1
1
2
90+5'

TO BYŁA PIŁKA MECZOWA! Denis Suarez wystawił piłkę Nolito na pustą bramkę, a ten z dwóch metrów trafia jednak w bramkarza, który zdążył wrócić!

9
7
6
6
8
90+4'

Strzał Rakiticia zza pola karnego obok bramki.

1
2
1
3
5
90+3'

Dużo walki, dużo biegania, ale nie ma sytuacji w doliczce.

1
2
90'

Doliczono 5 minut.

2
3
1
89'

Żółtą kartkę otrzymał Iago Aspas. Zdjął koszulkę.

Celta Vigo
5
1
2
2
2
89'

Płaski strzał obok muru, bramkarz nie miał prawa na czas zareagować. Znowu mamy remis!

4
2
1
3
8
88'

Gol! Strzelił Iago Aspas. CO ZA RZUT WOLNY!

Celta Vigo
26
8
3
3
14
86'

FC Barcelona. Schodzi: Riqui Puig. Wchodzi: Arthur Melo.

82'

Żółtą kartkę otrzymał Martin Braithwaite.

3
2
2
1
1
81'

FC Barcelona. Schodzi: Jordi Alba. Wchodzi: Junior Firpo.

81'
81'

Celta Vigo. Schodzi: Jacobo Gonzalez. Wchodzi: Santi Mina.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Jacobo Gonzalez #29
80'

Piękna, dwójkowa akcja Aspasa z Nolito, a płaski strzał tego drugiego świetnie broni ter Stegen.

1
2
76'

Strzał Messiego z wolnego o dziwo słaby. Mamy teraz przerwę na uzupełnienie płynów.

2
1
71'

Uderza Rafinha zza pola karnego, ale jego strzał zablokowany.

3
69'
68'

Zamieszanie pod polem karnym Celty, wpada Messi i zagarnia piłkę, podaje do Luisa Suareza, ten obraca się bez piłki, zwodzi rywala i czubkiem buta kieruje piłkę do siatki. Bramkarz bez szans. Barcelona znów prowadzi!

7
3
1
2
67'

Gol! Strzelił Luis Suarez. Asystował mu Lionel Messi.

20
11
1
7
8
66'

Statystyki:

Posiadanie piłki w proc.: Celta 24 - 76 Barcelona

Strzały: Celta 6 - 16 Barcelona

2
1
1
65'

Okres nieco chaotycznej gry z obu stron.

3
61'

Żółtą kartkę otrzymał Nestor Araujo.

5
5
2
1
1
60'
60'

Celta Vigo. Schodzi: Fiodor Smołow. Wchodzi: Nolito.

60'

Celta Vigo. Schodzi: Okay Yokuslu. Wchodzi: Nolito.

58'

Dwoi się i troi Messi, szanse mają Fati i Puig, ale powstrzymują ich rywale.

1
54'

Strzał Messiego z 15 metrów obok bramki.

2
2
2
2
53'

Żółtą kartkę otrzymał Samuel Umtiti.

1
4
3
2
53'

VAR analizował sytuację. Ostatecznie nie będzie rzutu karnego!

1
4
52'

Akcja Barcelony, Messi w polu karnym szuka Vidala, piłkę zbijają obrońcy, Messi jeszcze strzela nad bramką, jednak jest podcinany.

1
3
51'

Pogubiła się Barcelona w rozegraniu, strata w środku pola. Aspas wypuścił Yokuslu, ten podał do wolnego Smołowa w polu karnym, a Rosjanin tylko dobił piłkę do bramki, ter Stegen nie zdążył. Mamy remis w Vigo!

4
2
2
2
10
50'

Gol! Strzelił Fiodor Smołow. Asystował mu Okay Yokuslu.

9
6
2
6
14
47'

Błąd Umtitiego, szansa Celty, w ryzykowny sposób się rehabilituje, na granicy faulu, ale udaje się zatrzymać akcję.

1
45+2'

Messi bezpośrednio z rzutu rożnego, ale wybija to bramkarz! Jeszcze poprawka Puiga zablokowana.

45'

Doliczono dwie minuty.

43'

Kontra Celty, Aspas pędzi, wychodzi Smołow, ale Aspas w ogóle nie patrzy w jego kierunku, tylko na piłkę, ślepo pędzi i gubi się w dryblingu, strata w polu karnym.

40'

Fenomenalna sytuacja Messiego, 16 metrów, techniczne uderzenie leci jednak nad bramką! Lekko poślizgnął się przy strzale Argentyńczyk.

4
36'

Ładnie rozegrana akcja Barcelony, piłka dociera do Fatiego w środku pola karnego, strzela, ale w ostatniej chwili trąci piłkę obrońca i wylatuje ona za boisko.

1
1
1
1
34'

Żółtą kartkę otrzymał Brais Mendez.

1
1
33'

Ostry strzał Vidala zza pola karnego mija jednak bramkę Celty.

1
2
30'

Przerwa na nawodnienie, uzupełnienie płynów.

1
1
28'

Barcelona odzyskuje kontrolę nad grą, ale wcale łatwo się jej nie atakuje.

1
1
1
24'

Strzał Mendesa i broni ter Stegen! Jeszcze wstrzelił piłkę Aspas i znów dobrze ter Stegen! Niepewna jest defensywa "Blaugrany".

6
3
1
22'

Błąd ter Stegena, szansa dla Celty, źle też zachowuje się obrona, ale strzał Aspasa w ostatniej chwili blokuje Alba.

1
1
1
3
3
20'

Co za zagranie! Messi zamarkował strzał z wolnego i dorzucił piłkę na głowę Suareza, a ten strzelił z pięciu metrów do bramki. Całkowicie zaskoczona obrona Celty, Barcelona prowadzi!

20
8
2
2
3
20'

29
15
4
5
6
19'

Vidal faulowany przed polem karnym. Pozycja jest idealna dla Messiego na bezpośredni strzał z rzutu wolnego. 21 metrów.

2
1
1
17'

Cudowne podanie Messiego do Semedo, a Portugalczyk niepotrzebnie wycofywał w polu karnym piłkę. Strata, Celta wciąż dzielnie się broni.

2
13'

Żółtą kartkę otrzymał Jordi Alba. Uderzył łokciem w twarz Braisa Mendeza.

2
4
1
2
11'

Kontroluje Barcelona tempo gry, ale Celta coraz agresywniej próbuje odbierać piłkę.

1
1
1
7'

Strzał Smołowa prosto w plecy Semedo, jest korner dla Celty.

1
3
6'

Messi z rożnego, Pique strzela i poprzeczka ratuje Celtę!

2
1
6
4
5'

Dośrodkowanie Messiego na głowę Pique, ale szybciej interweniuje Jacobo Gonzalez, debiutant w La Liga.

1
1
2
1
2'

Rajd Fatiego w pole karne, jest pociągany przez obrońcę, upada, ale gwizdek arbitra milczy.