Real Mallorca
86' Dani Rodriguez
FC Barcelona
2' Arturo Vidal 37' Martin Braithwaite 42' Arturo Vidal 73' Jordi Alba 79' Jordi Alba 90+3' Lionel Messi
0:4

Koniec. Barcelona wygrała 4:0.

Gol! Strzelił Lionel Messi. Asystował mu Luis Suarez. Suarez do Messiego, ten z ok. 12 metrów uderzył pod poprzeczkę. 0:4!

Do uderzenia doszedł Prats, piłka minęła jednak bramkę Barcelony.

Sędzia doliczył 5 minut.

Mallorca szuka honorowego trafienia. Barcelona skutecznie odpiera ataki rywala.

Żółtą kartkę otrzymał Dani Rodriguez.

Real Mallorca. Schodzi: Ante Budimir. Wchodzi: Abdon Prats.

Real Mallorca. Schodzi: Salva Sevilla. Wchodzi: Yannis Salibur.

Suarez w dobrej sytuacji spudłował. Dodatkowo był na spalonym.

Jeszcze trwały analizy czy nie było spalonego. Gol został uznany.

Gol! Strzelił Jordi Alba. Asystował mu Lionel Messi. Messi do Alby, ten przebiegł z piłką kilkanaście metrów i w sytuacji sam na sam trafił na 3:0!

Przerwa na herbatę.

Na uderzenie z dystansu zdecydował się Pozzo. Piłka poszybowała daleko od celu.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Jordi Alba.

Pomylił się Marc-Andre ter Stegen, ale bez konsekwencji bramkowych.

Mallorca pod bramką Barcelony, goście szukają kontaktowego trafienia.

Ładna akcja Barcelony, Rakitić w polu karnym do Messiego, ten uderzył jednak ponad bramką.

Szarpana gra w ostatnich minutach. Barcelona cały czas kontroluje przebieg meczu.

Araujo uderzał do niemal pustej bramki, ale trafił w słupek!

Martin Braithwaite w sytuacji sam na sam z bramkarzem. Manolo Reina nogą wybił piłkę na rzut rożny.

Real Mallorca. Schodzi: Marc Pedraza. Wchodzi: Iddrisu Mohammed.

Dwa rzuty rożne dla gospodarzy, ale nie było po nich zagrożenia pod bramką gości.

Dość nudne ostatnie minuty. Barcelona nie chce angażować w spotkanie zbyt wielu sił.

Gospodarze starają się zaatakować Barcelonę. Goście nie kwapią się do przejęcia inicjatywy.

Real Mallorca. Schodzi: Juan Hernandez. Wchodzi: Junior Lago.

Kubo do Budimira, ten uderzył z ok. 16 metrów. Tuż obok słupka!

Sędzia wznowił mecz!

FC Barcelona. Schodzi: Arturo Vidal. Wchodzi: Ivan Rakitić.

Real Mallorca. Schodzi: Joan Sastre. Wchodzi: Fran Gamez.

Przerwa. Barcelona świetnie rozpoczęła. Później wszystko wyglądało gorzej, ale osiem minut przed końcem 1. połowy mistrzowie Hiszpanii podwyższyli prowadzenie.

Przed szansą Messi, ale w ostatniej chwili uprzedził go obrońca.

Sędzia doliczył 4 minuty.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Arturo Vidal.

Gol został uznany, Barcelona prowadzi 2:0.

Jeszcze trwa sprawdzanie czy wcześniej było zagranie ręką.

Gol! Strzelił Martin Braithwaite. Asystował mu Lionel Messi. Frenkie De Jong zagrywał głową, piłkę również głową dość przypadkowo odbił Messi. Futbolówka spadła pod nogi Braithwaite'a, a ten uderzył do bramki. 0:2!

Mallorca uzyskała przewagę, Barcelona cofnęła się. Goście nie potrafią w ostatnich minutach przedostać się pod bramkę miejscowych.

Przerwa na uzupełnienie płynów, w skrócie zwana: przerwą na picie.

Takefusa Kubo uderzył mocno z rzutu wolnego, zasłonięty Marc-Andre ter Stegen "wypluł" piłkę. Zabrakło dobitki.

Spadło tempo gry. Barcelona kontroluje przebieg meczu.

Barcelona już nie atakuje tak zdecydowanie jak na początku spotkania. Piłkarze gospodarzy momentami potrafią dłużej rozgrywać piłkę.

W końcu groźna akcja gospodarzy. Takefusa Kubo uderzył z ok. 16 metrów. Marc-Andre ter Stegen zdołał sparować strzał.

Gospodarzom udało się oddalić grę od własnej bramki. Cały czas więcej z gry mają goście.

Niewiele z niego wyszło, piłkę przejęli piłkarze Barcelony.

Pierwszy wypad gospodarzy. Mallorca wykona rzut rożny.

Drugi gol dla mistrzów Hiszpanii to kwestia czasu. Barcelona cały czas w ataku.

A teraz Griezmann do Messiego. Strzał Argentyńczyka przyblokowany przez rywala, piłka poszybowała ponad bramką.

Dogranie do Griezmanna na szósty metr, Francuz nie zdołał jednak uderzyć. Będzie rzut rożny.

Nic nie zmierza się w obrazie meczu. Barcelona cały czas pod bramką gospodarzy. Piłkarze Mallorcy bezradni.

Do piłki osiem metrów przed bramką doszedł Martin Braithwaite, uderzenie minęło bramkę. Barcelonie należał się rzut rożny, czego nie zauważył sędzia.

Barcelona prowadzi i chce więcej. Goście cały czas w ataku.

Gol! Strzelił Arturo Vidal. Asystował mu Jordi Alba. Cóż za początek Barcelony. Dośrodkowanie z lewej strony Alby, głową uderzył Vidal. Bramkarz bez szans. 0:1!

Gramy!

Kto wygra mecz?

Mecz poprowadzi Carlos Del Cerro.

Do gry wraca Barcelona. Lider La Liga zmierzy się w potyczce wyjazdowem z Realem Mallorca. Gospodarze plasuą się w tabeli na 18. miejscu.