Serie A: 13. kolejka
24 lis 2019 18:00
90+1'

Manolo Gabbiadini miał ochotę na strzelenie drugiego w tym meczu gola z rzutu wolnego. Ponownie trafił w bramkę Udinese Calcio, jednak tym razem Juan Musso nie dał się pokonać.

5
3
2
3
3
90'

Doliczone cztery minuty.

2
1
1
1
2
89'
ZMIANA

Udinese Calcio. Schodzi: Sebastian De Maio. Wchodzi: Łukasz Teodorczyk.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Sebastian De Maio #87
4
1
88'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Jakub Jankto za niesportowe zachowanie.

Sampdoria Genua
2
2
86'

Gaston Ramirez być może autorem decydującego gola.

2
1
1
84'

Udinese Calcio ma problem z przedostaniem się pod bramkę Emila Audero. Sampdoria ma zdaniem jej kibiców obowiązek utrzymać prowadzenie.

3
2
82'

3
1
78'
ZMIANA

Udinese Calcio. Schodzi: Nicholas Opoku. Wchodzi: Ignacio Pussetto.

Ignacio Pussetto #23
Nicholas Opoku #4
1
1
76'

Żółtą kartkę otrzymał Gaston Ramirez za zdjęcie koszulki po golu.

3
2
2
2
3
75'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Gaston Ramirez.

Pewne wykonanie rzutu karnego. Juan Musso został w blokach i tylko obserwował jak piłka wpadła po raz drugi w tym meczu do jego bramki. Sampdoria ma w tym momencie przewagę gola oraz zawodnika w polu.

5
4
2
1
1
74'

Ucierpiał Fabio Quagliarella, dlatego za wykonanie, być może decydującego, rzutu karnego zabiera się Gaston Ramirez.

2
1
1
73'

Upadł w polu karnym przyjezdnych Fabio Quagliarella. Sędzia spojrzał w monitor i postanowił przyznać rzut karny gospodarzom.

2
1
1
67'

Niebezpieczne zagranie Brama Nuytincka w pole karne Sampdorii, a tam Kevin Lasagna oddał płaskie uderzenie nieznacznie obok bramki Emila Audero. Udinese Calcio nie zrezygnowało w stu procentach z próby strzelenia zwycięskiego gola.

1
63'

Mobilizują się gospodarze do ataku, jednak samo pokrzykiwanie nie pozwoli na poprawienie wyniku. Sampdoria musi zaatakować szybciej i składniej. Udinese Calcio schowane na własnej części boiska i zajmuje się rozbijaniem ataków Blucerchiatich.

60'

Piłka zatańczyła blisko bramki Zebrette po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Juan Musso pogubił się, ale miał szczęście, że futbolówka nie wpadła mu za kołnierz.

1
59'

Karol Linetty nie ułożył sobie piłki wygodnie na stopie, co utrudniło oddanie dobrego strzału. Po wejściu na boisko Polaka drużyna z Genui wyrównała, ale potrzebuje jeszcze jednego gola do pełni szczęścia.

1
59'

1
57'

Sampdoria w ataku pozycyjnym na połowie przeciwnika. Na razie zawodnicy w niebieskich koszulkach i białych spodenkach mają problem z przebiciem się przez defensywę Udinese Calcio.

1
55'

Trener gości wprowadził środkowego pomocnika za napastnika. Zupełnie w teorii dziesięciu zawodników Udinese Calcio będzie zajmować się w drugiej połowie bronieniem.

53'
ZMIANA

Udinese Calcio. Schodzi: Ilija Nestorovski. Wchodzi: Hidde Ter Avest.

Hidde Ter Avest #18
1
51'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Mato Jajalo za faul na Gastonie Ramirezie.

Udinese Calcio
2
1
48'

Kibice jeszcze nie przekonali się, co przygotowali bohaterowie widowiska w przerwie. Piłka sunie w niekontrolowanych kierunkach.