Zakończony
US Lecce
90+2'

Gol! Strzelił Marco Calderoni. Asystował mu Jacopo Petriccione.

Ponownie wyrównanie w Mediolanie. Marco Calderoni dopadł przeciwnika! Na dodatek zrobił to w pięknym stylu. Potężne uderzenie z dystansu i futbolówka ugrzęzła w bocznej siatce. Konsternacja na trybunach. Milan znów nie utrzymał prowadzenia, a bramka Krzysztofa Piątka jednak nie będzie zwycięska.

125
90+2'

Milan nie chce powtórzyć swojego błędu i stracić prowadzenia. Piłkarze z Mediolanu wymieniają podania i podstawowym zadaniem jest utrzymanie futbolówki i przeciwnika daleko od bramki Gianluigiego Donnarummy.

15
8
3
3
4
90'

Doliczone sześć minut.

10
5
17
5
6
85'

Żółtą kartkę otrzymał Lucas Biglia za faul.

18
12
7
6
8
85'

Krzysztof Piątek odzyskał prowadzenie!

165
70
17
12
14
82'
81'

Gol! Strzelił Krzysztof Piątek. Asystował mu Hakan Calhanoglu.

Milan ponownie na prowadzeniu! Krzysztof Piątek z trzecim golem w sezonie i pierwszym zdobytym w inny sposób niż z rzutu karnego. Nie miał wystarczająco blisko żadnego przeciwnika i posłał piłkę płasko w odsłonięty narożnik bramki po podaniu Hakana Calhanoglu.

601
294
66
17
16
80'

Milan. Schodzi: Franck Kessie. Wchodzi: Ante Rebić.

12
4
3
3
3
79'

Fabio Liverani dostał czerwoną kartkę za zachowanie na ławce.

4
3
5
2
1
78'

Kombinacja podopiecznych Stefano Piolego na połowie przeciwnika. Zakończyła się ona strzałem Theo Hernandeza zatrzymanym przez dobrze dysponowanego Gabriela.

2
1
3
5
76'

Żółtą kartkę otrzymał Luca Rossettini za faul na Krzysztofie Piątku.

31
17
5
3
4
74'

AC Milan wymienia podania w środkowej strefie boiska. Między obrońcami z Lecce jest zdecydowanie mniej miejsca niż w pierwszej połowie spotkania.

8
5
4
8
6
72'

Krzysztof Piątek powalczył o piłkę w szesnastce. Cała akcja zakończyła się mocnym strzałem z dystansu Hakana Calhanoglu.

22
10
8
4
7
70'

Krzysztof Piątek miał obok siebie przeciwnika, który utrudnił reprezentantowi Polski oddanie premierowego uderzenia po miękkiej wrzutce Hakana Calhanoglu.

4
5
7
12
11
67'

Milan. Schodzi: Lucas Paqueta. Wchodzi: Rade Krunić.

13
6
7
7
7
67'

Milan. Schodzi: Rafael Leao. Wchodzi: Krzysztof Piątek.

102
56
10
4
7
65'

Lecce doprowadziło do remisu! Khouma Babacar (były napastnik Fiorentiny) przymierzył do bramki.

6
3
3
8
4
64'

Lecce. Schodzi: Zan Majer. Wchodzi: Jacopo Petriccione.

3
62'

Gol! Strzelił Khouma Babacar.

Wyrównanie w Mediolanie. Khouma Babacar strzelił z rzutu karnego w prawy narożnik, nadział się na interwencję Gianluigiego Donnarummy, ale szczęśliwie dla siebie miał najbliżej do piłki i wykonał dobitkę z bliska.

23
16
21
27
41
62'

13
61'

Rzut karny dla Lecce!

18
17
7
8
11
59'

Może być rzut karny dla Lecce za zagranie ręką Andrei Contego.

12
4
5
3
4
58'

Uwaga, obudzili się wcześniej katastrofalni goście. Skrzydeł dodaje im fakt, że są w kontakcie z Milanem. Wystarczy jeden gol i będzie punkcik.

1
1
1
1
1
56'

Gabriel przechwycił piłkę po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Zainicjowana przez doświadczonego bramkarza akcja zakończyła się w polu karnym Milanu. Tam Marco Mancosu upadł, jednak zdaniem sędziego nie był faulowany.

2
1
1
55'

Rafael Leao wbiegł w pole karne przeciwnika i w gąszczu obrońców znalazł miejsce do oddania strzału z ostrego kąta. Szansa na wpakowanie piłki do bramki była jednak niewielka.

2
2
1
53'

Suso wrzucił piłkę w pole karne przeciwnika, a tam Luca Rossettini ustawił się idealnie i nie pozwolił na zgarnięcie futbolówki Rafaelowi Leao.

1
1
3
51'

Diego Farias poczęstował Gianluigiego Donnarummę strzałem z dystansu. Pewny chwyt do koszyczka reprezentanta Włoch.

1
1
1
50'

Lecce ma coś do udowodnienia w drugiej połowie. Jeżeli zagra równie słabo jak przed przerwą, będzie wracać do bazy ze zwieszonymi głowami.

2
1
47'

Awantura z udziałem prawie wszystkich zawodników. Na boisku leży Hakan Calhanoglu, którego przeciwnik potraktował ostro. Na dodatek Panagiotis Tachtsidis postanowił ruszyć z akcją, kiedy zauważył, że Rafael Leao nieskutecznie wybił piłkę poza boisko.

5
4
2
4
8
46'

Pierwszy gwizdek w drugiej połowie.

6
3
1
2
1
46'

Lecce. Schodzi: Filippo Falco. Wchodzi: Diego Farias.

Filippo Falco #10
1
1
20:09

Piłkarze przygotowują się do drugiej części meczu.

3
20:09

Klub z Lecce ma ponownie możliwość rywalizowania z najlepszymi zespołami w calcio.

3
1
1
1
Czy AC Milan powiększy przewagę po przerwie?
1
1
2
44'

Żółtą kartkę otrzymał Zan Majer za faul na Hakanie Calhanoglu.

US Lecce
3
1
43'

Filippo Falco pokazał się na połowie zespołu z Mediolanu. Lider Lecce ułożył sobie piłkę na lewej stopie i oddał celne uderzenie. Problem w tym, że futbolówka ledwo doturlała się do Gianluigiego Donnarummy.

1
2
1
42'

Lecce spróbowało zagrozić Gianluigiemu Donnarummie, ale bramkarz Milanu nie pozwolił na to. Pewny chwyt Włocha po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

1
40'

Płaskie dośrodkowanie Suso zatrzymane przez Marco Calderoniego. Kolejny rzut rożny dla Milanu i wrzutka nie znalazła odbiorcy.

1
1
1
1
37'

Kilka spokojniejszych minut w Mediolanie. Rossoneri jakby zmęczyli się swoim agresywnym pressingiem. Nie oznacza to jednak, że Lecce może swobodnie wymieniać podania w pobliżu bramki Gianluigiego Donnarummy.

1
1
32'

Totalna dominacja Milanu. Brakuje gospodarzom jeszcze drugiego gola, żeby całkowicie uspokoić sytuację na murawie.

7
1
1
30'

Seria rzutów rożnych Rossonerich. Mateo Musacchio znalazł się blisko piłki, ale nie był w stanie zatrudnić, a może nawet pokonać Gabriela niebezpiecznym strzałem.

1
2
29'

Suso strzelił lewą nogą w kierunku dalszego słupka bramki Lecce. Gabriel musiał ponownie ratować przyjezdnych. Doświadczony golkiper sparował piłkę na korner.

1
3
25'

Khouma Babacar strącił piłkę w rękawicę Gianluigiego Donnarummy po wrzutce z rzutu wolnego. Reprezentant Włoch musiał sobie poradzić z powoli szybującą futbolówką.

1
1
24'

Ataki Milanu nie mają chyba końca. Przyjezdni prezentują się katastrofalnie i nie potrafią zatrzymać przeciwnika.

2
3
22'

Aktualnie z "10" w Milanie występuje Hakan Calhanoglu. W tym spotkaniu już strzelił gola.

5
2
2
2
1
20'

Gol! Strzelił Hakan Calhanoglu. Asystował mu Lucas Biglia.

Pierwsze trafienie w tym meczu. Hakan Calhanoglu zachował się wzorowo w polu karnym przeciwnika, opanował piłkę, ułożył ją sobie na prawej stopie i huknął potężnie z ostrego kąta pod poprzeczkę. Milan sumiennie zapracował na to prowadzenie.

41
21
6
3
4
19'

Theo Hernandez powstrzymany brutalnie blisko własnego pola karnego. Po tym faulu ostatnie ostrzeżenie werbalne dla zawodnika Lecce.

3
3
1
15'

Lucas Biglia faulował na własnej połowie przeciwnika organizującego się do kontrataku.

5
2
1
1
4
14'

Hakan Calhanoglu i kolejne uderzenie. Milan łatwo radzi sobie z pasywnymi obrońcami beniaminka i prowadzi ostrzał bramki Gabriela. Tym razem piłka poleciała obok spojenia słupka z poprzeczką.

5
4
5
4
5
12'

Hakan Calhanoglu dostał podanie w pole karne od Suso. Płaskie uderzenie Turka nie było najczystsze, przez co futbolówka przeturlała się obok bramki Gabriela.

6
4
2
6
2
10'

Nieporozumienia w akcjach obu drużyn. Lecce gra w białych koszulkach i czarnych spodenkach z żółto-czerwonym akcentem. Jedna akcja beniaminka wyglądała obiecująco, ale nie porozumieli się Biagio Meccareiello oraz Filippo Falco.

4
3
1
2
1
7'

Po przewinieniu na Khoumie Babacarze strzał z rzutu wolnego. Piłka ugrzęzła między zawodnikami stojącymi w murze ustawionym przez Gianluigiego Donnarummę.

3
2
1
1
2
6'

Gabriel rzucił się pod nogi Rafaela Leao i sprzątnął piłkę odbitą rykoszetem po dośrodkowaniu Andrei Contego.

4
3
3
2
2
5'

Lecce rozpoczęło ospale. Pierwszy wypad przyjezdnych przerwany faulem przez Mateo Musacchio. Po chwili dośrodkowanie z rzutu wolnego i uderzenie Panagiotisa Tachtsidisa wyraźnie nad poprzeczką.

3
2
1
4
2
3'

Rafael Leao ponownie szarżował za linią obrońców beniaminka. Kolejne płaskie uderzenie Portugalczyka i tym razem futbolówka wylądowała w bocznej siatce.

4
4
2
2
2
1'

Milan w czerwono-czarnych pasiakach. Nie minęło 60 sekund i gospodarze mieli dwie szanse na objęcie prowadzenia. Strzał Rafaela Leao obronił Gabriel, a po dobitce Lucasa Paquety piłka poleciała nad poprzeczką.

5
3
3
5
2
20:09

Milan nie miał swojego bohatera w ostatnich derbach Mediolanu i przegrał z Interem. Po nich stara się odzyskać zaufanie kibiców.

5
3
2
8
1
20:09

Krzysztof Piątek rozpocznie mecz na ławce rezerwowych.

14
13
9
24
39
19:56

US Lecce nie zapunktowało w starciu z Milanem.

3
2
1
1
1
19:56

Przygotowania piłkarzy z Mediolanu do meczu z Lecce.

19:56

US Lecce jest beniaminkiem, który dotychczas zdobył sześć punktów po awansie i wszystkie na wyjazdach. Ligowy nowicjusz podbił stadiony Torino FC i SPAL-u.

2
1
2
1
1
19:56

Rossoneri zadebiutują pod wodzą nowego trenera Stefano Piolego, który zastąpił na stanowisku Marco Giampaolo. Poprzedni szkoleniowiec nie potrafił uczynić gry Milanu ani efektowną, ani efektywną.

3
1
1
2
1
19:56

AC Milan wygrał poprzednie spotkanie 2:1 z Genoa CFC. W czasie tego meczu Rossoneri znaleźli się w wirtualnej tabeli w strefie spadkowej, ale po powrocie z szatni na boisko potrafili odwrócić wynik i zwyciężyć.