Rosenborg Trondheim
11' Babajide Akintola 47' Alexander Soderlund
Dinamo Zagrzeb
43' Emir Dilaver 71' Amer Gojak 85' Iyayi Atiemwen
1:1

Koniec spotkania. Dinamo Zagrzeb zagra w fazie grupowej Ligi Mistrzów.

Dinamo. Schodzi: Dani Olmo. Wchodzi: Mario Gavranović.

Strzał na bramkę Dinamo, ale obronił go bez problemów Livaković.

Sędzia doliczył trzy minuty.

Błąd Livakovicia, ale bez konsekwencji. Bramkarz przewróćił się o własnego obrońcę i teraz potrzebuje pomocy medycznej.

Akcja gospodarzy zakończona faulem rywali.

Żółtą kartkę otrzymał Iyayi Atiemwen.

Dinamo. Schodzi: Mislav Orsić. Wchodzi: Iyayi Atiemwen.

Rosenborg. Schodzi: Vegar Eggen Hedenstad. Wchodzi: Emil Ceide.

Orsić zdecydował się na strzał spoza pola karnego. Piłka odbiła się od nogi obrońcy i zmyliła bramkarza. Hansen zdołał obronić to uderzenie.

Adegbenro dograł do Soderlunda. Ten z jedenastu metrów strzelił tuż obok słupka.

Dinamo cofnięte do defensywy. Goście liczą na kontrę i podwyższenie wyniku. Rosenborg nieudolnie próbuje atakować.

Rosenborg. Schodzi: Mariusz Lundemo. Wchodzi: Anders Trondsen.

Rosenborg. Schodzi: Babajide Akintola. Wchodzi: Yann Erik de Lanlay.

Po wrzutce z rzutu rożnego w wykonaniu Olmo niecelnie główkował Dilaver.

Gospodarze muszą rzucić się do ataków. Dinamo blisko awansu do fazy grupowej Ligi Mistrzów.

Gol! Strzelił Amer Gojak. Wspaniały strzał Gojaka. Trafił zza pola karnego prosto w okienko bramki. Golkiper nie miał szans na interwencję. Co za zmiana!

Agresywny pressing Rosenborga. Dinamo ma duże problemy, by wyjść z własnej połowy.

Koszmarny błąd defensywy Rosenborga. Hovland zbyt krótko podawał do bramkarza, piłka trafiła do Gojaka, ale jego strzał został zablokowany. Swój błąd naprawił Hovland.

Dinamo. Schodzi: Izet Hajrovic. Wchodzi: Amer Gojak.

Livaković bez problemów obronił strzał Jensena.

Groźnie w polu karnym Dinama. Dilaver w porę wybił piłkę po tym, jak nie opanował jej Akintola.

Hedenstad dośrodkował w pole karne, ale żaden z graczy Rosenborga nie zdołał oddać celnego strzału.

Po wrzutce Olmo żaden z piłkarzy Dinama nie strącił piłki.

W polu karnym przewrócił się Soderlund. Gospodarze domagają się rzutu karnego, ale arbiter nie dopatrzył się faulu.

Zablokowany strzał z dwudziestu metrów w wykonaniu Konradsena.

Nieudana akcja Rosenborga. W dodatku zakończona stratą.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Alexander Soderlund.

Początek drugiej połowy.

Koniec pierwszej połowy. Rosenborg ma przewagę, ale jescze nie odrobił strat z pierwszego meczu.

Hedenstad trafił z rzutu wolnego w poprzeczkę. Rosenborg blisko zdobycia gola!

Żółtą kartkę za faul otrzymał Emir Dilaver.

Soderlund sfaulowany tuż przed polem karnym. Będzie szansa dla gospodarzy.

Hansen bez problemów obronił strzał Leovaca.

Adegbenro strzelił z pierwszej piłki z dziesiątego metra. Prosto w bramkarza.

Dinamo coraz groźniejsze. Czujnie gra jednak obrona gospodarzy.

Kontra Dinama zakończona wywalczeniem rzutu rożnego.

Livaković pewnie obronił strzał z dystansu w wykonaniu Adegbenro.

Strata Olmo. Nieudana akcja gości.

Soderlund ograł w polu karnym trzech obrońców, ale nie zdołał oddać celnego strzału. Wywalczył jedynie rzut rożny.

Rosenborg atakuje, ale w ostatnich minutach nie oddaje strzałów. Dobrze gra obrona Dinama.

Po wrzutce z rzutu wolnego bez zagrożenia pod bramką Dinama. Do tego akcja przerwana z powodu spalonego.

Dinamo w ostatnich minutach nie było w stanie zagrozić bramce rywalom. Rosenborg kontroluje wydarzenia na boisku.

Akcja Rosenborga przerwana z powodu spalonego Akintoli.

Rosenborg ma dużą przewagę nad rywalami i robi wszystko, by doprowadzić do wyrównania w dwumeczu. Defensorzy Dinama muszą uważać na błędy.

Kompletnie nieudany strzał Olmo. Piłka poleciała w trybuny.

Gol! Strzelił Babajide Akintola. Co za zamieszanie w polu karnym Dinama! Adegbenro dośrodkował w pole karne, gdzie wślizgiem uderzył Jensen. Z tym strzałem poradził sobie Livaković, ale odbił piłkę prosto pod nogi Akintoli. Ten wpakował piłkę do bramki z najbliższej odległości.

Blisko bramki dla gospodarzy! Po wrzutce z rzutu rożnego uderzał Akintola. Piłka zmierzała do siatki, ale z linii bramkowej wybił ją... obrońca Rosenborga, Reginiussen.

Adegbenro starał się dograć w pole karne, ale wywalczył tylko rzut rożny.

Kolejna wrzutka Olmo, ale bez zagrożenia pod bramką gospodarzy.

Indywidualna akcja Adegbenro zakończona stratą.

Wrzutka Olmo z rzutu wolnego prosto w ręce Hansena.

Groźna akcja Dinama, ale Hansen zdołał przechwycić piłkę.

Początek spotkania.

Sędzia jest Ovidiu Hategan. Za VAR odpowiada Szymon Marciniak.

Przegrany w dwumeczu zapewni sobie grę w fazie grupowej Ligi Europy.

Kto awansuje do fazy grupowej Ligi Mistrzów?

W składzie gości zabrakło Damiana Kądziora.

Zwycięzca dwumeczu zapewni sobie awans do fazy grupowej Ligi Mistrzów. W lepszej sytuacji jest Dinamo Zagrzeb, które wygrało pierwsze starcie 2:0.