Real Madryt
56' Sergio Ramos 85' Casemiro 90+2' Eden Hazard
Club Brugge
10' Emmanuel Dennis 39' Emmanuel Dennis 69' Simon Mignolet 77' Lois Openda 78' Ruud Vormer 84' Ruud Vormer
2:2

Koniec. Remis 2:2, z którego chyba nikt się nie cieszy.

Uderzał Schrijvers, piłka minęła bramkę Realu.

Club Bruggie. Schodzi: Parcy Tau. Wchodzi: Siebe Schrijvers.

Żółtą kartkę otrzymał Eden Hazard.

Sędzia doliczył 4 minuty.

Real szuka trzeciego gola. Strzelał Varane, jednak piłka minęła bramkę gości.

Club Brugge. Schodzi: Lois Openda. Wchodzi: Dion Cools.

Gol! Strzelił Casemiro. Asystował mu Toni Kroos. Szybko wykorzystali grę w przewadze Królewscy. Dogrywła Kroos, a do wyrównania doprowadził Casemiro. 2:2!

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Ruud Vormer.

Dogranie do Hazarda, zawodnik z Madrytu na spalonym.

W końcu wyjście groźniejsze Belgów, strzelał Mechele, ale nie trafił w bramkę. Real ma już niewiele ponad dziesięć minut na doprowadzenie do remisu.

Żółtą kartkę otrzymał Ruud Vormer.

Żółtą kartkę otrzymał Lois Openda.

Niewiele ponad kwadrans do końca. Czekamy na ostateczny szturm Realu Madryt. Doczekamy się?

Póki co ciężki trening Realu efektu nie przyniósł.

Club Brugge. Schodzi: Emmanuel Dennis. Wchodzi: Lois Openda.

Dobra akcja Modricia, strzał był jednak niecelny. Szuka wyrównania Real.

Żółtą kartkę za grę na czas otrzymał Simon Mignolet.

Real. Schodzi: Lucas Vazquez. Wchodzi: Vinicius Junior.

Szczęścia próbował Hazard, jednak strzał był niecelny.

Do dośrodkowania z rzutu wolnego doszedł Delli, piłka uderzona głową minęła bramkę Realu.

Poczuli krew gospodarze. Real w ataku, Belgowie bronią się coraz bardziej dramatycznie.

Kolejny strzał Realu, szczęścia próbował Benzema. Uderzenie z ostrego kąta minęło bramkę.

Trafienie zaliczone i już jest tylko 1:2!

Jeszcze trwają analizy czy trafienie powinno zostać uznane.

Gol! Strzelił Sergio Ramos. Po dośrodkowaniu z rogu i zgraniu piłki, w bramce umieścił ją Ramos. 1:2!

Z ok. 25 metrów uderzył Casemiro, Simon Mignolet świetnie w bramce.

Dennis zakręcił obroną Realu, strzał obronił jednak Alphonse Areola! Mogło być 0:3!

Real nie potrafił rzucić się do frontalnego ataku, a minuty upływają. Goście czekają na swój moment.

Kolejne dogranie w pole karne, strzelał Hazard, Mignolet wybił piłkę.

Dogranie do Benzemy, Francuz uderzył mocno, ale niecelnie.

Wracamy do gry!

Real. Schodzi: Nacho. Wchodzi: Marcelo.

Real. Schodzi: Thibaut Courtois. Wchodzi: Alphonse Areola.

Przerwa. Jak mawiała gimbaza: jest grubo. 0:2 mówi wszystko.

Sędzia doliczył minutę.

Za moment przerwa. Kto nie jest w szoku, ten ręka do góry. Nie widać. Dziękujemy, dobranoc.

Madryt w szoku! Real będzie się w stanie podnieść? Wątpimy w to.

Gol! Strzelił Emmanuel Dennis. Strata piłki przez gospodarzy. Futbolówkę przejął Dennis i okazji nie zmarnował. Już 0:2!

Zagranie do Tau, zawodnik gości na spalonym.

Uderzał Kroos, zawodnik Realu uderzył jednak obok bramki. Gdyby strzał był trochę dokładniejszy zapewne byłby remis. Niemcowi podawał Carvajal.

Groźnie pod bramką Realu, uderzał Tau, Courtois zdołal obronić.

Real nie potrafi na dłużej zdominować rywala. Goście mądrze się bronią.

Liga Mistrzów wrócił na Santiago Bernabeu, jednak póki co miejscowi fani mogą czuć spory zawód.

Po kolejnym kornerze uderzał Varane. Kapitalnie zachował się w bramce Simon Mignolet! Mogło być 1:1!

Kilka rzutów rożnych dla Realu, jednak bez większego zagrożenia pod bramką Belgów.

Szczęścia próbował Kroos, piłka została zablokowana i będzie rzut rożny dla gospodarzy.

W końcu strzał na bramkę Realu. Uderzał Modrić, ale niecelnie.

Wciąż nie kleją się akcje graczom Realu. Belgowie prowadzą i niewiele wskazuje na to, aby sytuacja miała w najbliższym czasie ulec zmianie.

Dogrywał Benzema, w ostatnim momencie w akcji zorientowali się goście i wybili piłkę.

Dogranie do Dennisa, ten jednak na spalonym.

Po stracie gola Real nie jest póki co w stanie odpowiedzieć gościom. Spora niespodzianka.

Gol! Strzelił Emmanuel Dennis. Asystował mu Parcy Tau. Tau płasko dośrodkował z lewej strony, piłkę do bramki Realu skierował Emmanuel Dennis. Napastnik Clubu Brugge źle przyjął futbolówkę, trochę skiksował, jednak dzięki temu zmylił bramkarza. 0:1!

Goście starają się długo rozgrywać swoje akcje. Belgowie uśpili defensywę Realu, trafili nawet do siatki. Sędzia trafienia Dennisa nie uznał. Trwa jednak jeszcze analiza VAR.

Prostopadłe podanie do Kroosa. Gracz Realu jednak na wyraźnym spalonym.

Po dograniu z rogu uderzał Benzema. Francuz jednak spudłował! To powinien być gol dla Realu.

Składna akcja Realu, dobrze jednak defensywa Belgów. Piłka została wybita na rzut rożny.

Dość wolne premierowe minuty. Niewiele się dzieje. Czekamy aż piłkarze wrzucą wyższe przełożenie.

Kto we wtorek przejdzie do historii?

Gramy!

Kto wygra mecz?

Mecz poprowadzi Georgi Kabakov (Bułgaria).

Rozpoczynamy kolejkę nr 2 w Lidze Mistrzów. Po porażce 3:0 z PSG Real Madryt ma się za co rehabilitować. Rywal Club Brugge w pierwszym meczu 0:0 zremisował z Galatasarayem.