SSC Napoli
17' Lorenzo Insigne 29' Arkadiusz Milik 52' Amin Younes
0:3

Koniec. Napoli 3:0 pokonało Liverpool!

Jeszcze 2 minuty gry przed nami.

Groźny strzał Wilsona, Meret zdołał jednak odbić piłkę.

Obiecująco zapowiadała się akcja Napoli, jednak w końcowej fazie zabrakło dokładności.

Nie potrafią przedrzeć się pod bramkę Napoli piłkarze Liverpoolu. W tym meczu już niewiele się zmieni.

Juergen Klopp zmienił już niemal całą jedenastkę, jednak Liverpool wciąż  nie potrafi zmienić swojego smutnego losu.

Liverpool. Schodzi: Georginio Wijnaldum. Wchodzi: Adam Lewis.

Liverpool. Schodzi: James Milner. Wchodzi: Harvey Elliott.

Liverpool. Schodzi: Fabinho. Wchodzi: Bobby Duncan.

Zęby bolą kiedy patrzy się na nieudolne próby Liverpoolu. The Reds mają już tylko kwadrans, aby uniknąć kompromitacji.

Napoli. Schodzi: Arkadiusz Milik. Wchodzi: Gennaro Tutino.

Liverpool. Schodzi: Andrew Robertson. Wchodzi: Ki-Jana Hoever.

Piłkarze Napoli szanują piłkę i starają się długo ją rozgrywać. Liverpool wciąż nie potrafi poważniej zagrozić Włochom.

Milner do Lallany, Lallana do Milnera, ale po raz kolejny z akcji niewiele wyszło.

Obraz gry nie ulega zmianie. Liverpool nie potrafi stworzyć zagrożenia pod bramką Napoli.

Liverpool. Schodzi: Jordan Henderson. Wchodzi: Adam Lallana.

Liverpool. Schodzi: Joel Matip. Wchodzi: Dejan Lovren.

Liverpool. Schodzi: Divock Origi. Wchodzi: Rhian Brewster.

Napoli. Schodzi: Giovanni Di Lorenzo. Wchodzi: Elseid Hysaj.

Napoli. Schodzi: Simone Verdi. Wchodzi: Gianluca Gaetano.

Ponownie groźnie było pod bramką Mignoleta. Bramkarz dobrze interweniował. Okazję miał Milik.

Liverpool wciąż bezbarwny. Napoli skutecznie punktuje rywala i czeka na kolejne okazje.

Gol! Strzelił Amin Younes. Liverpool na kolanach. Strzał z pola karnego Insigne odbił Mignolet. Piłka jednak spadła pod nogi Younesa, a ten z bliska trafił do siatki na 0:3!

Gracze Napoli dobrze bronią się przed atakami Liverpoolu. Nie zamierzają jednak murować bramki.

Od początku 2. połowy w ataku Liverpool. Z pola karnego strzelał Henderson, dobrze w bramce zachował się Meret.

Sędzia wznowił grę po przerwie.

Napoli. Schodzi: Dries Mertens. Wchodzi: Amin Younes.

Napoli. Schodzi: Mario Rui. Wchodzi: Faouzi Ghoulam.

Napoli. Schodzi: Kostas Manolas. Wchodzi: Vlad Chiriches.

Przerwa. Liverpool bez ikry, co wykorzystali rywale. Napoli prowadzi 2:0.

Georginio Wijnaldum z dziesięciu metrów trafił do bramki Napoli. Gol mógł być efektowny, ale sędzia trafienia nie uznał. Powodem był metrowy spalony.

Sędzia doliczył 2 minuty.

Uderzał Wijnaldum, ale źle trafił w piłkę i nie był w stanie zagrozić Napoli.

Liverpool wymienia podania na połowie Napoli, ale nic z tego nie wynika.

Zbliżamy się do przerwy. Liverpool nie kwapi się do odrabiania strat. Napoli spokojnie chce dowieźć dwubramkowe prowadzenie do szatni.

Pomocy medycznej potrzebował Manolas. Być może w przerwie będzie potrzebna zmiana.

Dogranie do Milika. Polak jednak znalazł się na spalonym.

Ponownie mogło być groźnie pod bramką Liverpoolu. Dobrze interweniował w defensywie Matip.

Niezmordowany jest po lewej stronie boiska Lorenzo Insigne. Włoch napędza ataki swojego zespołu.

Po stracie drugiej bramki Liverpool wciąż statycznie. Napoli z dużą pewnością siebie, mecz ma pod kontrolą.

Gol! Strzelił Arkadiusz Milik. Asystował mu Lorenzo Insigne. I znowu udział przy golu ma Insigne, który dogrywał z lewej strony. Wydawało się, że podanie jest adresowane do Mertensa. Do piłki doszedł jednak w okolicach narożnika pola bramkowego Milik i wślizgiem uderzył do siatki. 0:2!

Akcje Napoli mogą się podobać. Włosi starają się kontrować Liverpool, który wciąż nie potrafi złapać swojego rytmu.

Milner szukał Hendersona, ale źle dogrywał. Nie klei się gra Liverpoolowi.

Zagranie do Mertensa, ten jednak znalazł się na spalonym.

Po stracie gola do ataku zamierza ruszyć Liverpool. Jednak póki co The Reds nie potrafią zagrozić rywalom.

Gol! Strzelił Lorenzo Insigne. Asystował mu Dries Mertens. Indywidualną akcję przeprowadził Insigne. Zawodnik Napoli wpadł biegł lewą stroną, zszedł do środka i z ok. 17 metrów uderzył w kierunku dalszego słupka. Mignolet bez szans! 0:1!

Insigne uderzył z rzutu wolnego. Piłka wyszła na rzut rożny. Dobrze w bramce golkiper Liverpoolu.

Uderzał Verdi, Mignolet bez większych problemów złapał piłkę.

Wciąż niewiele się dzieje. Sporo podań, niewiele spięć w polu karnym jednej lub też drugiej drużyny.

Liverpool rozgrywał piłkę na połowie Napoli. Włochom udało się oddalić grę od własnej połowy i Fabinho musial zagrywać do bramkarza.

Pierwsza próba uderzenia w meczu. Insigne nie był w stanie zaskoczyć Mignoleta.

Spokojny początek. Piłkarze dość wolno rozgrywają piłkę. Czekamy na pierwsze okazje.

Pierwszy gwizdek sędziego za nami.

Kto wygra mecz?

W Edynburgu w meczu sparingowym triumfator Ligi Mistrzów Liverpool zagra z SSC Napoli z Piotrem Zielińskim i Arkadiuszem Milikiem w wyjściowym składzie.