Real Madryt
11' Vinicius Junior 18' Dani Carvajal 71' Vinicius Junior 90+2' Mariano Diaz
FC Barcelona
18' Jordi Alba 85' Lionel Messi
2:0
Obejrzyj wideo Ukryj wideo

Koniec. Real Madryt wygrał 2:0 i ponownie jest liderem La Liga!

Gol! Strzelił Mariano Diaz. Cóż za wejście Mariano! Rezerwowy ruszył z piłką prawą stroną, wpadł w pole karne i strzałem z ostrego kąta pokonał bramkarza. 2:0!

Real. Schodzi: Karim Benzema. Wchodzi: Mariano Diaz.

Sędzia doliczył 3 minuty.

Uderzał Sergio Ramos, ale trafił w mur.

Będzie rzut wolny dla Realu z ok. 19 metrów!

Real. Schodzi: Fede Valverde. Wchodzi: Lucas Vazquez.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Lionel Messi.

Marc-Andre ter Stegen w ostatnim momencie uprzedził Viniciusa!

Messi dośrodkował z rzutu wolnego, Pique spudłował głową w świetnej sytuacji!

Real. Schodzi: Isco. Wchodzi: Luka Modrić.

Zamieszanie pod bramką Barcelony, ale zabrakło kropki nad "i".

W polu karnym z piłką szarżował Martin Braithwaite, zagrywał jednak niedokładnie.

De Jong do Messiego, Argentyńczyka zdołał dogonić Marcelo!

Barcelona od razu zaatakowała, ale Real cofnął się. Zapowiada się ciekawa końcówka meczu.

Gol! Strzelił Vinicius Junior. Asystował mu Toni Kroos. I jest gooool! Vinicius uciekł Braithwaite'owi, wpadł z piłką w pole karne lewą stroną,. Futbolówkę starał się zablokowac Pique. Piłka odbiła się od nogi obrońcy i myląc bramkarza wpadła do bramki. 1:0!

Martin Braithwaite sam na sam z bramkarzem. Strzał z ostrego kąta odbił Thibaut Courtois!

Ramos uderzył z pięciu metrów, bramkarz odbił piłkę nogą. Obrońca był jednak na spalonym.

W końcy zaatakowała Barcelona, ale goście swojej akcji nie zakończyli uderzeniem.

Vinicius do Benzemy, podający po chwili padł. Gospodarze domagali się analizy VAR, arbiter szybko nakazał wznowić grę.

Carvajal do Benzemy, Francuz spudłował z pięciu metrów! Gol dla Realu wisi na włosku!

Isco uderzyl głową, piłka minęła bramkarza, ale na linii nie wiadomo skąd wziął się Pique i wybił futbolówkę.

Real atakuje Barcelonę pod jej polem karnym. Gubią się goście. Wyraźny kryzys mają mistrzowie Hiszpanii.

Messi sfaulował Marcelo, sędzia wyśmiał Brazylijczyka. Jest miło, to najważniejsze.

Real przyspieszył i zaatakował. Barcelona nie chce atakować rywala. Czego chcą goście? Nie wiemy.

Marcelo do Isco, a ten sprzed pola karnego uderzył pod poprzeczkę. Marc-Andre ter Stegen zwariował i nie wiadomo w jaki sposób piłkę wybił na rzut rożny!

Dwukrotnie piłka wracała w pole karne Barcelony, ale gościom dwukrotnie udawało się wybić pikę.

Vinicius Junior wpadł z piłką w pole karne, dogranie z linii końcowej przejęli obrońcy Barcelony.

Denerwujący jest helikopter latający nad stadionem. Czujemy się jak w Tatrach w środku sezonu.

Atak pozycyjny Barcelony. Goście daleko od bramki Realu.

Messi dogrywał z rzut rożnego, sędzia odgwizdał faul w ataku.

Kamery pokazały Cristiano Ronaldo. Portugalczyk w krawacie, a mężczyzna w krawacie... wiadomo.

Wracamy do meczu!

Przerwa. Bez goli. Spodziewaliśmy się więcej po tym meczu. Na szczęście jest jeszcze 2. połowa.

Atak pozycyjny Barcelony. Jednak wszystko odbywa się w wolnym tempie. Gościom remis odpowiada.

Barcelona przedostała się w pole karne Realu. Wydawało się, że będzie groźnie, ale Królewskim udało się wyjść cało z opresji.

Zagranie Busquetsa do Messiego, strzał z pola karnego odbił Courtois!

Kontra Realu zakończona strzałem Viniciusa wprost w bramkarza.

Barcelona na połowie Realu. Piłkarze obu drużyn mają jednak niewiele miejsca na rozgrywanie swoich akcji.

Arthur Melo w sytuacji sam na sam z Courtois, bramkarz zdołał wybić piłkę na rzut rożny!

Kibice domagają się pokazania drugiej kartki Albie, a sędzia nawet nie odgwizdał faulu.

Griezmann w polu karnym do Messiego, płaski strzał obronił Thibaut Courtois. Pierwsze celne uderzenie w meczu.

Benzema wycofał piłkę do Kroosa, ten uderzył z ok. 19 metrów. Wysoko ponad poprzeczką.

Wciąż czekamy na celne uderzenia! Na spięcia! Na cokolwiek. Kopanie piłki w środku pola zadowala nas w meczu w ogródku z dziadkiem.

Barcelona rozgrywa piłkę na połowie Realu. Jednak zamiast wzdłuż, podaje piłkę wszerz.

Alba do Griezmanna, ten z ok. 11 metrów uderzył ponad poprzeczką!

Marcelo w polu karnym, dogranie z lewej strony wybił wracający obrońca.

Żółtą kartkę otrzymał Jordi Alba. Doszło do przepychanek. Sędzia nie miał litości.

Żółtą kartkę otrzymał Dani Carvajal.

Na El Clasico jest gość specjalny. Szkoda, że na trybunach.

Real odebrał piłkę rywalom, po chwili otrzymał ją Kroos, ale uderzył z ok. 14 metrów ponad bramką.

Real wysoko atakuje Barcelonę. Goście mają problemy z wyjściem z okolic własnego pola karnego.

Wciąż czekamy na pierwsze okazje bramkowe. Póki co trwa walka w środku pola.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Vinicius Junior.

Messi dogrywał w pole karne Realu, ale niedokładnie kopnął piłkę i przejęli ją gracze Realu.

Dogranie przed pole karne do Benzemy, Francuz uderzył z woleja ponad bramką.

Sporo walki w środku pola. Czekamy na pierwsze okazje bramkowe.

Akcja Barcelony, goście wymienili kilka podań przed polem karnym, rywale na więcej nie pozwolili.

Pierwsza akcja Realu, będzie rzut rożny dla Królewskich.

Rozpoczął Real Madryt!

Mecz poprowadzi Antonio Mateu.

Kto wygra mecz?

El Clasico. Na ten mecz czekaliśmy. Zawiedziemy się, a może będziemy o nim rozmawiać przez kilka dni? Barcelona ma dwa punkty przewagi na Realem.