Kolejny raz uderzal Rochina, piłka poszybowała wysoko ponad bramką.

2
1
1
90+2'

Gol! Strzelił Ruben Rochina. Bramka kontaktowa dla gości! Sprzed pola karnego mocno uderzyl Rochina, piłka przeleciała między nogami jego partnera. Zasłonięty ter Stegen nie dał rady skutecznie interweniować. 2:1!

23
90'

Sędzia doliczył 4 minuty.

5
2
3
1
90'

W okienko bramki gości celował Messi. Pomylił się jednak o metr.

1
2
2
3
3
87'

Roger Marti dopadł do bezpańskiej piłki. W dobrej sytuacji spudłował!

6
4
2
1
1
87'

FC Barcelona. Schodzi: Ansu Fati. Wchodzi: Riqui Puig.

4
2
2
2
86'

To mogła być groźna akcja gości. Zabrakło jednak dokładnego podania.

2
1
1
1
83'

Pique przyjął piłkę, a stojąc tyłem do bramki nie dał rady uderzyć i przewrócił się.

3
4
2
3
3
82'

Akcję gości strzałem z ok. 14 metrów wprost w bramkarza zakończtył Enis Bardhi.

4
3
2
1
1
80'
80'
78'

Przerwa w grze. Skurcze złapały jednego z zawodników Levante.

5
4
4
3
4
74'

Messi znalazł się naprzeciwko bramkarza, uderzył jednak w nogi Fernandeza.

8
4
5
5
9
73'

Po dośrodkowaniu efektownie "nożycami" uderzał Fati, minimalnie przestrzelił.

3
2
3
2
5
71'

Sprzed pola karnego uderzał Messi. Piłkę pewnie złapał bramkarz.

2
2
2
1
6
70'

Kolejne uderzenie Hernaniego, piłka przeleciała dwa metry obok słupka.

2
3
1
66'

Kapitalnie w bramce Marc-Andre ter Stegen! Bramkarz na rzut rożny wybił uderzenie z pola karnego Hernaniego.

5
3
1
65'

Żółtą kartkę za komentarze w stylu gimbazy otrzymał Jordi Alba.

1
2
1
2
4
65'

Żółtą kartkę za ostry faul otrzymał Gerard Pique.

1
3
63'

Barcelona stara się długo utrzymywać przy piłce, goście jednak cały czas starają się zagrozić gospodarzom.

3
2
2
1
4
60'

Levante UD. Schodzi: Jose Morales. Wchodzi: Borja Mayoral.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Jose Morales #11
1
2
2
60'

Levante UD. Schodzi: Gonzalo Melero. Wchodzi: Hernani.

1
58'

Z ok. 15 metrów uderzał Messi, Fernandez błędu nie popełnił i piłkę złapał.

1
1
2
3
3
55'

Kolejna szansa gości. Płaski strzał Melero zdołał obronić Marc-Andre ter Stegen.

6
3
3
2
3
53'

Mogło być 2:1! Strzał Moralesa nogami zdołał odbić bramkarza, poprawka Martiego poszybowała ponad poprzeczką.

1
5
1
1
50'

W zamieszaniu zbyt anemicznie uderzał Messi, piłkę sprzed linii wybił obrońca. Po chwili ponad bramką strzelił Rakitić.

5
6
3
3
2
49'

Piłka zagrana za plecy obrońców, jednak Fati na spalonym.

1
2
1
3
48'

Barcelona od początku 2. połowy w ataku. Goście już pogodzili się z porażką, ale są świadomi, że to nie koniec ich obijania w niedzielny wieczór.

6
4
1
46'

Wracamy do meczu!

12
9
9
8
6
45'

Semedo na piąty metr do Griezmanna, a ten SPUDŁOWAŁ! Niebywałe!

2
3
2
8
7
42'

Goście chcą wysokim pressingiem zaatakować Barcelonę. Jednak nie przynosi to żadnych efektów.

3
3
2
39'

Barcelona rozgrywa piłkę w okolicach środka pola i szuka dziury w defensywie rywala. Piłkarze Levante po dwóch ciosach przestali zagrażać gospodarzom.

5
2
1
1
36'

Semedo zakręcił w polu karnym obrońcami i uderzył z ok. 14 metrów. Piłka odbiła się od poprzeczki i wyszła na aut bramkowy!

4
6
2
1
2
35'

Barcelona prowadzi dwoma golami i szuka kolejnych. Goście nie potrafią odpowiedzieć mistrzom Hiszpanii.

7
3
1
1
32'

Gol! Strzelił Ansu Fati. Asystował mu Lionel Messi. Szybkie dwa ciosy i już chyba po emocjach! Messi znalazl się z piłką w okolicach pola karnego i podał na lewo. Fati po chwili uderzył, źle zachował się bramkarz, który między nogami przepuścił strzał lecący w jego kierunku. 2:0!

49
18
11
2
9
30'

Gol! Strzelił Ansu Fati. Asystował mu Lionel Messi. Nie udało się Messiemu, udało się Fatiemu. Z własnej połowy podawał Argentyńczyk, Fati znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem trafił do siatki. 1:0!

62
25
9
1
10
29'

Mocny strzał z pola karnego Messiego instynktownie odbił bramkarz!

3
3
2
1
4
28'

Goście starali się wyprowadzić kontrę, jednak Morales nie przedarł się lewą stroną.

5
1
1
26'

Ansu Fati w polu karnym, upadając uderzył. Piłka odbiła się od nogi obrońcy i wyszła na rzut rożny.

5
1
1
1
1
25'

Cały czas więcej z gry ma Barcelona, jednak piłkarze Levante całkiem dobrze radzą sobie wyprowadzając kontry.

1
1
1
3
22'

Sprzed pola karnego z pierwszej piłki uderzył Rakitić. Piłka poszybowała wysoko ponad bramką.

1
1
1
2
21'

Po dograniu z rogu Vezo omal nie wbił piłki do własnej bramki. Futbolówka przeleciała tuż obok słupka.

4
1
1
21'

Coraz groźniej wyglądają akcje Barcelony. Goście jednak w miarę skutecznie odpierają ataki.

5
1
1
18'

Szybkie wyjście gości, obrońca w ostatnim momencie zablokował podanie.

4
1
1
17'

Kolejny strzał Messiego, tym razem bramkarz musiał interweniować. Po chwili naprzeciwko Fernandeza znalazł się Griezmann, ale uderzył zbyt anemicznie i do tego niecelnie.

1
1
1
2
7
13'

Pierwsza okazja w meczu. Ansu Fati ruszył z pilką, podał do Messiego, a ten uderzył tuż obok słupka!

4
1
12
2
4
11'

Barcelona po stracie piłki stara się wysoko atakować rywala. Piłkarzom Levante udaje się cało wyjść z opresji.

4
2
2
9
2
8'

Cały czas więcej z gry ma Barcelona, goście szans zamierzają szukać w kontrach.

12
2
1
1
5'

Pierwszy rzut rożny dla gości, ale bez zagrożenia pod bramką Barcelony.

8
5
4
3
4
3'

Od początku do ataku ruszyła Barcelona. Goście czekają na rywala w polu karnym.