Liga Mistrzów: Grupa A
26 lis 2019 21:00
90+4'

SŁUPEK! To była niesamowita szansa Garetha Bale'a. Walijczyk huknął z rzutu wolnego.

18
10
5
13
5
90+2'

Kylian Mbappe urwał się na prawej stronie! Było groźnie, ale Francuz trafił tylko w boczną siatkę.

8
4
4
11
5
90+1'

Sędzia doliczył cztery minuty.

10
4
3
1
2
89'

4
86'

Pudło Rodrygo Goes! Brazylijczyk uderzył daleko od słupka.

7
3
5
3
7
83'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Pablo Sarabia.

To się nie dzieje! Ależ emocje w Madrycie! Pablo Sarabia dobił zablokowane uderzenie Juliana Draxlera i mamy remis.

68
41
25
17
29
82'

4
81'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Kylian Mbappe.

Mbappe podaje tlen paryżanom. Tu jeszcze może się wiele wydarzyć. Francuz z bliskiej odległości wykorzystał błąd Ramosa, który przepuścił dośrodkowanie Meuniera i kiks Curtois, któremu piłka uciekła pod pachą.

62
33
14
14
25
79'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Karim Benzema. Asystował mu Marcelo.

PSG chyba jest już na deskach. Na 11 minut przed końcem podstawowego czasu gry Benzema celnie uderzył głową po centrze Marcelo.

58
36
12
23
30
76'
ZMIANA

. Schodzi: Fede Valverde. Wchodzi: Luka Modrić.

75'
ZMIANA
75'
ZMIANA
7
2
2
2
2
74'

Niecelna wrzutka Toniego Kroosa.

5
1
1
2
2
71'

Pierwsza akcja z udziałem Garetha Bale'a. Walijczyk popędził na lewej stronie, ale wyszedł z piłką poza pole gry.

2
1
4
4
6
69'
ZMIANA

. Schodzi: Eden Hazard. Wchodzi: Gareth Bale.

7
4
3
9
8
68'

Tymczasem Eden Hazard opuszcza boisko z pomocą klubowych lekarzy. To koniec meczu dla Belga.

3
2
2
15
4
67'

Długi rajd Kyliana Mbappe na lewej stronie. Dopiero w polu karnym zatrzymali go rywale.

2
3
3
2
2
64'

Pomocy medyków potrzebuje Eden Hazard. Belg leży na murawie po starciu z Thomasem Meunierem.

2
1
4
7
4
62'

A teraz Marcelo płasko uderzył w polu karnym. Prosto w ręce Keylora Navasa.

3
2
2
2
3
61'

I druga groźna akcja Los Blancos! Eden Hazard tym razem podał z lewej strony, a zły strzał oddał Raphael Varane.

4
2
2
2
61'

To była akcja na 2:0! Piłka między piłkarzami Realu szła jak po sznurku, Marcelo płasko dograł do Isco, a ten chybił z bliskiej odległości.

4
2
2
2
59'

Kąśliwy strzał Toniego Kroosa zza pola karnego. Piłka przeleciala obok słupka.

6
1
1
1
1
58'

Neymar zbyt mocno wypuścił Kyliana Mbappe. Napastnika PSG uprzedził jego rodak, Raphael Varane.

4
55'

Odważna decyzja Thomasa Meuniera. Belg niecelnie uderzył z dystansu.

1
53'

Juan Bernat złapany na spalonym.

3
1
1
1
2
52'

Zmasowany atak Realu w polu karnym paryżan. Szturm, ale na razie bez strzału na bramkę.

4
3
50'

Toni Kroos przesadził z dryblingiem i pogubił się w polu karnym. Wykorzystali to rywale i odebrali piłkę.

2
1
1
5
1
48'

Neymar uderzył lewą nogą, ale jego strzał zablokował obrońca.

5
2
46'

To mogło się idealnie ułożyć dla Realu. Przejęcie, kontratak i zagranie Marcelo w pole karne. Karim Benzema trafił prosto w bramkarza!

4
2
2
2
komentarz

Wracamy na drugą połowę. Grę zaczęli goście z Paryża.

4
1
1
2
1
46'
komentarz

Zawodnicy PSG przed przerwą wciąż bez gola. Tak wyglądało ich ostatnie trafienie w Madrycie.

6
4
1
1
1
45+3'

Angel Di Maria faulowany na połowie boiska.

13
8
2
2
45+1'

Sędzia doliczył trzy minuty.

20
7
7
7
9
45'

Po wykorzystaniu systemu VAR, sędzia wycofał swoją decyzję o rzucie karnym dla PSG i czerwonej kartce dla Thibaut Courtois. Zanim Belg popełnił przewinienie, faulowany był jego kolega, Marcelo.

52
29
18
14
21
44'

Arbiter główny obejrzy całą sytuację na monitorze.

18
11
13
9
9
44'

Sędzia konsultuje się jeszcze z asystentami VAR.

15
9
11
3
6
42'

Gra przerwana! Thibaut Courtois przy interwencji zgarnął ze sobą i przewrócił Mauro Icardiego w polu karnym. Belg chciał przejąć prostopadłe podanie, do którego wybiegał napastnik. Sędzia z pomocą systemu VAR sprawdzi, czy PSG należy się "jedenastka".

7
6
9
9
15
40'

Dobry płaski strzał Marcelo w polu karnym. Keylor Navas odbił piłkę i wybili ją obrońcy.

7
2
2
3
6
40'

Ależ to był strzał! Casemiro, jakby to była dla niego codzienność, huknął z dystansu mocno i precyzyjnie. Zakręcona piłka przeleciała nad poprzeczką i wylądowała na siatce.

7
2
4
2
2
39'

Dani Carvajal zaskoczył i mocno uderzył z pierwszej piłki. Keylor Navas ma refleks i odbił strzał!

7
2
2
2
2
36'

Kolejne głębokie dośrodkowanie Kyliana Mbappe z lewej strony. Thibaut Courtois czujny i wybił piłkę dłonią na rzut rożny.

6
2
2
2
4
33'

Zrewanżował się Toni Kroos. Niemiec znowu uderzył z dystansu. Na raty obronił Keylor Navas.

10
2
2
2
32'

Kolejna rakieta odpalona na Estadio Santiago Bernabeu! Z dystansu strzelił Marco Verratti i sprawdził umiejętności Thibaut Courtois. Belg znowu musiał piąstkować.

9
3
3
31'

Niesygnalizowany strzał Angela Di Marii ze skraju pola karnego. Piłka przeleciała daleko obok słupka.

8
3
2
2
2
30'

Zbyt głębokie dośrodkowanie Kyliana Mbappe. Piłkę piąstkował Thibaut Courtois.

5
3
7
3
3
29'

Miał tym razem wyczucie Idrissa Gueye. Pomocnik sprzątnął piłkę z nóg Edenowi Hazardowi.

5
3
3
3
3
27'

Ależ wyskoczył Keylor Navas! Kostarykanin obronił mocny strzał Toniego Kroosa z dystansu.

5
7
3
3
3
25'

Moment dekoncentracji w szeregach Realu. Nieudany przerzut na lewą stronę. PSG wznowi grę z autu.

5
3
2
2
2
23'

Idrissa Gueye zablokował w polu karnym groźny strzał Edena Hazarda.

8
5
3
5
3
21'

Starcie byłych kolegów. Eden Hazard zagrał w polu karnym do Karima Benzemy. Francuz próbował zaskoczyć bramkarza PSG, Keylora Navasa. Tym razem bezskutecznie.

4
3
3
3
3
20'

Gol dodał pewności siebie gospodarzom. Rywale zmuszeni do obrony przed własnym polem karnym.

7
5
5
5
5
17'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Karim Benzema.

Pierwsza bramka! Real na prowadzeniu. Świetne wyprowadzenie piłki przez Edena Hazarda, który zszedł z piłką na prawą stronę i podał do Fede Valverde. Pomocnik uruchomił Daniego Carvajala, który dośrodkował do Isco. Hiszpan trafił w słupek, a Benzema dobił.

Real Madryt
95
56
26
24
36
15'

Toni Kroos huknął jak z amraty! Niemiec znalazł lukę między dwoma rywalami i uderzył z dystansu. Minimalnie niecelnie, piłka przeleciała centymetry nad poprzeczką.

19
9
5
3
1
13'

I jest niezła akcja w ofensywie PSG! Kylian Mbappe urwał się na prawej stronie i dośrodkował do Mauro Icardiego. Napastnik uderzył głową, ale nad bramką.

9
4
5
4
5
12'

Początek na niezłej intensywności, ale brakuje kropki nad "i". Dużo szarpania, mało konkretów. Czekamy na pierwszą groźną akcję.

8
1
1
1
1
9'

Groźne dośrodkowanie Juana Bernata z lewej strony. Piłka szukała Mauro Icardiego, ale Argentyńczyk nie uderzył zbyt dokładnie.

5
1
3
2
7'

Bardzo dobry odbiór. Casemiro zabrał piłkę Kylianowi Mbappe przed własnym polem karnym.

13
4
1
7'

Real ciągle przy piłce. Rogrywają atak pozycyjny, ale na razie daleko od bramki PSG.

12
1
1
1
1
4'

Prosty błąd Presnela Kimpembe i przejęcie Isco. Hiszpan wywalczył rzut rożny.

14
2
1
1
2
3'

Goście napakowani. Dobry rajd Kyliana Mbappe na prawej stronie i podanie do Thomasa Meuniera. Belg zagrał prostopadle do Mauro Icardiego, ale uciekła mu piłka w polu karnym. To mógł być gol!

5
1
3
1
5
1'

Szybcie przejęcie paryżan i ich pierwszy atak. Nieudane zagranie Marco Verrattiego w pole karne z lewej strony.