Real Madryt
90+6'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Luka Modrić. Asystował mu Fede Valverde.

Jeszcze jeden gol w doliczonym czasie. Składna i ekspresowa akcja zainicjowana przez Ferlanda Mendy'ego. Zakończyła się ona podaniem Fede Valverde oraz strzałem do pustej bramki Luki Modricia.

20
12
6
1
1
90+5'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Ferland Mendy za niesportowe zachowanie.

2
1
2
3
90+5'

Żółtą kartkę otrzymał Francisco Portillo za niesportowe zachowanie.

90+2'

Gareth Bale starał się powiększyć prowadzenie Realu Madryt do efektownego rozmiaru. Walijczyk wybiegł sam na sam z Davidem Sorią, ale przegrał ten pojedynek, a na dodatek kilka sekund później nie wykonał skutecznej dobitki.

1
2
90'

Doliczone sześć minut.

2
3
1
1
88'

Vinicius Junior utrudnił sobie oddanie dokładnego uderzenia złym przyjęciem po podaniu Luki Jovicia.

1
3
2
85'

Sędzia asystent zasygnalizował spalonego, więc akcja piłkarzy Getafe CF została przerwana. Pozostało pięć minut, a atmosfera na stadionie już mocno letnia. Część kibiców wędruje już w kierunku wyjścia z obiektu, żeby uniknąć tłoku.

1
2
1
1
1
82'

Żółtą kartkę otrzymał Luka Jović za faul krótko po wejściu na boisko.

Real Madryt
2
2
3
3
2
81'
ZMIANA

Real Madryt. Schodzi: Karim Benzema. Wchodzi: Luka Jović.

80'
ZMIANA

Getafe. Schodzi: Allan Nyom. Wchodzi: Amath Ndiaye.

1
80'
ZMIANA

Getafe. Schodzi: Jaime Mata. Wchodzi: Francisco Portillo.

Jaime Mata #7
1
79'

Rajd Karima Benzemy po połowie zawodników Getafe przerwany faulem. Zanim będzie wznowienie od rzutu wolnego seria zmian w obu drużynach.

1
3
78'

Podanie w pole karne Królewskich do Jorge Moliny, którego uderzenie było niecelne. Futbolówka przeleciała ponad poprzeczką w bramce strzeżonej przez Thibaulta Courtoisa.

1
1
3
1
1
75'

Ładny drybling ostatniego defensora Getafe CF, ale popisy na własnej połowie to ostatnio jedyny powód do radości kibiców gospodarzy. Real uszczelnił defensywę.

1
2
73'

David Soria wrócił do równowagi po swoim ogromnym błędzie popełnionym w pierwszej połowie. Bramkarz Getafe CF interweniował po chytrym uderzeniu Daniego Carvajala.

3
2
2
1
2
71'
ZMIANA

Real Madryt. Schodzi: Isco. Wchodzi: Vinicius Junior.

3
1
1
71'
ZMIANA

Real Madryt. Schodzi: Toni Kroos. Wchodzi: Fede Valverde.

68'

Ostatnie ataki gospodarzy są nieskuteczne. Czas ucieka zawodnikom Getafe CF, a Real Madryt przybliża się do zwycięstwa na początek roku.

2
1
1
1
1
65'

Gareth Bale strzelił prosto w rękawice Davida Sorii. Walijczyk zakończył błyskawiczną akcję zawodników Realu po dalekim wykopie Thibaulta Courtoisa.

2
1
1
64'

Dla odmiany niebezpieczne dośrodkowanie ze stałego fragmentu gry zawodnika Getafe CF. Podopieczni Zinedine'a Zidane'a stoczyli twardą walkę z przeciwnikami po wrzutce z rzutu rożnego.

2
1
1
60'
ZMIANA

Getafe. Schodzi: Faycal Fajr. Wchodzi: Jorge Molina.

59'

Kolejna wrzutka Toniego Kroosa w kierunku Raphaela Varane'a. Mają problemy gospodarze po stałych fragmentach gry Realu.

1
2
1
57'

Raphael Varane ponownie w centrum wydarzeń przy golu.

2
55'

Długa analiza z wykorzystaniem VAR-u i wszystko zgodnie z przepisami. 2:0 dla Realu.

5
3
3
53'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Raphael Varane. Asystował mu Toni Kroos.

Tym razem nie ma wątpliwości, że Raphael Varane jest strzelcem gola. Ponownie gospodarze nie poradzili sobie z dośrodkowaniem z rzutu wolnego. W momencie wrzutki Toniego Kroosa defensor Realu był ustawiony równo z Djene Dakonamem i główkował pod poprzeczkę w bramce Davida Sorii.

15
7
1
3
4
50'

W rozegraniu gospodarze. Piłkarze Getafe CF starają się przejąć inicjatywę w drugiej połowie i wreszcie znaleźć sposób na pokonanie będącego w wysokiej dyspozycji Thibaulta Courtoisa.

2
1
1
1
47'

Angel na spalonym. Napastnik Getafe CF znalazł się za linią obrońców Realu Madryt w momencie podania, więc jego późniejsze uderzenie nie miało już znaczenia.

2
1
1
1
46'

1
45+1'

Thibault Courtois interweniuje znakomicie i dzięki niemu Real wciąż prowadzi. Bramkarz odbił piłkę po wrzutce z rzutu wolnego oraz strzale głową Leandro Cabrery.

4
4
1
45'

Doliczone trzy minuty.

1
1
44'

Faycal Fayr próbuje wyrównać. Dwa uderzenia reprezentanta Maroka. Poprzednie było niecelne, a przed momentem już musiał interweniować na linii Thibault Courtois.

1
1
1
42'

Karim Benzema dostał podanie w pole karne. Francuz opanował piłkę, obrócił się z nią mimo obecności Djene Dakonama i strzelił w boczną siatkę. Jeszcze rykoszet i stołeczna drużyna miała rzut rożny.

2
39'

Żółtą kartkę otrzymał Damian Suarez za niesportowe zachowanie.

2
2
1
1
1
36'

Raphael Varane pomógł w zdobyciu prowadzenia Realowi.

1
1
34'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! David Soria.

Niezaangażowany w mecz David Soria okazał się nadgorliwy. Real prowadzi dzięki presji Raphaela Varane'a, a przede wszystkim dzięki błędowi bramkarza. Po rzucie wolnym piłka wróciła w pole karne Getafe. Tam golkiper próbował wypiąstkować piłkę, a pod naporem Francuza skierował ją do własnej siatki.

17
9
2
3
34'

Żółtą kartkę otrzymał Allan Nyom za faul na Garethcie Bale'u.

2
1
31'

Coraz pewniej czują się na boisku gospodarze. Leandro Cabrera huknął nieznacznie niecelnie w brawurowy sposób. Defensor był na skraju pola karnego i zdecydował się na uderzenie z powietrza.

1
1
29'

Problem ze sprzętem. Jose Munuera zbiegł do sędziego technicznego, który przeprowadził naprawę. Nie była on sprawna, więc trzeba będzie doliczać co najmniej kilka minut.

2
2
1
1
2
26'

Thibaut Courtois popisał się intuicyjną interwencją!

3
3
1
1
1
24'

Pierwsza sytuacja podbramkowa! Thibault Courtois uratował przyjezdnych przed stratą gola po uderzeniu Mauro Arambarriego. Potężna próba z linii pola karnego nie zaskoczyła Belga.

6
2
2
1
1
21'

Rwana gra. Ani jednym, ani drugim nie udaje się rozgrzać publiczności składnymi atakami zakończonymi groźnymi strzałami.

2
2
3
5
4
18'

Przewinienie Luki Modricia na Marco Cucurelli. Gdyby tak tyle sytuacji podbramkowych co fauli. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Faycala Fajra nie było zagrożenia dla Thibaulta Courtoisa.

2
2
2
2
3
16'

Ostra walka na murawie. Tym razem sędzia zaprosił na rozmowę Allana Nyoma, który sprowadził do parteru Garetha Bale'a.

1
1
1
14'

Casemiro potraktował ostro Jaime Matę. Wyrazista reakcja sędziego, ale nie pokazał kartonika środkowemu pomocnikowi Realu Madryt.

1
1
3
2
1
12'

Nieznaczna przewaga Królewskich pod względem posiadania piłki, ale nie mają łatwego zadania w zderzeniu z pressującymi gospodarzami.

4
1
9'

Przerwa w grze po gwizdku sędziego. Ten najpierw nie zdecydował się przyznać rzutu wolnego gospodarzom na obrzeżach pola karnego Realu Madryt, a następnie podyktował stały fragment gry za przerwanie kontrataku podopiecznych Zinedine'a Zidane'a.

2
1
1
1
6'

Futbolówka uciekła gospodarzom poza boisko. Jaime Mata nie potrafił dokładnie dostarczyć jej szeroko ustawionemu Nemanji Maksimoviciowi.

2
5'

Piłka w posiadaniu zawodników z Estadio Santiago Bernabeu. Poderwał się raz Gareth Bale, ale został zatrzymany blisko narożnika pola karnego Getafe CF i nawet nie oddał uderzenia.

1
1
1
2'

Gospodarze w niebieskich strojach, a Real Madryt na biało. Pierwsze dośrodkowanie wykonane przez zawodnika Getafe nie sprawiło problemu bramkarzowi Królewskich.

15:01

Getafe CF ponownie jest w grupie drużyn walczących o awans do europejskich pucharów. Klub z przedmieść Madrytu zdobył 30 punktów w 18 kolejkach. Z Realem nie potrafi zwyciężyć od sierpnia 2012 roku.

2
15:01

Królewscy zremisowali trzy poprzednie mecze. Poza rozegraniem bezbramkowego spotkania z FC Barcelona podopieczni Zinedine'a Zidane'a podzielili się punktami z Valencia CF oraz Athetikiem Bilbao.

2
15:01

Real Madryt powraca do walki w Primera Division po przerwie noworocznej. Drużyna ze stolicy Hiszpanii jest wiceliderem ze stratą dwóch punktów do wielkiego rywala FC Barcelona.