Serie A: 25. kolejka
21 lut 2020 20:45
90+2'

W pole karne przyjezdnych szybują kolejne dośrodkowania. Napoli nie kontrolowało tego spotkania w stu procentach po objęciu prowadzenia, mimo to prawdopodobnie za kilka minut będzie mieć w kieszeni komplet punktów.

1
90'

Pięć doliczonych minut.

5
5
3
2
2
90'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Arkadiusz Milik za faul na połowie przeciwnika.

4
3
4
2
86'
ZMIANA

SSC Napoli. Schodzi: Diego Demme. Wchodzi: Allan.

3
3
1
1
2
85'
ZMIANA
84'

Płaskie dośrodkowanie w pole karne wicemistrza Włoch wybite z problemami. Brescia Calcio miała korner, a w pierwszej połowie pokazała, że potrafi zrobić użytek z takiego stałego fragmentu gry.

1
2
80'

Groźnie wyglądająca sytuacja. Nikola Maksimović doznał urazu i na boisko został wezwany medyk z Neapolu.

2
1
3
3
1
78'

Piotr Zieliński dostał kilkanaście minut.

12
3
2
1
1
76'
ZMIANA
20
11
2
2
2
77'

Żółtą kartkę otrzymał Daniele Dessena za ostre przewinienie.

Brescia Calcio
3
2
74'

Żółtą kartkę otrzymał Bruno Martella za niesportowe zachowanie.

Bruno Martella #26
4
74'

Żółtą kartkę otrzymał Eljif Elmas za niesportowe zachowanie.

5
4
2
2
3
72'

Szansa na strzelenie gola przez Mario Balotellego. Po podaniu Simona Skrabba były reprezentant Włoch urwał się obrońcom z Neapolu, ale z niewygodnej pozycji nie wepchnął piłki z bliska do sieci.

1
2
1
1
1
70'

Arkadiusz Milik powrócił na boisko po krótkiej pauzie spowodowanej urazem.

6
2
1
67'
ZMIANA
67'

Żółtą kartkę otrzymał Dries Mertens za zbieganie z boiska w niewłaściwym miejscu.

2
2
1
1
2
66'
ZMIANA

Brescia Calcio. Schodzi: Birkir Bjarnason. Wchodzi: Simon Skrabb.

wchodzi Wchodzi
Simon Skrabb #23
schodzi Schodzi
1
1
63'

Piłka w bramce Brescii, jednak tym razem trafienie nie zostało uznane przez Daniele Orsato. Dries Mertens przed wygraniem konfrontacji z Jesse Joronenem był na spalonym.

2
1
2
1
59'

Fabian Ruiz miał ochotę na strzelenie drugiego gola Jesse Joronenowi z dystansu. Tym razem bramkarz Brescii Calcio wyszedł energicznie w powietrze i sparował futbolówkę na korner.

5
1
1
57'

Trafienie Fabiana Ruiza jest ozdobą spotkania!

5
1
54'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Fabian Ruiz. Asystował mu Giovanni Di Lorenzo.

Napoli już znajduje się na prowadzeniu. Fabian Ruiz zapewnił przewagę wicemistrzowi Włoch. Pięknie przymierzył Hiszpan, który umieścił piłkę pod poprzeczką w bramce Jessego Joronena strzałem lewą nogą z dystansu.

SSC Napoli
Asysta:
Giovanni Di Lorenzo #22
28
10
1
52'

Lorenzo Insigne doprowadził do remisu!

2
1
1
1
49'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Lorenzo Insigne.

Spokojne wykonanie rzutu karnego za zagranie ręką Alesa Mateju. Piłkę ustawił sobie Lorenzo Insigne i delikatnie strzelił do bramki Jessego Joronena. Reprezentant Finlandii nie rozczytał intencji filigranowego Włocha.

11
4
1
1
49'

Żółtą kartkę otrzymał Ales Mateju i będzie jedenastka dla Napoli. Sędzia nie zastanawiał się długo przy monitorze.

4
1
1
47'

Daniele Orsato zastanawia się, czy przyznać piłkarzom z Neapolu rzut karny za zagranie ręką.

3
1
1
46'

2
40'

Jeszcze kilka minut ma Napoli na poprawienie rezultatu w pierwszej połowie. Na razie męczy oko niezgrabnym atakiem pozycyjnym wokół pola karnego beniaminka.

2
3
3
3
2
37'

SSC Napoli ma problem z przedarciem się przez jedenastu broniących przeciwników. Trudno nazwać takie spotkanie próbą generalną przed konfrontacją z FC Barcelona, ponieważ Brescia Calcio gra skrajnie kunktatorsko.

3
1
1
32'

Jeszcze raz można wspomnieć o wymianie podań podopiecznych Gennaro Gattuso. Drużyna ze Stadio San Paolo musi przedzierać się przez zmasowaną defensywę beniaminka. Ciasno stłoczeni są piłkarze w niebieskich koszulkach z białymi akcentami.

2
30'

Brescia Calcio na prowadzeniu w konfrontacji w uczestnikiem Ligi Mistrzów. Gennaro Gattuso poirytowany blisko ławki rezerwowych.

1
2
1
27'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Jhon Chancellor . Asystował mu Sandro Tonali.

Akcja oskrzydlająca beniaminka poskutkowała rzutem rożnym. Za wykonanie stałego fragmentu gry zabrał się Sandro Tonali, którego chirurgiczne dośrodkowanie wykorzystał Jhon Chancellor. Brescia Calcio miała mało do powiedzenia na boisku, mimo to znalazła sposób na umieszczenie futbolówki w bramce wicemistrza Włoch.

Jhon Chancellor #14
8
7
2
2
2
25'

Przyjezdni prezentują się solidnie w defensywie i nie pozwalają na zagrażanie ich bramkarzowi. Gospodarze mogą mieć w tym meczu problem ze stwarzaniem sytuacji podbramkowych.

2
3
2
20'

Dries Mertens miał szansę na pokonanie Jessego Joronena po zagraniu z głębi pola za plecy Jhona Chancellora. Nieczyste uderzenie doświadczonego Belga ułatwiło powstrzymanie piłki reprezentantowi Finlandii.

1
1
2
19'

Przyspieszenie gospodarzy. Piłkarze z Brescii wrzucili wyższy bieg i starali się zagrozić przeciwnikowi szybką wymianą podań w centrum boiska.

1
17'

Kolejna wymiana podań zawodników z Neapolu. Piłka krążyła na obrzeżach pola karnego przeciwnika. Zwolnił rozegranie Eljif Elmas, któremu nie udało się zdobyć przestrzeni w pojedynku z defensorem Brescii Calcio.

14'

Piłka odbiła się rykoszetem po dośrodkowaniu Mario Ruiego z lewego skrzydła, zahamowała i powoli wtoczyła się w rękawice Jessego Joronena ustawionego kilka metrów przed bramką Brescii Calcio.

10'

Napoli ma przewagę w posiadaniu piłki na początku spotkania, co nie przekłada się na częste sytuacje podbramkowe. Zapachniało zagrożeniem po uderzeniu Fabiana Ruiza zza pola karnego, jednak futbolówka przeleciała ponad bramką Jessego Joronena.

1
1
6'

Dośrodkowanie w pole karne Napoli. Skutecznie interweniował Mario Rui ustawiony w pobliżu dalszego słupka, a ponadto Daniele Dessena faulował biegnącego do piłki na przedpolu Davida Ospinę.

3'

Pierwsza niebezpieczna akcja została przeprowadzona przez grających w ciemnozielonych strojach podopiecznych Gennaro Gattuso. Piłka dotknęła poprzeczki po potężnym strzale oddanym przez Driesa Mertensa.

1
1
20:15

Napoli ma jeszcze dwie szanse na przedostanie się do Ligi Europy. Azzurri mogą zatriumfować w Coppa Italia, a także zająć jedno z najwyższych sześciu miejsce w Serie A. Żeby zrealizować drugi cel, powinni zwyciężać z takimi przeciwnikami jak Brescia Calcio.

Czy SSC Napoli wygra mecz z Brescią Calcio?

20:15

Tak przygotowywali się do meczu piłkarze z Neapolu.

1
20:05

Piotr Zieliński i Arkadiusz Milik na ławce rezerwowych Napoli.

1
1
1
2
3
20:01

Przegląd najciekawszych wydarzeń zbliżającej się kolejki.

20:01

Zbliża się konfrontacja SSC Napoli z FC Barcelona w Lidze Mistrzów. Przed spotkaniem z Dumą Katalonii podopiecznych Gennaro Gattuso czeka pojedynek o ligowe punkty z beniaminkiem Brescią Calcio.