Sędzia nie może rozpocząć meczu. Problemy technicznie z VAR-em.
1
1
1
15:41
Sędzia tłumaczy pilkarzom, dlaczego nie może rozpocząć meczu. Tyle wiemy, że wystąpiły problemy techniczne z tzw. łączami.
24
20
2
2'
Niedokładnie zagrywał Firpo, bramkarz musiał zachować czujność.
22
21
1
2
4'
Escalante uderzał z siedmiu metrów, bramkarz wybił piłkę, która leciała do bramki tuż przy słupku.
23
19
1
1
4'
W pierwszych minutach aktywni w ofensywie są goście. Jednak jeszcze bez okazji bramkowych.
21
19
2
2
4'
Sergi Enrich głową z sześciu metrów do siatki. Arbiter trafienia nie uznał. Powodem minimalny spalony.
25
19
1
2
7'
Cały czas Barcelona dość senna. Gospodarze nie zagrozili jeszcze gościom.
24
19
2
3
3
10'
Trochę aktywniejsza Barcelona, ale cały czas to goście są groźniejsi.
21
20
1
1
3
13'
Messi z piłką w polu karnym, zabrakło jednak uderzenia.
21
19
1
3
2
14'
GOOOOOOL!!!
Gol! Strzelił Lionel Messi. Asystował mu Ivan Rakitić. Rakitić do Messiego, ten urwał się obrońcy, wpadł z pilką w pole karne i w sytuacji sam na sam uderzył obok bramkarza. 1:0!
75
56
5
2
4
17'
Gracze Eibar dobrze rozpoczęli mecz, ale wystarczył moment i przegrywają. Teraz warunki dyktuje Barcelona.
8
21
1
19'
Griezmann już minął bramkarza, ale Francuz został zablokowany prz obrońcę. Po chwili dwa uderzenia oddał Vidal. Pierwszy odbił bramkarz, poprawka trafiła w boczną siatkę.
25
21
1
2
2
23'
Barcelona prowadzi i kontroluje przebieg meczu. Eibar traci z każdą minutę ochotę do ataku.
23
20
1
27'
Messi doszedł do uderzenia z pięciu metrów. Argentyńczyk nie trafił w bramkę, dodatkowo był na spalonym.
18
18
1
1
30'
Kontrę Eibar niecelnym strzałem zakończył Tejero.
20
18
1
33'
To mogła być groźna kontra gości, ale zabrakło dokładności, dodatkowo Tejero zagrał ręką.
21
17
1
36'
Barcelona ma więcej z gry, na niezbyt wiele pozwala rywalom. Jednak wyjścia Eibar momentami wyglądają ciekawie.
21
18
2
1
37'
GOOOOOOL!!!
Gol! Strzelił Lionel Messi. Asystował mu Arturo Vidal. Bisquets do Vidala, ten od razu do Messiego, który wszedł z piłką w pole karne i precyzyjnym uderzeniem trafił na 2:0!
76
57
5
4
3
40'
GOOOOOOL!!!
Gol! Strzelił Lionel Messi. Łomot! Strata gości pod własną bramką. Piłkę otrzymał Messi, a ten dograł do Griezmanna. Francuz nie zdołał oddać strzału, futbolówka trafiła pod nogi Argentyńczyka, który trafił do siatki na 3:0!
76
51
8
1
3
43'
Mocny strzał Griezmanna odbił Dimitrović, a poprawkę z bliska bramkarz cudem sparował!
21
17
2
6
4
44'
Dimitrović w sytuacji sam na sam przewrócił Griezmanna, ale rzutu karnego nie będzie. Francuz na centymetrowym spalonym.
19
16
1
2
2
46'
Sędzia wznowił grę po przerwie.
21
18
1
48'
Tejero do Escalante, który uderzył z ok. 12 metrów, ale trafił w nogę rywala. Będzie rzut rożny.
18
16
50'
Semedo w sytuacji sam na sam obok bramkarza, ale także obok bramki. Portugalczyk był jednak na spalonym.
17
14
1
2
51'
Griezmann pięknie w pole karne do Rakiticia, strzał z czterech metrów odbił Dimitrović!
15
12
1
3
52'
A teraz Vidal uderzył wprost w bramkarz, a powinien zostawić piłkę Griezmannowi.
15
13
1
2
54'
Po raz kolejny gra przerwana. Tym razem na spalonym Griezmann.
14
12
2
2
3
57'
Barcelona spokojnie konstruuje swoje akcje. Goście nie potrafią zagrozić gospodarzom.
14
13
61'
Jose Angel uderzył z rzutu wolnego, świetnie w bramce zachował się Marc-Andre ter Stegen.
12
11
61'
I ponownie bramkarz Barcelony. Tym razem zaskoczyć starał się go Takashi Inui.
8
8
1
3
63'
Kolejny strzał oddał Inui. Trafił w cztery litery De Jonga. Będzie rzut rożny.
11
12
1
64'
Piłka w bramce Barcelony, gola jednak nie ma. Inui zagrywał zbyt wysoko podniesioną nogą.
12
12
1
64'
ŻÓŁTA KARTKA
Żółtą kartkę za protesty otrzymał Gonzalo Escalante.
Gonzalo Escalante #5
SD Eibar
13
11
66'
ZMIANA
66'
ZMIANA
SD Eibar. Schodzi: Sergi Enrich. Wchodzi: Quique Gonzalez.
wchodzi Wchodzi
Quique Gonzalez #7
schodzi Schodzi
Sergi Enrich #9
11
9
67'
Pablo de Blasis uderzał z ośmiu metrów, górą ter Stegen. Coraz grożniejsze Eibar!
13
11
2
1
4
68'
ZMIANA
71'
Przerwa w grze. Ostro potraktowany w środku pola został Rakitić.
8
7
1
3
72'
ZMIANA
FC Barcelona. Schodzi: Antoine Griezmann. Wchodzi: Martin Braithwaite. Mamy debiut!
74'
Uderzenie w kierunku dalszegio słupka oddał Orellana, dość daleko od celu.
8
7
2
76'
Umtiti z bliska do bramki, ale gol nie został uznany. Powodem spalony.
7
6
2
4
6
79'
Messi uderzył z rzuyu wolnego, bramkarz wybił piłkę na rzut rożny.
6
4
2
2
3
82'
Barcelona ponownie uzyskała przewagę. Do siatki trafił Vidal, ale po raz kolejny trafienie ze spalonego. Wciąż 3:0.
6
4
2
6
7
83'
ZMIANA
SD Eibar. Schodzi: Edu Exposito. Wchodzi: Sebastian Cristoforo.
Edu Exposito #10
3
2
1
85'
Żółtą kartkę za faul otrzymał Papakouli Diop.
1
87'
Spokojna końcówka gry, tutaj od dawna wszystko jest już jasne.
6
4
1
1
1
87'
GOOOOOOL!!!
Gol! Strzelił Lionel Messi. Asystował mu Martin Braithwaite.
67
42
14
2
2
89'
GOOOOOOL!!!
Gol! Strzelił Arthur Melo. Martin Braithwaite w sytuacji sam na sam, bramkarz nogą odbił piłkę, a z bliska do siatki trafił Arthur. 5:0!