Real Betis
40' Sidnei 74' Andres Guardado 82' Cristian Tello
Real Madryt
45+3' Karim Benzema 55' Marcelo
2:1
Obejrzyj wideo Ukryj wideo

Koniec! Niespodzianka w Sewilli i Betis wygrał 2:1 z Realem Madryt!

Madrytczycy napierają. Walczą, żeby z Sewilli wywieźć chociaż remis. Z marnym skutkiem, Betis broni się skutecznie.

Nieudany strzał głową w wykonaniu Mariano Diaza.

Zamieszanie w polu karnym Betisu. Po dośrodkowaniu głową nieudanie strzelali Sergio Ramos i Karim Benzema.

To mógł być kolejny gol dla Betisu! Jednak Sergio Ramos niemal w ostatniej chwili odebrał piłkę Lorenowi Moronowi w polu karnym.

Gol! Strzelił Cristian Tello.

Ogromny błąd popełnił Benzema. Rywale wykorzystali jego stratę piłki i ruszyli z kontratakiem. W pole karne wpadł Tello i płaskim strzałem pokonał Thibaut Courtois.

Rajd Cristiana Tello na lewej flance. Pomocnik nie zdążył celnie dośrodkować. Został zablokowany.

. Schodzi: Luka Modrić. Wchodzi: Fede Valverde.

Real Betis. Schodzi: Alex Moreno. Wchodzi: Alfonso Pedraza.

Kolejna rakieta odpaliła na Estadio Benito Villamarin! Sergio Canales dośrodkował do Andresa Guardado. Pomocnik przestrzelił z woleja.

Żółtą kartkę otrzymał Andres Guardado.

Real Betis. Schodzi: Edgar Gonzalez. Wchodzi: Guido Rodriguez.

Zawrzało pod bramką Betisu! Luka Modrić odpalił bombę, zatrzymał ją Joel RoblesFerland Mendy próbował dobić i trafił w poprzeczkę!

. Schodzi: Toni Kroos. Wchodzi: Mariano Diaz.

Sidnei nie dał się oszukać. Obrońca zatrzymał na lewej stronie Lukę Modricia.

Real Betis. Schodzi: Joaquin. Wchodzi: Cristian Tello.

Niecelna centra Emersona. Piłkę przejęli obrońcy Realu i oddali ją do Thibaut Courtois.

Loren Moron złapany na spalonym. Napastnik za szybko wybiegł do prostopadłego podania.

. Schodzi: Marcelo. Wchodzi: Ferland Mendy.

NIE MA GOLA! To była dwójkowa akcja prawie skazana na sukces. Sergio Canales zagrał na wolne pole do Joaquina. 38-latek zwodem położył na murawie Thibaut Courtois i zamiast uderzać, szukał podania do kolegi. Marcelo został bohaterem i wybił piłkę.

Żółtą kartkę otrzymał Marcelo.

Zablokowany strzał Nabila Fekira. Pomocnik Betisu trafił w rywala, jego zespół będzie miał drugi rzut rożny.

Ostre starcie dwóch Francuzów. Nabil Fekir zderzył się z Karimem Benzemą. Na szczęście obaj mogą kontynuować grę.

Udało się za to Emersonowi dograć w pole karne. Czujny Thibaut Courtois, który chwycił piłkę.

Nieudana próba dośrodkowania w wykonaniu Nabila Fekira. Francuzowi nie udało się nawet wywalczyć rzutu rożnego.

Wracamy na drugą połowę. Przy piłce zawodnicy Realu Madryt.

Przerwa. Betis prowadził, ale Real Madryt chwilę przed końcem premierowej odsłony doprowadził do remisu.

Gol! Strzelił Karim Benzema. Pewny strzał Francuza, bramkarz w przeciwnym rogu. 1:1!

Rzut karny dla Realu Madryt! Sidnei kopnął w nogi Marcelo. Sędzia nie miał wątpliwości.

Sędzia doliczył 2 minuty.

Po stracie gola Real Madryt przyspieszył grę. Goście jednak bez okazji na wyrównanie.

Gol! Strzelił Sidnei. Spore zamieszanie powstało w polu karnym Realu Madryt. Do piłki dopadł Sidnei i potężnym strzałem z ok. dwunastu metrów pokonał Courtoisa. 1:0!

Joaquin zwiódł rywala, ale uderzenie zostało zablokowane.

Do dośrodkowania Marcelo doszedł Ramos, ale defensor spudłował.

Kolejny raz uderzał Fekir, który doszedł do piłki po dograniu z rogu.

Szybkie wyjście Betisu, zagranie do Fekira, którego mocny strzał zdołał na korner sparować Thibaut Courtois!

Akcja gości. Zagranie do Viniciusa, ten na niewielkim spalonym.

W ostatnich minutach Betis dłużej utrzymuje się przy piłce. Goście czekają na możliwość wyprowadzenia szybkiej kontry.

Pogubili się gospodarze we własnym polu karnym. Królewscy wysoko zaatakowali zawodników Betisu i ci spanikowali.

Ależ pudło Bartry! Zawodnik Betisu głową uderzał z trzech metrów. Tego nie można było nie trafić. A jednak...

Cierpi Casemiro. Zawodnik Realu powoli zbiera się z murawy.

Gospodarzom udało się opanować sytuację i przenieść ciężar gry na połowę gości z Madrytu.

Przerwa w grze. Problemy ma Andres Guardado.

Z pola karnego w kierunku bliższego słupka uderzył Vinicius Junior. Pomylił się nieznacznie.

Coraz wyraźniejsza przewaga Realu Madryt. Gospodarze skupieni na własnej połowie.

Dalekie dogranie do Vazqueza, ten jednak na nieznacznym spalonym.

Do dogrania z prawej strony doszedł Marcelo, ale uderzył wyżej niż dalej.

Betis dobrze rozpoczął mecz, ale teraz z każdą minutą coraz więcej do powiedzenia ma Real Madryt.

Zagranie do Benzemy, Francuz na spalonym.

Loren Moron uderzył w kierunku bramki Realu Madryt, dość daleko od celu.

Gospodarze starają się wysoko atakować rywala, ale Real Madryt potrafi wyjść cało z opresji.

Gramy!

Mecz poprowadzi Jose Gonzalez.

Kto wygra mecz?

Po wygranej Barcelony Real Madryt spadł na 2. miejsce w La Liga. Betis w lidze jest 14.