Sędzia anulował trafienie, podczas akcji bramkowej Benzema zagrywał ręką.

4
5
29
90+5'

Akcja zmienników! Fantazja Viniciusa w polu karnym, długi rajd po lewej stronie i podanie do Asensio. Ten dostawił nogę i trafił do bramki!

53
18
6
1
7
90+3'

Ależ zamieszanie, Courtois na murawie, a Iborra nie trafia z kilku metrów!

14
8
15
5
5
90+2'

Courtois broni mocny strzał Ontiverosa!

15
3
2
2
6
90+1'

Casemiro zagrał ręką. Villarreal będzie miał rzut wolny z ok. 30 metrów.

5
7
3
3
8
90'

Sędzia doliczył sześć minut.

4
3
8
1
3
87'

Zamieszanie w polu karnym Realu po centrze z rożnego. Piłkę przejął Chakla i przestrzelił.

3
2
3
1
7
84'

. Schodzi: Toni Kroos. Wchodzi: Isco.

1
3
2
1
84'

. Schodzi: Dani Carvajal. Wchodzi: Lucas Vazquez.

2
1
3
1
4
84'

. Schodzi: Luka Modrić. Wchodzi: Fede Valverde.

83'

Gol! Strzelił Vicente Iborra. Asystował mu Mario Gaspar.

Ależ uderzenie głową! Dalekie dośrodkowanie Gaspara, Iborra wystrzelił w powietrze, najwyżej w polu karnym i przechytrzył Courtois. Będą emocje w końcówce!

14
6
10
9
20
81'

Kroos trafił w poprzeczkę!

3
2
8
1
1
80'

Wejście Viniciusa w pole karne. Brazylijczyk zwodził rywala, ale ten zablokował jego strzał.

1
1
1
1
78'

A teraz przerwa na uzupełnienie płynów.

6
1
1
2
77'

Gol! Strzelił Karim Benzema.

Tym razem już pewne. Do powtórzonego rzutu karnego od razu podszedł Benzema i nie pomylił się! 2:0 dla Realu.

Real Madryt
50
17
5
2
5
76'

Sędzia nie uznaje trafienia. Benzema zbyt szybko wbiegł w pole karne. Będzie powtórka.

8
6
4
1
10
komentarz

Nie przestają zaskakiwać! Ramos z rzutu karnego zagrał do Benzemy, a ten pewnie uderzył!

18
3
2
1
4
73'

Ramos zapędził się w pole karne Villarrealu. Szarża kapitana, długi rajd od połowy boiska. A na koniec wywalczył rzut karny! Faulował go Soufiane Chakla.

5
6
1
1
1
72'

Niezły rajd Ontiverosa i zejście do środka. W końcu uderzył z dystansu, ale bez problemów piłkę łapie Courtois. To był pierwszy celny strzał gości w tym meczu.

2
1
1
1
2
69'

Courtois przekazał medykom, że jest w stanie grać dalej. Wznawia grę od bramki.

5
2
2
68'

Żółtą kartkę otrzymał Xavier Quintilla.

Xavier Quintilla #16
Villarreal CF
1
67'

Groźna akcja w polu karnym Realu. Thibaut Courtois zderzył się z Xavierem Quintillą. Zawodnik gości trafił Belga kolanem w twarz.

1
2
3
2
62'

Villarreal CF. Schodzi: Moi Gomez. Wchodzi: Santi Cazorla.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Moi Gomez #23
1
62'

Zbyt mocny strzał Ontiverosa z rzutu wolnego.

5
62'

Villarreal CF. Schodzi: Manuel Morlanes. Wchodzi: Vicente Iborra.

Manuel Morlanes #15
62'

. Schodzi: Rodrygo Goes. Wchodzi: Marco Asensio.

62'

. Schodzi: Eden Hazard. Wchodzi: Vinicius Junior.

62'

7
61'

To nie miało prawa się udać. Szybkie podanie do Gerarda Moreno, ale ekspresowo dopadli go obrońcy. Piłkę wybił Ramos.

1
3
1
59'

Wrzutka Kroosa, ale Sergio Ramos nie sięgnął piłki głową.

3
58'

Real będzie miał rzut wolny blisko pola karnego. Rodrygo Goes faulowany przez Javiera Ontiverosa.

2
1
54'

Żółtą kartkę otrzymał Dani Carvajal.

Real Madryt
1
1
1
6
54'

Świetna akcja Carvajala. Hiszpan przełożył piłkę na lewą nogę w polu karnym i mocno uderzył! Asenjo odbił piłkę pod nogi Hazarda, Belg nie zdążył dobić.

4
1
2
51'

Dwie nieudane akcje Edena Hazarda. Belg szybko był zastawiany przez dwójkę rywali i nie był w stanie wyprowadzić groźnych ataków.

1
3
1
49'

Miękkie dogranie w pole karne Realu. Manuel Morlanes nie zdążył do piłki.

1
1
48'

Szybkie przejęcie Villarrealu. Rozgrywają piłkę w okolicach połowy boiska.

1
1
46'

Wracamy do gry! Przy piłce Real.

3
2
46'

Villarreal CF. Schodzi: Samuel Chukwueze. Wchodzi: Javier Ontiveros.

Javier Ontiveros #24
1
1
2
46'

Villarreal CF. Schodzi: Ruben Pena. Wchodzi: Bruno Soriano.

Ruben Pena #20
1
1
1
45'

Sędzia doliczył trzy minuty.

1
1
5
1
1
44'

Nieudany strzał Rodrygo.

1
2
2
1
37'

Niecelne dośrodkowanie Kroosa z narożnika boiska.

6
3
5
1
1
33'

Wracamy do gry, Real rozgrywa atak pozycyjny.

10
1
30'

Przerwa na uzupełnienie płynów.

7
4
2
1
29'

Gol! Strzelił Karim Benzema. Asystował mu Luka Modrić.

To może być kluczowy krok do mistrzostwa. Ekspresowa kontra Realu - przechwyt Casemiro, podanie do Modricia, a ten wypuścił Benzemę w polu karnem. Francuz wyczuł moment i pewnie uderzył z kilku metrów!

90
30
7
7
14
28'

Spowolniła się gra. Mniej ataków, więcej gry na połowie boiska.

3
4
24'

I szansa Villarrealu. Centra z prawej strony, ale pogubił się z piłką w polu karnym Samuel Chukwueze.

3
3
1
2
1
21'

Villarreal całkowicie zepchnięty do obrony. Po obiecującym początku i kilku atakach na początku stracili zapał i dali się zdominować rywalom.

4
3
3
4
18'

Żółtą kartkę otrzymał Soufiane Chakla.

Soufiane Chakla #22
1
4
2
3
17'

Niecelne uderzenie głową Raphaela Varane'a.

2
2
2
1
2
16'

Luka Modrić odpalił bombę! Chorwat uderzył celnie z dystansu. Asenjo wykazał się refleksem i wybił piłkę na rzut rożny.

4
1
1
2
1
15'

Centra Casemiro w pole karne. Benzema zaskoczył i od razu uderzył z woleja. Piłka przeszła obok słupka.

6
1
2
1
12'

Wybicie piłki, przejmuje Casemiro i ależ huknął! Zamiast w bramkę, to w trybuny.

2
2
2
1
3
11'

Toni Kroos dośrodkował z rzutu wolnego. Do główki nie zdążył Benzema.

1
1
3
4
9'

Kolejny atak Realu. Bardzo dużo miejsca miał Carvajal na prawej flance. Dośrodkowanie Hiszpana wybite przez obrońcę.

8
3
2
1
3
7'

Płaskie dośrodkowanie Luki Modricia z prawej strony, Karim Benzema dołożył nogę. Asenjo nie dał się zaskoczyć.

5
4
1
2
4'

Jest odpowiedź Realu! Atak Daniego Carvajala, było naprawdę gorąco. Obrońca zbyt lekko uderzył na prawej stronie pola karnego. Bez problemów łapie Sergio Asenjo.

4
2
2
2'

Pierwsza akcja Villarealu, niecelne dośrodkowanie w pole karne. Goście muszą od nowa budować kolejny atak. Real w odwrocie.