmiany niebezpieczne dośrodkowanie ze stałego fragmentu gry zawodnika Getafe CF. Podopieczni Zinedine'a Zidane'a stoczyli twardą walkę z przeciwnikami po wrzutce z rzutu rożnego.

Getafe. Schodzi: Faycal Fajr. Wchodzi: Jorge Molina.

Kolejna wrzutka Toniego Kroosa w kierunku Raphaela Varane'a. Mają problemy gospodarze po stałych fragmentach gry Realu.

Raphael Varane ponownie w centrum wydarzeń przy golu.

Długa analiza z wykorzystaniem VAR-u i wszystko zgodnie z przepisami. 2:0 dla Realu.

Gol! Strzelił Raphael Varane. Asystował mu Toni Kroos.

Tym razem nie ma wątpliwości, że Raphael Varane jest strzelcem gola. Ponownie gospodarze nie poradzili sobie z dośrodkowaniem z rzutu wolnego. W momencie wrzutki Toniego Kroosa defensor Realu był ustawiony równo z Djene Dakonamem i główkował pod poprzeczkę w bramce Davida Sorii.

W rozegraniu gospodarze. Piłkarze Getafe CF starają się przejąć inicjatywę w drugiej połowie i wreszcie znaleźć sposób na pokonanie będącego w wysokiej dyspozycji Thibaulta Courtoisa.

Angel na spalonym. Napastnik Getafe CF znalazł się za linią obrońców Realu Madryt w momencie podania, więc jego późniejsze uderzenie nie miało już znaczenia.

Druga połowa.

Czy Getafe CF wyrówna po przerwie?

Przerwa. Jedna sytuacja podbramkowa Realu wykorzystana z zimną krwią.

Thibault Courtois interweniuje znakomicie i dzięki niemu Real wciąż prowadzi. Bramkarz odbił piłkę po wrzutce z rzutu wolnego oraz strzale głową Leandro Cabrery.

Doliczone trzy minuty.

Faycal Fayr próbuje wyrównać. Dwa uderzenia reprezentanta Maroka. Poprzednie było niecelne, a przed momentem już musiał interweniować na linii Thibault Courtois.

Karim Benzema dostał podanie w pole karne. Francuz opanował piłkę, obrócił się z nią mimo obecności Djene Dakonama i strzelił w boczną siatkę. Jeszcze rykoszet i stołeczna drużyna miała rzut rożny.

Żółtą kartkę otrzymał Damian Suarez za niesportowe zachowanie.

Raphael Varane pomógł w zdobyciu prowadzenia Realowi.

Gol samobójczy! David Soria.

Niezaangażowany w mecz David Soria okazał się nadgorliwy. Real prowadzi dzięki presji Raphaela Varane'a, a przede wszystkim dzięki błędowi bramkarza. Po rzucie wolnym piłka wróciła w pole karne Getafe. Tam golkiper próbował wypiąstkować piłkę, a pod naporem Francuza skierował ją do własnej siatki.

Żółtą kartkę otrzymał Allan Nyom za faul na Garethcie Bale'u.

Coraz pewniej czują się na boisku gospodarze. Leandro Cabrera huknął nieznacznie niecelnie w brawurowy sposób. Defensor był na skraju pola karnego i zdecydował się na uderzenie z powietrza.

Problem ze sprzętem. Jose Munuera zbiegł do sędziego technicznego, który przeprowadził naprawę. Nie była on sprawna, więc trzeba będzie doliczać co najmniej kilka minut.

Thibaut Courtois popisał się intuicyjną interwencją!

Pierwsza sytuacja podbramkowa! Thibault Courtois uratował przyjezdnych przed stratą gola po uderzeniu Mauro Arambarriego. Potężna próba z linii pola karnego nie zaskoczyła Belga.

Rwana gra. Ani jednym, ani drugim nie udaje się rozgrzać publiczności składnymi atakami zakończonymi groźnymi strzałami.

Przewinienie Luki Modricia na Marco Cucurelli. Gdyby tak tyle sytuacji podbramkowych co fauli. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Faycala Fajra nie było zagrożenia dla Thibaulta Courtoisa.

Ostra walka na murawie. Tym razem sędzia zaprosił na rozmowę Allana Nyoma, który sprowadził do parteru Garetha Bale'a.

Casemiro potraktował ostro Jaime Matę. Wyrazista reakcja sędziego, ale nie pokazał kartonika środkowemu pomocnikowi Realu Madryt.

Nieznaczna przewaga Królewskich pod względem posiadania piłki, ale nie mają łatwego zadania w zderzeniu z pressującymi gospodarzami.

Przerwa w grze po gwizdku sędziego. Ten najpierw nie zdecydował się przyznać rzutu wolnego gospodarzom na obrzeżach pola karnego Realu Madryt, a następnie podyktował stały fragment gry za przerwanie kontrataku podopiecznych Zinedine'a Zidane'a.

Futbolówka uciekła gospodarzom poza boisko. Jaime Mata nie potrafił dokładnie dostarczyć jej szeroko ustawionemu Nemanji Maksimoviciowi.

Piłka w posiadaniu zawodników z Estadio Santiago Bernabeu. Poderwał się raz Gareth Bale, ale został zatrzymany blisko narożnika pola karnego Getafe CF i nawet nie oddał uderzenia.

Gospodarze w niebieskich strojach, a Real Madryt na biało. Pierwsze dośrodkowanie wykonane przez zawodnika Getafe nie sprawiło problemu bramkarzowi Królewskich.

Pierwszy gwizdek.

Czy Real Madryt wygra mecz z Getafe CF?

Jedenastka wybrana przez trenera Realu.

Ustawienie Getafe CF.

Sędzia: Jose Luis Munuera Montero

Getafe CF ponownie jest w grupie drużyn walczących o awans do europejskich pucharów. Klub z przedmieść Madrytu zdobył 30 punktów w 18 kolejkach. Z Realem nie potrafi zwyciężyć od sierpnia 2012 roku.

Królewscy zremisowali trzy poprzednie mecze. Poza rozegraniem bezbramkowego spotkania z FC Barcelona podopieczni Zinedine'a Zidane'a podzielili się punktami z Valencia CF oraz Athetikiem Bilbao.

Real Madryt powraca do walki w Primera Division po przerwie noworocznej. Drużyna ze stolicy Hiszpanii jest wiceliderem ze stratą dwóch punktów do wielkiego rywala FC Barcelona.