Serie A: 24. kolejka
16 lut 2020 15:00
90+3'

W doliczonym czasie jeszcze jedna okazja do zdobycia gola przez Bianconerich i zapachniało ich aż trzybramkowym zwycięstwem. Paulo Dybala był ustawiony w polu karnym i dostał podanie. Strzał Argentyńczyka w poprzeczkę bramki Brescii Calcio! Zadrżało obramowanie!

90'

Brescia Calcio. Schodzi: Jaromir Zmrhal. Wchodzi: Simon Skrabb. Do końca spotkania pozostały jeszcze trzy minuty doliczone przez sędziego.

wchodzi Wchodzi
Simon Skrabb #23
schodzi Schodzi
Jaromir Zmrhal #8
86'

Ostatnie minuty starcia mistrza z beniaminkiem i po drugim golu Juventus nie musi mocno obawiać się o zdobycie kompletu punktów. Piłkarze w niebieskich koszulkach są tylko sporadycznymi gośćmi w polu karnym Wojciecha Szczęsnego.

1
83'

Żwawo ruszyli środkiem pola gospodarze. Zabrakło ostatniego podania. Za długo czekał pomocnik, choć miał szansę uruchomienia lepiej ustawionych partnerów na desancie.

1
82'

Tak Juan Cuadrado cieszył się z gola gwarantującego Bianconerim zwycięstwo. Pierwsza bramka Kolumbijczyka w sezonie.

80'

Piłka w bramce Brescii, jednak tym razem sędziowie dopatrzyli się naruszenia przepisów piłkarskich i nie uznali trafienia Gonzalo Higuaina. Rozczarowanie na twarzy doświadczonego Argentyńczyka, ale nic nie poradzi, tym razem musi obejść się smakiem gola.

2
1
2
1
79'

Giorgio Chiellini ponownie w Serie A. Poprzednio Włoch zagrał 24 sierpnia.

78'

Juventus. Schodzi: Leonardo Bonucci. Wchodzi: Giorgio Chiellini.

77'

Juan Cuadrado drugim piłkarzem, który znalazł drogę do bramki Brescii. 2:0 dla Juventusu!

75'

Gol! Strzelił Juan Cuadrado. Asystował mu Blaise Matuidi.

Drugie trafienie Juventusu i prawdopodobnie gospodarze mają komplet punktów w kieszeniach. Blaise Matuidi zameldował się na boisku asystą, a z podania zmiennika skorzystał Juan Cuadrado!

8
4
1
1
73'

Juventus. Schodzi: Miralem Pjanić. Wchodzi: Blaise Matuidi.

72'

Przerwa spowodowana urazem Miralema Pjanicia, który dopiero co pojawił się na boisku. Bośniak ma pecha w tym sezonie, a trenera Maurizio Sarrego mogła rozboleć głowa od kłopotów przed powrotem do rywalizacji w Lidze Mistrzów.

1
2
2
1
71'

Mało czasu pozostało beniaminkowi na uratowanie wyniku, ale praktycznie nie zagraża Wojciechowi Szczęsnemu. Możliwość zatrudnienia reprezentanta Polski miał Birkir Bjarnason, jednak spudłował zza pola karnego. Islandczyk nie rozejrzał się, a Mario Balotelli domagał się podania.

2
1
68'

Krótka przerwa w grze po ostrym zderzeniu. Piłkarze podnieśli się w boiska, a wcześniej odpowiedzieli negująco na pytanie sędziego, czy jest niezbędne wezwanie pomocy medycznej.

2
1
1
65'

Juventus. Schodzi: Aaron Ramsey. Wchodzi: Miralem Pjanić.

65'

Żółtą kartkę otrzymał Rodrigo Bentancur za przewinienie w centrum boiska.

64'

Nieudane uderzenie Paulo Dybali z rzutu wolnego. Tymczasem na rozgrzewce został ciepło przywitany powracający po kontuzji Giorgio Chiellini. Włoch prawdopodobnie zaprezentuje się na boisku po długiej przerwie.

2
1
63'

Dość nużąca wymiana podań w wykonaniu podopiecznych Maurizio Sarrego. Została ona przerwana przez Daniele Dessenę, który nie zauważył przebiegającego Gonzalo Higuaina i zatrzymał Argentyńczyka faulem.

2
1
2
60'

Piłka powędrowała z jednej połowy boiska na drugą. Ani jednej, ani drugiej drużynie nie udało się oddać niebezpiecznego strzału, choć zawodnicy poruszali się stosunkowo blisko pola karnego przeciwnika.

2
1
58'

Tym razem strzelić gola z dystansu zamierzał Alex Sandro. Brazylijczyk wysoko odebrał piłkę przeciwnikom i próbował ją umieścić natychmiast w bramce Brescii. Zabrakło mu odrobiny dokładności.

2
1
55'

Było celne uderzenie zza linii pola karnego, które nie sprawiło problemu centralnie ustawionemu bramkarzowi Brescii. Lorenzo Andrenacci spokojnie przytulił do piersi sunącą powoli po murawie piłkę.

1
1
53'

Juventus FC szuka drugiego gola tak, żeby jego zaliczka stała się bezpieczniejsza. Brescia Calcio rzadko odwiedza okolicę bramki Wojciecha Szczęsnego. Obraz spotkania nie zmienia się zasadniczo po kwadransie spędzonym przez zawodników w szatni.

3
1
50'

Piłka w posiadaniu Bianconerich po powrocie z szatni na boisko. Gospodarze wywalczyli korner, ale nie potrafili zamienić tego stałego fragmentu gry w sytuację podbramkową. Brescia interweniowała z powodzeniem we własnym polu karnym, ale nie odpowiedziała kandydatowi na lidera kontratakiem.