Thomas Meunier leży na murawie, mocno trzymając się za udo. Niezbędna jest pomoc masażystów. Belg opuszcza murawę w akompaniamencie braw

Paris Saint-Germain
1
1
komentarz

Di Maria posłał idealne płaskie podanie ze skrzydła za linię obrony, Mbappe z łatwością wyprzedził Mechele i skompletował hattricka

3
1
1
83'

Gol! Strzelił Kylian Mbappe. Asystował mu Angel Di Maria.

15
7
1
80'

. Schodzi: Eduard Sobol. Wchodzi: Eder Balanta.

wchodzi Wchodzi
Eder Balanta #3
schodzi Schodzi
komentarz

O takim wejściu z ławki jakie ma dziś Kylian Mbappe marzy każdy rezerwowy na świecie

5
1
1
1
komentarz

Di Maria świetnie dostrzegł nadbiegającego Mbappe, który na pełnej prędkości wpadł w pole karne, wyczekał aż na ziemi wyląduje Mignolet i spokojnie skierował piłkę na dłuższy słupek bramki Club Brugge

2
3
79'

9
4
1
1
1
komentarz

Rits po prostu wbiegł w Paredesa, bezpardonowo wbijając się łokciem w jego plecy. Sędzia nie ma wątpliwości wyciągając żółty kartonik

77'

Żółtą kartkę otrzymał Mats Rits.

Club Brugge
76'

. Schodzi: Emmanuel Dennis. Wchodzi: Lois Openda.

Lois Openda #14
73'

Żółtą kartkę otrzymał Marco Verratti.

komentarz

Hiszpan już na boisko nie wróci

1
72'

PSG. Schodzi: Ander Herrera. Wchodzi: Abdou Diallo.

72'

Sędzia i koledzy z zespołu wzywają masażystów do leżącego na murawie Andera Herrery

70'

Trzeba uczicwie przyznać, Mbappe w te kilkanaście minut zrobił więcej, niż wszyscy piłkarze razem wzięci w 1. połowie. Ponownie świetnie wszedł w pole karne, ale jego strzał na rzut rożny paruje Mignolet

1
68'

I mamy honorowego gola!

Bądź też nie, sędzia odgwizduje rękę i bramka nie zostaje uznana

1
67'

Mbappe mógł drugi raz wpisać się na listę strzelców, po tym jak urwał się na skrzydle, przy strzale nie trafił jednak czysto w piłkę i ta mija słupek bramki

1
1
1
65'

PSG. Schodzi: Mauro Icardi. Wchodzi: Leandro Paredes.

komentarz

Mata stracił w zasadzie w bezsensowny sposób piłkę na rzecz Di Marii w narożniku boiska, ten zaś dograł do Mbappe, który dostrzegł wbiegającego Icardiego, dzięki czemu Argentyńczyk nie miał problemu ze zdobyciem swojej drugiej bramki

1
63'

Gol! Strzelił Mauro Icardi. Asystował mu Kylian Mbappe.

12
4
2
komentarz

Dobra dójkowa akcja Di Marii z Mbappe w polu karnym. Dośrodkowanie Argentyńczyka przecina Mignolet, jednak odbija piłkę idealnie na głowę Mbappe, który zdobywa bramkę niespełna 10 minut po wejściu.

1
61'

Gol! Strzelił Kylian Mbappe.

15
6
1
2
60'

Diatta próbował uderzyć z pierwszej spadającą piłkę, jego strzał jednak ląduje... na aucie

1
57'

. Schodzi: Charles De Ketalaere. Wchodzi: David Okereke.

David Okereke #80
Charles De Ketalaere #90
56 '

Akcja ofensywna Paryżan kończy się natomiast tym, że Di Maria trafia w obrońcę, a odbita od niego piłka trafia w rękę Di Marii. Rzut wolny

1
1
55'

PSG spokojnie, po wymianie kilku podań w środku boiska, wycofuje piłkę do Navasa

1
komentarz

Być może Kylian Mbappe zdoła ożywić poczynania swojej drużyny w ofensywie

1
1
51'

Rzut rożny ląduje na głowie obrońcy, jednak jego wybicie trafia do zawodnika PSG. Kilka sekund później natomiast, goście oddają bardzo niecelny strzał - ot idealne podsumowanie tego spotkania. Festiwal błędów i niedokładności

50'

Icardi! Argentyńczyk mógł zdobyć drugą bramkę, jednak jego strzał końcówką stopy wyciąga Mignolet. Rzut rożny