4
4
89'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Arthur Melo. Martin Braithwaite w sytuacji sam na sam, bramkarz nogą odbił piłkę, a z bliska do siatki trafił Arthur. 5:0!

39
22
8
2
3
87'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Lionel Messi. Asystował mu Martin Braithwaite.

67
42
14
2
2
87'

Spokojna końcówka gry, tutaj od dawna wszystko jest już jasne.

6
4
1
1
1
85'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę za faul otrzymał Papakouli Diop.

1
83'
ZMIANA

SD Eibar. Schodzi: Edu Exposito. Wchodzi: Sebastian Cristoforo.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Edu Exposito #10
3
2
1
82'

Barcelona ponownie uzyskała przewagę. Do siatki trafił Vidal, ale po raz kolejny trafienie ze spalonego. Wciąż 3:0.

6
4
2
6
7
79'

Messi uderzył z rzuyu wolnego, bramkarz wybił piłkę na rzut rożny.

6
4
2
2
3
76'

Umtiti z bliska do bramki, ale gol nie został uznany. Powodem spalony.

7
6
2
4
6
74'

Uderzenie w kierunku dalszegio słupka oddał Orellana, dość daleko od celu.

8
7
2
72'
ZMIANA

FC Barcelona. Schodzi: Antoine Griezmann. Wchodzi: Martin Braithwaite. Mamy debiut!

71'

Przerwa w grze. Ostro potraktowany w środku pola został Rakitić.

8
7
1
3
68'
ZMIANA
67'

Pablo de Blasis uderzał z ośmiu metrów, górą ter Stegen. Coraz grożniejsze Eibar!

13
11
2
1
4
66'
ZMIANA

SD Eibar. Schodzi: Sergi Enrich. Wchodzi: Quique Gonzalez.

Quique Gonzalez #7
Sergi Enrich #9
11
9
66'
ZMIANA
64'

Żółtą kartkę za protesty otrzymał Gonzalo Escalante.

Gonzalo Escalante #5
SD Eibar
13
11
64'

Piłka w bramce Barcelony, gola jednak nie ma. Inui zagrywał zbyt wysoko podniesioną nogą.

12
12
1
63'

Kolejny strzał oddał Inui. Trafił w cztery litery De Jonga. Będzie rzut rożny.

11
12
1
61'

I ponownie bramkarz Barcelony. Tym razem zaskoczyć starał się go Takashi Inui.

8
8
1
3
61'

Jose Angel uderzył z rzutu wolnego, świetnie w bramce zachował się Marc-Andre ter Stegen.

12
11
57'

Barcelona spokojnie konstruuje swoje akcje. Goście nie potrafią zagrozić gospodarzom.

14
13
54'

Po raz kolejny gra przerwana. Tym razem na spalonym Griezmann.

14
12
2
2
3
52'

A teraz Vidal uderzył wprost w bramkarz, a powinien zostawić piłkę Griezmannowi.

15
13
1
2
51'

Griezmann pięknie w pole karne do Rakiticia, strzał z czterech metrów odbił Dimitrović!

15
12
1
3
50'

Semedo w sytuacji sam na sam obok bramkarza, ale także obok bramki. Portugalczyk był jednak na spalonym.

17
14
1
2
48'

Tejero do Escalante, który uderzył z ok. 12 metrów, ale trafił w nogę rywala. Będzie rzut rożny.

18
16
46'

Sędzia wznowił grę po przerwie.

21
18
1
44'

Dimitrović w sytuacji sam na sam przewrócił Griezmanna, ale rzutu karnego nie będzie. Francuz na centymetrowym spalonym.

19
16
1
2
2
43'

Mocny strzał Griezmanna odbił Dimitrović, a poprawkę z bliska bramkarz cudem sparował!

21
17
2
6
4
40'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Lionel Messi. Łomot! Strata gości pod własną bramką. Piłkę otrzymał Messi, a ten dograł do Griezmanna. Francuz nie zdołał oddać strzału, futbolówka trafiła pod nogi Argentyńczyka, który trafił do siatki na 3:0!

76
51
8
1
3
37'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Lionel Messi. Asystował mu Arturo Vidal. Bisquets do Vidala, ten od razu do Messiego, który wszedł z piłką w pole karne i precyzyjnym uderzeniem trafił na 2:0!

76
57
5
4
3
36'

Barcelona ma więcej z gry, na niezbyt wiele pozwala rywalom. Jednak wyjścia Eibar momentami wyglądają ciekawie.

21
18
2
1
33'

To mogła być groźna kontra gości, ale zabrakło dokładności, dodatkowo Tejero zagrał ręką.

21
17
1
30'

Kontrę Eibar niecelnym strzałem zakończył Tejero.

20
18
1
27'

Messi doszedł do uderzenia z pięciu metrów. Argentyńczyk nie trafił w bramkę, dodatkowo był na spalonym.

18
18
1
1
23'

Barcelona prowadzi i kontroluje przebieg meczu. Eibar traci z każdą minutę ochotę do ataku.

23
20
1
19'

Griezmann już minął bramkarza, ale Francuz został zablokowany prz obrońcę. Po chwili dwa uderzenia oddał Vidal. Pierwszy odbił bramkarz, poprawka trafiła w boczną siatkę.

25
21
1
2
2
17'

Gracze Eibar dobrze rozpoczęli mecz, ale wystarczył moment i przegrywają. Teraz warunki dyktuje Barcelona.

8
21
1
14'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Lionel Messi. Asystował mu Ivan Rakitić. Rakitić do Messiego, ten urwał się obrońcy, wpadł z pilką w pole karne i w sytuacji sam na sam uderzył obok bramkarza. 1:0!

75
56
5
2
4
13'

Messi z piłką w polu karnym, zabrakło jednak uderzenia.

21
19
1
3
2
10'

Trochę aktywniejsza Barcelona, ale cały czas to goście są groźniejsi.

21
20
1
1
3
7'

Cały czas Barcelona dość senna. Gospodarze nie zagrozili jeszcze gościom.

24
19
2
3
3
4'

Sergi Enrich głową z sześciu metrów do siatki. Arbiter trafienia nie uznał. Powodem minimalny spalony.

25
19
1
2
4'

W pierwszych minutach aktywni w ofensywie są goście. Jednak jeszcze bez okazji bramkowych.

21
19
2
2
4'

Escalante uderzał z siedmiu metrów, bramkarz wybił piłkę, która leciała do bramki tuż przy słupku.

23
19
1
1
2'

Niedokładnie zagrywał Firpo, bramkarz musiał zachować czujność.

22
21
1
2
15:41

Sędzia tłumaczy pilkarzom, dlaczego nie może rozpocząć meczu. Tyle wiemy, że wystąpiły problemy techniczne z tzw. łączami.