Serie A: 32. kolejka
12 lip 2020 19:30
90+3'

Gol! Strzelił Manolo Gabbiadini. Asystował mu Maya Yoshida.

Spotkanie podsumowane przez Blucerchiatich jeszcze jednym golem na 3:1 w doliczonym czasie. Po uderzeniu Manolo Gabbiadiniego wiadomo, że komplet punktów pojedzie do Genui.

6
3
2
1
1
90'

Doliczone cztery minuty.

2
1
87'

Piłka w bramce Sampdorii, ale trafienie anulowane. Sędziowie zasiadający przy monitorach dokładnie przyjrzeli się powtórkom i nie pozwolili gospodarzom cieszyć się z wyrównania Brama Nuytincka z powodu zagrania ręką.

1
1
1
87'
86'

Żółtą kartkę otrzymał Tommaso Augello za faul na wysokości własnego pola karnego.

Tommaso Augello #3
Sampdoria Genua
2
84'

Gol! Strzelił Federico Bonazzoli.

Sampdoria na prowadzeniu, więc powtarza się scenariusz z meczu tych samych drużyn w rundzie jesiennej. Sampdoria blisko odniesienia zwycięstwa z bliskim sobie w tabeli przeciwnikiem. Federico Bonazzoli przymierzył do siatki i jest 2:1 dla gości.

5
3
1
82'

Futbolówka trafiła do Manolo Gabbiadiniego, którego techniczne uderzenie zostało sparowane na korner przez czujnego Juana Musso. Tylko korner dla Blucerchiatich.

2
1
79'

Błąd gospodarzy na własnej połowie boiska. Fabio Depaoli dostał piłkę od przeciwnika za darmo, ale nie potrafił w ciekawy sposób kontynuować ataku. Na możliwość oddania strzału czekali Federico Bonazzoli oraz Manolo Gabbiadini.

1
1
75'

Pozostał około kwadrans na rozstrzygnięcie tego spotkania. Coraz mniejsza jest szansa na strzelenie zwycięskiego gola, ale przecież w pierwszej połowie na emocje też trzeba było poczekać przez pół godziny.

74'

Żółtą kartkę otrzymał Hidde Ter Avest za faul na Albinie Ekdalu.

Hidde Ter Avest #18
Udinese Calcio
69'

Żółtą kartkę otrzymał Morten Thorsby za faul na Rodrigo de Paulu.

69'

Przerwa w grze spowodowana urazem Bartosza Bereszyńskiego. Na szczęście nie jest to poważny problem ze zdrowiem i reprezentant Polski jest w stanie kontynuować walkę z gospodarzami.

1
68'

Udinese Calcio. Schodzi: Jens Stryger Larsen. Wchodzi: Hidde Ter Avest.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
65'

Obie jedenastki wróciły z szatni na boisko rozochocone zdobyciem jednego gola. Ta część spotkania wyrównana, może nawet ze wskazaniem na Udinese Calcio, ponieważ przez momentem Rodrigo De Paul poczęstował Emila Audero kolejnym celnym uderzeniem.

59'

Federico Bonazzoli pokazuje się w pobliżu bramki Juana Musso. Dwie próby oddania strzału. Ten drugi wyglądał odrobinę nonsensownie, ponieważ główkował, choć futbolówka leciała w jego kierunku maksymalnie 50 centymetrów ponad boiskiem.

57'

Sampdoria na połowie przeciwnika. W pobliżu narożnika pola karnego gospodarzy szarżował Bartosz Bereszyński, któremu nie udało się zacentrować w kierunku Fabio Quagliarelli oraz Federico Bonazzolego.

1
1
1
1
1
53'

Udinese Calcio. Schodzi: Walace. Wchodzi: Seko Fofana.

Walace #11
52'

Łapią się za głowy gospodarze, ponieważ byli bliziutko odzyskania prowadzenia. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego futbolówka spadła w pobliżu dalszego słupka, skąd uderzenie oddał Kevin Lasagna. Zostawił nogi Emil Audero i nie pozwolił futbolówce wpaść do sieci.

1
50'

Po przerwie dwa uderzenia w kierunku bramki Zebrette. Federico Bonazzoli został przyblokowany, co skutkowało minimalnym pudłem. W lustro bramki strzeżonej przez Juana Musso nie przymierzył również Bartosz Bereszyński, który próbował strzelić gola z dystansu.

1
46'

Rozpoczęła się druga połowa w Udine. Pierwsza przebiegała raczej ze wskazaniem na podopiecznych Claudio Ranierego, ale nie przełożyło się to na zaliczkę, a skończyło się chybotliwym remisem.