1:2
Zakończony
Juventus FC
90+3'

Juventus FC pozostaje z piłką w centralnej części boiska. Takie jest podstawowe założenie Bianconerich, żeby nie dopuścić do głosu gospodarzy. SPAL ma jeszcze kilka minut, żeby dopaść przeciwnika, ale będzie to skomplikowane zadanie.

4
2
1
2
1
90+1'

Żółtą kartkę otrzymał Thiago Cionek za faul na Cristiano Ronaldo.

4
4
2
2
7
90'

Doliczone sześć minut.

2
1
1
2
2
90'

Żółtą kartkę otrzymał Danilo za faul na Mohamedzie Faresie.

Juventus FC
4
1
1
1
3
89'

SPAL. Schodzi: Mattia Valoti. Wchodzi: Federico Di Francesco.

88'

Żółtą kartkę otrzymał Gabriel Strefezza za faul na Alexie Sandro.

Gabriel Strefezza #21
SPAL
4
1
3
86'

Nie pierwsza tego popołudnia szansa na pokonanie Etrita Berishy strzałem z rzutu wolnego. Cristiano Ronaldo huknął potężnie, jednak nie ma gola. Portugalczyk trafił w poprzeczkę. Do teraz drży ona po próbie najlepszego zawodnika Juventusu.

8
4
1
1
1
82'

W ostatnich minutach szansa na drugie trafienie Cristiano Ronaldo po dośrodkowaniu Juana Cuadrado. Etrit Berisha zamknął Portugalczykowi możliwość strzelenia gola z ostrego kąta.

7
2
2
80'

SPAL. Schodzi: Simone Missiroli. Wchodzi: Georgi Tunjow.

wchodzi Wchodzi
Georgi Tunjow #96
schodzi Schodzi
2
3
79'

Juventus. Schodzi: Blaise Matuidi. Wchodzi: Federico Bernardeschi.

78'

Żółtą kartkę otrzymał Blaise Matuidi za spóźniony atak w nogi przeciwnika.

3
2
3
3
4
75'

Został kwadrans do końca tego otwartego spotkania. Po trafieniu kontaktowym było jeszcze jedno uderzenie celne na bramkę Wojciecha Szczęsnego, jednak reprezentant Polski nie dał się nim zaskoczyć.

2
3
73'

Juventus. Schodzi: Aaron Ramsey. Wchodzi: Adrien Rabiot.

3
3
1
1
2
73'

Andrea Petagna zredukował stratę do Bianconerich!

3
2
3
2
3
70'

Gol! Strzelił Andrea Petagna.

Trafienie kontaktowe w Ferrarze. Za wykonanie rzutu karnego zabrał się Andrea Petagna i po zmyleniu Wojciecha Szczęsnego wykonał precyzyjne uderzenie w narożnik odsłonięty przez reprezentanta Polski. Jeszcze będzie interesująco!

10
4
2
5
9
68'

Monitor nie działa, ale sędzia przy wozie nadał przez krótkofalówkę, że będzie jedenastka dla SPAL-u.

3
1
1
5
67'

Sędzia podszedł do monitora.

3
2
4
66'

Sędziowie sprawdzają, czy gospodarzom należy się jedenastka po kolizji Daniele Ruganiego z Simone Missirolim.

5
2
5
2
4
64'

Aaron Ramsey podwoił przewagę Juventusu!

6
1
1
1
1
61'

Gol! Strzelił Aaron Ramsey. Asystował mu Paulo Dybala.

Drugie trafienie Bianconerich i są już blisko zwycięstwa w Ferrarze. Tym razem nie było spalonego po pomysłowym zagraniu Paulo Dybali, a Aaron Ramsey zdobył wyczekiwanego przez siebie gola. Walijczyk prawdopodobnie odebrał gospodarzom nadzieję na zapunktowanie.

12
8
1
2
3
60'

SPAL. Schodzi: Lucas Castro. Wchodzi: Mohamed Fares.

Mohamed Fares #93
3
2
1
1
58'

Paulo Dybala pozostaje na boisku, a SPAL stara się zorganizować do ataku podobnie jak zrobił to w pierwszej połowie, kiedy był równorzędnym przeciwnikiem dla Juventusu.

3
1
56'

Przerwa w grze jest spowodowana urazem Paulo Dybali. Argentyńczyk ucierpiał wskutek groźnego wślizgu.

3
1
3
54'

Juventus. Schodzi: Giorgio Chiellini. Wchodzi: Matthijs de Ligt.

52'

Piłka uciekła Juanowi Cuadrado poza boisko. To była dziecinna strata Kolumbijczyka, który asystował przy dotychczas jedynym golu w tym spotkaniu.

2
1
48'

Druga połowa rozpoczęła się od ataku Bianconerich, ale ich przeciwnik już odpowiedział szarżą Andrei Petagni w pole karne Juventusu. W ostatnim momencie napastnik został powstrzymany po podaniu Mattii Valotego.

3
1
46'

Druga połowa.

2
2
Czy SPAL wyrówna po przerwie?
9
1
45+1'

Żółtą kartkę otrzymał Ervin Zukanović za faul na Juanie Cuadrado.

45'

Doliczona minuta.

1
43'

Kapitalne są ostatnie miesiące Cristiano Ronaldo.

3
2
41'

Cristiano Ronaldo z minimum golem w każdym z ostatnich 11 meczów ligowych.

1
1
39'

Gol! Strzelił Cristiano Ronaldo. Asystował mu Juan Cuadrado.

To musiało się tak skończyć! Atakowali jedni, szturmowali drudzy i bramka wisiała w powietrzu. Juan Cuadrado uciekł Arkadiuszowi Recy, a Cristiano Ronaldo czmychnął Thiago Cionkowi. Na koniec Portugalczyk strzelił z bliska na 1:0 po podaniu Kolumbijczyka.

22
16
4
3
4
38'

Thiago Cionek tym razem w ofensywie. Strzał defensora z Ferrary i piłka przeleciała nieznacznie obok spojenia słupka z poprzeczką w bramce Wojciecha Szczęsnego. Nie zabrakło tak wiele do szczęścia.

2
1
3
37'

Jedna sytuacja podbramkowa za drugą. Aż trudno uwierzyć, że pozostaje zero do zera. Minimalnie przestrzelił Paulo Dybala. Minęło zaledwie kilka sekund i próbował poprawiać Cristiano Ronaldo, ale składającego się do przewrotki Portugalczyka poskromił ponownie Thiago Cionek.

2
2
33'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego wszystkich przyjezdnych wyprzedził Andrea Petagna i oddał strzał głową ponad bramką Wojciecha Szczęsnego. Były zawodnik AS Romy musi niemal nieustannie uważać na próby podopiecznych Luigiego Di Biagio.

2
1
31'

Podanie w pole karne gospodarzy do Cristiano Ronaldo, który starał się ułożyć sobie piłkę na stopie do strzału. Thiago Cionek zdążył zablokować Portugalczyka, który robił wszystko odrobinę za wolno.

2
2
29'

Faul blisko pola karnego zespołu z Ferrary. Paulo Dybala chciał otworzyć wynik strzałem z rzutu wolnego identycznie jak w poprzednim meczu z Brescią Calcio, jednak tym razem trafił w głowę jednego z ustawionych w murze Spallinich.

2
1
3
27'

Sporo już działo się w tym spotkaniu, choć wynik nie zmienia się. Juventus z drobną przewagą, ale to naprawdę drobną, a Wojciech Szczęsny interweniował po dwóch uderzeniach celnych Spallinich.

2
2
23'

Wojciech Szczęsny interweniował szczęśliwie po uderzeniu Gabriela Strefezzy. Skrzydłowy wbiegł z wysoką prędkością w pole karne Juventusu i oddał strzał z ostrego kąta. Bramkarz Bianconerich złapał piłkę niebezpiecznie przeciskającą się między jego nogami.

6
1
21'

Arkadiusz Reca rozpędził się na lewej stronie boiska. Po dryblingu próba dośrodkowania i Daniele Rugani ratował Bianconerich wybiciem futbolówki na korner. Wrzawa na trybunie za bramką Wojciecha Szczęsnego po rajdzie reprezentanta Polski.

3
1
19'

Żółtą kartkę otrzymał Mattia Valoti za faul na Danilo.

18'

Dynamicznie zrobiło się w Ferrarze. Kolejna sytuacja podbramkowa niewykorzystana przez Juana Cuadrado. Kolumbijczyk już po raz drugi próbował trafić do bramki strzeżonej przez Etrita Berishę.

3
16'

Lucas Castro ułożył sobie piłkę na lewej stopie przed polem karnym Juventusu i oddał uderzenie tak samo mocne jak niedokładne. Wojciech Szczęsny wyłącznie odprowadził futbolówkę wzrokiem poza boisko.

4
15'

Nieudane zagranie Bianconerich i sędzia nakazał wznowić grę Etritowi Berishy, kiedy zauważył, że piłka wyleciała całym obwodem poza boisko.

4
13'

Rodrigo Bentancur faulował Mattię Valotego na wysokości pola karnego Juventusu. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Mirko Valdifioriego nie udało się oddać strzału żadnemu podopiecznemu Luigiego Di Biagio.

6
10'

Juventus w tym spotkaniu gra w niebieskich strojach z białymi akcentami. Drużyna ze stolicy Piemontu zaczyna łapać rytm. Po dośrodkowaniu z lewego skrzydła piłka spadła pod nogami Juana Cuadrado, którego potężne uderzenie było niecelne.

4
2
7'

Nieuznane trafienie Cristiano Ronaldo!

1
1
1
3
7
4'

Piłka w bramce gospodarzy po uderzeniu Cristiano Ronaldo. Gol nieuznany z powodu spalonego Portugalczyka w momencie ciekawego podania Paulo Dybali w pole karne.

4
2
5
8
3'

Gospodarze w klasycznych biało-niebieskich pasiakach i wyjątkowo zmobilizowani do ataku. Arkadiusz Reca obsłużył podaniem Andreę Petagnę, którego uderzenie zostało powstrzymane dopiero przez Wojciecha Szczęsnego. Po chwili próba Lucasa Castro zablokowana przez defensora Juventusu.