1
3
6
88'

Ostatnie szanse Bianconerich na zapunktowanie. Cristiano Ronaldo i spółka starają się zaangażować duże siły do ostatniego szturmu, jednak czasu pozostało niewiele, a Hellas Werona broni skutecznie resztkami energii. Sędzia może doliczyć ponad pięć minut do regulaminowego czasu.

4
2
3
87'

Giampaolo Pazzini dał prowadzenie gospodarzom!

1
86'

Gol! Strzelił Giampaolo Pazzini.

Mocne uderzenie weterana z rzutu karnego i Wojciech Szczęsny musiał ponownie wyciągnąć piłkę z bramki. Giampaolo Pazzini przybliżył Hellas do sprawienia niespodzianki. Beniaminek prowadzi z mistrzem, choć jako pierwszy w tym spotkaniu stracił gola.

36
18
7
9
8
85'

Żółtą kartkę otrzymał Leonardo Bonucci.

8
3
3
2
2
85'

Rzut karny dla Hellasu po zagraniu ręką Leonardo Bonuccego. Sędzia przyglądał się uważnie całemu zdarzeniu na monitorze i uznał, że zachowanie reprezentanta Włoch było nieprzepisowe. Ogromna szansa dla beniaminka na objęcie prowadzenia w końcówce regulaminowego czasu.

9
7
6
2
3
84'

Fabio Borini w kolejnym rajdzie w pole karne przeciwnika. Juventus miał szczęście, że po uderzeniu napastnika Hellasu Werona interweniował Leonardo Bonucci. Jeszcze rzut rożny, tym samym kolejna szansa dla beniaminka i Marash Kumbulla nieznacznie chybił głową.

6
5
2
3
82'

Juventus. Schodzi: Rodrigo Bentancur. Wchodzi: Mattia De Sciglio.

79'
76'

Gol! Strzelił Fabio Borini.

Napastnik Hellasu strzelił gola na 1:1. Beznadziejne zagranie Miralema Pjanicia, nie pomógł Rodrigo Bentancur, a Fabio Borini wparował w pole karne Juventusu i ominął Wojciecha Szczęsnego technicznym uderzeniem z ostrego kąta. Bianconeri praktycznie asystowali przy trafieniu byłego zawodnika Milanu, a ten po pokonaniu reprezentanta Polski pobiegł fetować w okolicę sektora z zagorzałymi kibicami.

Hellas Werona
31
19
7
4
10
75'

Żółtą kartkę otrzymał Paulo Dybala.

Juventus FC
4
5
2
74'

Na trybunach komplet publiczności. Kibice czekają przede wszystkim na udane ataki podopiecznych Ivana Juricia. W Weronie pada frekwencyjny rekord, a miejscowa drużyna dzielnie rywalizuje z mistrzem Włoch. Końcówka potyczki zapowiada się pasjonująco.

6
3
1
72'

Juventus. Schodzi: Douglas Costa. Wchodzi: Aaron Ramsey.

71'

Przerwa w grze spowodowana urazem Douglasa Costy. Ponownie denerwuje się Maurizio Sarri, ponieważ jego podopieczni często potrzebują pomocy medycznej. Już przygotowany do zastąpienia Brazylijczyka na boisku jest Aaron Ramsey. Walijczyk oczekuje przy linii bocznej.

5
4
3
2
69'

Hellas Werona. Schodzi: Mattia Zaccagni. Wchodzi: Giampaolo Pazzini.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Mattia Zaccagni #20
6
4
2
67'

Cristiano Ronaldo dał prowadzenie gościom!

10
6
1
1
2
65'

Gol! Strzelił Cristiano Ronaldo. Asystował mu Rodrigo Bentancur.

Cristiano Ronaldo z golem w 10. meczu ligowym z rzędu. Po wymianie podań z Rodrigo Bentancurem wparował w pole karne Hellasu i dał do zrozumienia Amirowi Rrahmaniemu, że musi jeszcze dużo się nauczyć. Lider Juventusu po krótkim dryblingu strzelił precyzyjnie w kierunku dalszego narożnika w bramce Marco Silvestrego. Bianconeri z problemami, ale wywalczyli dla siebie prowadzenie na Stadio Marcantonio Bentegodi.

54
24
9
8
11
64'

Na szczęście dla Maurizio Sarrego kontuzja Juana Cuadrado nie okazała się poważna. Kolumbijczyk jest ponownie na murawie, a swój ostatni rajd zakończył płaskim uderzeniem sprzed pola karnego w defensora Hellasu. Umiejętnie blokują w takich sytuacjach gospodarze.

6
3
1
1
62'

Fabio Borini poczęstował Wojciecha Szczęsnego płaskim uderzeniem. Reprezentant Polski interweniował spokojnie i przytulił piłkę do piersi. Dotychczas w tym spotkaniu tylko jedna wyraźna pomyłka byłego golkipera AS Romy, ale bez konsekwencji.

7
4
1
1
60'

Jeszcze jedno ostre starcie i tym razem od rzutu wolnego wznowią grę podopieczni Maurizio Sarrego. Gospodarze potwierdzają, że bronią twardo i nieustępliwie.

6
5
1
1
59'

Juventus. Schodzi: Gonzalo Higuain. Wchodzi: Paulo Dybala.

58'
57'

Przerwa w grze spowodowana urazem Juana Cuadrado, który interweniował ofiarnie we własnym polu karnym.

4
2
1
56'

Matteo Pessina próbował pokonać Wojciecha Szczęsnego uderzeniem z 10 metrów. Całe zamieszanie wynikło z płaskiego dośrodkowania z prawego skrzydła w kierunku Mattii Zaccagnego, które zostało w ostatnim momencie zahamowane przez Matthijsa De Ligta oraz Juana Cuadrado.

5
3
1
1
54'

Konfrontacje w centralnej części boiska. Piłkarze nie przebierali w środkach, mimo to sędzia nie zdecydował się na użycie gwizdka.

3
2
52'

Dośrodkowanie z prawego skrzydła w szesnastkę gospodarzy, a ci bronili dość rozpaczliwie. Gracze Juventusu domagali się podyktowania rzutu karnego za zagranie ręką, jednak sędzia nie reaguje na ich protesty. Turyńczycy muszą szukać innego sposobu na pokonanie Marco Silvestrego.

4
4
2
50'

Agresywny atak w centralnej części boiska i jest gwizdek prowadzącego zawody Davide Massy. Piłka dla Hellasu. Marash Kumbulla odebrał piłkę długo wymieniającym podania Bianconerim, a na dodatek sprowokował jednego z nich do przewinienia.